Nejlepší hlášky
<webmaster_e> PLS je tu někdo, kdo umí dělat s FTP? PLS je tu někdo, kdo umí dělat s FTP?
<a> pocuj das mi este raz tu stranku kde stiahnem WOW?
<b> jasne naser.si.org
<a> nejde... skusal som aj s http aj www... fakt to je naser.si.org?
<b> aaaa sry je to naser-si.org
<a> naser-si.org any to mi nejde omg ty to pises ze ako nafakt ez si mam voalco vysrat sak to nechce este pls presnu :( :( :(
<b> http://naser-si.org/si-srac/ides-na-lamera.php
<a> ved normalne pls...
Komentář: ...njn kym mu to doplo :D
<a> dostal facku po semennikoch, co ho na 3 metre odhodilo
<a> a dajak sa mu nechcel postavit
<a> *nechcelo
Komentář: pri baskete
<a> Vypni komp hod ho von oknom to pomože
<b> no to pomahalo pri XP a 98
<a> jo toto je vista zabudol som vezmi si basebalku
<b> nie, to najprv musis odsuhlasit proces vyhoditvonoknom.EXE, a az tak mozes ho rusat
<a> Cau
<b> Netykejte mi
<a> Vole
<b> Kdyz uz, tak "vy vole".
Komentář: Kdyz uz, tak aspon s uctou.
<a> quando stai scopare
<b> latinsky?
<a> nn
<b> španělsky?
<a> nn
<b> anglic? :-D
<a> nn
<b> kua nwm co to znamená :-D
<a> italsky to je a je to kdy jsi souložil :-D
<b> :-D lol
Komentář: snad se italsky mluvící uživatelé nebudou zlobit pokud to mam špatně :-)
<klient> Dobry den, pred tremi mesicemi jsem si ve vasem e-shopu objednaval analni vibrator, ale stale nedorazil! Jak je to mozne?
<e-shop> Vazeny pane, nevim, na co si stezujete. Nekolik nasich vyznamnych klientu ceka na objednane zbozi jiz temer rok.
<klient> Delate si prdel?
<e-shop> Ano, proto ten vibrator jeste nedorazil.
Komentář: Spatny ICQ UIN..
<a> Nezajdem za <c> do hospody?
<b> Šel bych, ale 24. nikam nechodím, nechci si znepřátelit ježíška
<b> už tak mi nic nenosí..
<a> mně dokonce bere!
<a> jenom tak pro zajímavost jsem se podíval do snáře, protože se mne zdalo ze su na nejake svatbe
<a> a jak ti tam vyjde ten vyklad, tak pod ním jsou předchozí hesla a tam:
<a> svatba, kolej, pád dolu, klášter, pád domu, pád dítětě, mrak, ovce vraždí ovci,...