Nejlepší hlášky
<on> Znáš tenhle smajlík? :):
<ona> ne
<on> To je Schrödingerův smajlík ;-)
<ona> nechápu
<on> Schrödingerova kočka přece - tu znáš!
<ona> to vim jenom, že tam ta kočka je nebo neni. Ale je pokaždý mrtvá!
Komentář: drahá polovička je kovaná ve fyzice
<Ozzelot> Já snad prodám Acera a koupím XMini Pro!
<RIC> Já prodám K770 a koupím si........brambůrky :D
<a> hele podivej na tohle video divej se tak 30 vteřin a budeš vidět vlnitě
<b> co ? vole ja nevidim nijak zvlastne ..
<a> kde ze si to byl pred chvili ?
<b> v hospode s kamosema
<a> tak tohle to vysvětluje
<a> :Dvyčůrat, vyhonit, umějt ruce a spát:D
<b> a pomodlit je kde ? :D
<a> druhe slovo
<Tragéd> ja uz konecne nejsem panic, takze prazniny jsem si taky uzil
<sysel> takze promrdany prazdniny?
<Tragéd> Tragéd: jo
<Tragéd> Tragéd: konecne se mi podarilo rozjet GPSku...drsna vec
<sysel> jeste rekni ze si potreboval GPSku abys trefil do pi*i
<Tragéd> vole to ne, ale je to drsna vec
<sysel> GPSka nebo sex?
<Tragéd> oboji:)
<a> cau mam problem hrajou mi repraky ale tak potichu ze je neslysim co s tim?
<b> tak si je zesil :-D
<Ja.Ri29> Co mám dělat když mi muž zahybáááá?
<sona419> Ja.Ri29: vyhodit ho!!!
<tetax21> Ja.Ri29: zahýbat také
Komentář: women
<zlouTEKK> http://www.youtube.com/watch?v=uCzRiKRKVLo&feature=player_embedded
<šára> počkej se mam koukat na teletabís?
<šára> :-F
<šára> okey si počkam
<šára> mam puding mam puding
<šára> mnam mnam puding
<šára> oh
<šára> jeje
<šára> hihihih
<šára> jejda
<šára> po měla celou ruku od pudingu
<šára> jejda ruka je od pudingu
<šára> po nevěděla co má dělat
<šára> oh co mam dělat
<šára> oh
<šára> po otiskla ruku an stůl
<šára> uuuuh
<šára> po otiskla ruku
<šára> ještzě ještě
<šára> hihihih
<šára> další otisk
<šára> další otisk hahaha
<šára> ještě ještě
<šára> ááááh
<šára> další otisk
<šára> další otisk
<šára> áááh
<šára> hihihi
<šára> po se líbilo dělat otisky
<šára> jahahaa
<šára> po udělala na stůl spoustu otisků
<šára> ještě ještě
<šára> jííííhihííí hehhééé
<šára> hahááá
<šára> chichichi
<šára> háháh
<šára> to je nádhera
<šára> to je nádhera
<šára> a pak po ozdobila i toustovač
<šára> áááhhaa hele hihi
<šára> ozdobím toustovač
<šára> tááák
<šára> áháháhá
<šára> ještě ještě
<šára> tak
<šára> hihihihííí
<šára> tak
<šára> hihihi
<šára> ozdoby
<šára> táááák
<šára> to je nádhera
<šára> fujuuuu
<šára> to je nádhera
<šára> a tak po ozdboila i dveře
<šára> ozdobím dveře
<šára> ozdobyyy
<šára> hihhíííí
<šára> hihííí tááák
<šára> hihihííí
<šára> ješt+ě ještě
<šára> hihihééé
<šára> to je nádhera
<šára> to je nádhera
<šára> áááha hihihííí
<šára> fjůůůůů
<šára> hele hihíííí
<šára> a tak po nozdobila i schody
<šára> ozdobím schody
<šára> hgihih
<šára> tááák
<šára> hihihihih
<šára> ještě ještě
<šára> ozdoby
<šára> tááák
<šára> ještě ještě
<šára> hmm
<šára> to je nádhera
<šára> to je nádhera
<šára> hihihííí fjííí
<šára> v tom uslyšela po někoho přicházet
<šára> ooo někdo sem de
<šára> nanýnanýýýýnááá
<šára> ahóóó´j
<šára> po ukázala všem těm malejm sráčům svý otisky
<šára> hele ozdoby
<šára> ooooo
<šára> héééle
<šára> hihihi
<šára> ooooooh
<šára> hééééle
<šára> áááááááách
<šára> hele ozdoby
<šára> tůůůruru
<šára> ooooo
<šára> sráči si mysleli že sou otisky nádherné
<šára> nádhernééé
<šára> huráááááááááá
<šára> hahahahááá
<šára> a pak je uklidili
<šára> hahaha
<šára> jihííí jejéééé
<šára> fjůůůů
<šára> fíííí
<šára> blééé
<šára> áááách nunu
<šára> jehehe
<šára> fjůůůů
<šára> fijujů hihihi
<šára> hahaha nunu
<šára> tak stačí už mi hrabe
<zlouTEKK> parada... des na lamer
<šára> líííbíí?
<šára> sem hotovej dabing pro hluchý
<šára> čas udělat zloutkkovi pápá
Komentář: ne vubec by cloveku nehrablo :DD
<a> No, jako wowko na me nezanechalo zadne vetsi nasledky
<a> Krom toho ze mam tendenci naprahovat na lidi ruce a kricet na ne jmena kouzel
<a> Takze kdyz mi v autobuse ridic odmitl uznat studentskou slevu, zarval jsem na nej SHADOW BOLT!
Komentář: Zavislak :)
<on> Jak tak koukám na ty tvoje fotky ... nejradši bych s tebou udělal něco moc pěknýho :P
<ona> ÚCHYLE!!!
<on> ne počkej já myslel sex ! :-/
Komentář: no nevim :D