Nejlepší hlášky
<nightRaven> ten nas bot je riaden zabijak
<M4x_46> jj
<Esge> preto ho mame radi
<nightRaven> to ze vie aj anglicke nadavky ma dost prekvapilo
<nightRaven> skusime nemecke?
<M4x_46> i arabske
<M4x_46> sgwuit
<M4x_46> jupi, tohle laposnek nareci nezna!
<M4x_46> *laponske
<Esge> nightRaven ak ta nevyrazi bot, tak dostanes ban odo mna
<nightRaven> no ved ja raz najdem jazyk v ktorom sa nevyzna
<nightRaven> niekto ma tu nema rad:(
<Esge> my len nemame radi provokaterou
<nightRaven> my?
<Esge> *rov
-!- james has quit
<nightRaven> ale kde ja som v zivote nikoho neprovokoval
<Esge> nightRaven vecsina ludi co tu ma prava
* nightRaven si kresli svatoziaru nad hlavou
<Esge> a zistovanie ake nadavky bot nepozna je co podla teba? :)
<M4x_46> ruska ruleta
21:10:30 <Misha> ok, přidal jsem si tě do ignore listu. Až to budeš mít, tak napiš.
21:11:00 <Misha> ok?
21:12:11 <Misha> halooo?
21:12:55 <Misha> Jsi tam?
Komentář: Po dohodě s hráčem WOW o spolupráci
<a> otec minule zabil u televize
<b> koho?
<a> byla reklama: a dědečku, víš kdo snáší kindervajíčka? a táta: kinderslepice : DD
<a> salut
<b> ahoj, francouz ?
<a> ne čech
<b> a odkud jsi?
<a> Paříž
<BERRY> Chjo
<marty> co je?
<BERRY> Ta naše školní jídelna je fakt hrozná...fakt tohle sem ještě nezažil
<marty> Ještě že sem odtamtud odešel :D co se děje?
<BERRY> Nejenom že ty blbý krávy vařej hnusný rozvařený těstoviny s KEČUPEM ale ještě ke všemu to nazvou...No prostě když sem se koulkl na jídelníček tak tam bylo MUSSOLINI s kečupem..A když sem se šel zeptat hospodářky cože sou ty mussolini tak říkala s kamenou tváří že takový mašličky..
Komentář: Když se někdo snaží dělat něco co neumí ;-)
<jadus> Hele ja mam asi holku
<Jummler> A kurva. A je to zlý?
<jadus> No každý ráno napíše smsku a nakonci je amjlík.
<Jummler> A jakej je ten smajlík?
<jadus> no dve tecky jedna carka a zavorka
<Jummler> To je zlý. Co s tim hodláš dělát?
<jadus> No co smaznu to at nezabira misto
Komentář: #programujte.com
<a> víš proč spáchal Adolf Hitler sebevraždu?
<b> možná protože mu došel účet za plyn?
<a> jj
<a> ono to bude asi starý
<a> ale je to dobrý
<a> si představ kdyby ti od RWE došla taková pálka
<b> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
21:46:14 <a> poraďte mi nějaký hrozně krátký a dobrý vtip
21:46:55 <b> Plave kapr v medu a říká "to je hustý"
21:47:00 <c> Víš co řekne kapr, kterej plave v medu?...To je hustý.
<a> Neříkejte mi, že obě znáte jeden stejně blbej vtip!
<a> dame panaka tequilly??
<b> ne ja uz tady zadnyho panaka nechci..
<a> tak to dame do pulitru me je to jedno
<a> pamatuješ si na toho blba co ho k nám před časem přiřadili krátce na služebnu?
<b> ten co pořád tvrdil že se rád infiltruje? A ve výsledku se spíš něčím někde infikoval? :-D
<a> jo :-D Tak o tom jsem se právě dozvěděl že minulý měsíc někam zmizel, a později ho našli
<a> a podle protokolu vypracovaném při předběžném zadržení uvedl že seděl po požití zatím blíže neurčené návykové látky v zatím blíže neurčeném množství tři dny na stromě, v domnění že je někým pronásledován!
<b> hehe, no on si občas dopřeje perník :-D <a> to ještě není všechno
<a> oni ho kolegové našli až za 5 dní od zmizení
<a> to jsou dva dny víkendu k tomu
<a> v pondělí toho kreténa našli úplně nahého uprostřed malé jámy na té naší skromné policejní střelnici, kde kopal kreditkou hlínu a tvrdil že hledá zlatý poklad, že o to požádal krtek který mu označil místo kde kopat zvláštně tvarovanou hromádkou hlíny!
Komentář: Pomáhat a chránit...