Nejlepší hlášky

<webmaster_e> PLS je tu někdo, kdo umí dělat s FTP? PLS je tu někdo, kdo umí dělat s FTP?

<a> pocuj das mi este raz tu stranku kde stiahnem WOW?
<b> jasne naser.si.org
<a> nejde... skusal som aj s http aj www... fakt to je naser.si.org?
<b> aaaa sry je to naser-si.org
<a> naser-si.org any to mi nejde omg ty to pises ze ako nafakt ez si mam voalco vysrat sak to nechce este pls presnu :( :( :(
<b> http://naser-si.org/si-srac/ides-na-lamera.php
<a> ved normalne pls...

Komentář: ...njn kym mu to doplo :D

<a> dostal facku po semennikoch, co ho na 3 metre odhodilo
<a> a dajak sa mu nechcel postavit
<a> *nechcelo

Komentář: pri baskete

<a> Vypni komp hod ho von oknom to pomože
<b> no to pomahalo pri XP a 98
<a> jo toto je vista zabudol som vezmi si basebalku
<b> nie, to najprv musis odsuhlasit proces vyhoditvonoknom.EXE, a az tak mozes ho rusat

<a> tak na mě v 5 zazvon
<b> to pozdějc ne?
<a> tak ve 4...

<a> Cau
<b> Netykejte mi
<a> Vole
<b> Kdyz uz, tak "vy vole".

Komentář: Kdyz uz, tak aspon s uctou.

<a> quando stai scopare
<b> latinsky?
<a> nn
<b> španělsky?
<a> nn
<b> anglic? :-D
<a> nn
<b> kua nwm co to znamená :-D
<a> italsky to je a je to kdy jsi souložil :-D
<b> :-D lol

Komentář: snad se italsky mluvící uživatelé nebudou zlobit pokud to mam špatně :-)

<klient> Dobry den, pred tremi mesicemi jsem si ve vasem e-shopu objednaval analni vibrator, ale stale nedorazil! Jak je to mozne?
<e-shop> Vazeny pane, nevim, na co si stezujete. Nekolik nasich vyznamnych klientu ceka na objednane zbozi jiz temer rok.
<klient> Delate si prdel?
<e-shop> Ano, proto ten vibrator jeste nedorazil.

Komentář: Spatny ICQ UIN..

<a> Nezajdem za <c> do hospody?
<b> Šel bych, ale 24. nikam nechodím, nechci si znepřátelit ježíška
<b> už tak mi nic nenosí..
<a> mně dokonce bere!

<a> jenom tak pro zajímavost jsem se podíval do snáře, protože se mne zdalo ze su na nejake svatbe
<a> a jak ti tam vyjde ten vyklad, tak pod ním jsou předchozí hesla a tam:
<a> svatba, kolej, pád dolu, klášter, pád domu, pád dítětě, mrak, ovce vraždí ovci,...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.