Nejlepší hlášky

-!- pheeror has joined
<pheeror> eeeeey
<pheeror> nazdar decka
<pheeror> pffff ;-)
<pheeror> bzuuu
<pheeror> jen moc nestiham to osloveni
<pheeror> ne ze by to nebyl jeden z mych pseudonymu...
<pheeror> ale je to jeden z tech ktery jsem osirotcil mesice zpet
<pheeror> kazdopadne, jsem se ted zasekl v zajimavem podniku cajzli
<pheeror> cazjlu
<pheeror> cajzlu
<pheeror> cafe archa
<pheeror> klasika - jsem nemel tri hodky co delal a chodil po praze a hledal hezky mistecko z wifi kam zajit na menicku
<pheeror> nuz nic jsem nemohl najit, no a kdyz ted running out of time (sorry za eng :-() tak cestou na florenz na me vykoukne takovyto podnik
-!- pheeror has quit [Remote closed the connection]
<raxas> to teda neni moc chytry, takhle se wozrat, s pocitacem, v tamty ctvrti

<Honza> a ještě má debilní jméno, JAN ZEMAN :D
<matejko> :D fakt blby meno
<matejko> hlavne to jan :D
<Honza> :DDD debile :DD

<a> hele ja se du vykoupat :-)
<b> se neutop ;)
<a> no jako vcera kdyz semse vzbudil zimou co? :-D
<a> v oda stydne hrozne rychle :-D
<b> si spal ve vane? :-D *ROFL*
<a> chvilku jenom do pul druhy :-D
<b> A pak? :D
<a> v kolik sme sli domu? vubec ? :-D
<b> nevim tak nejak 23:45
<a> pak sem si sel lehnout do postele :-D
<b> ty woe :-D

Komentář: Večerní popíjení a ranní probuzení :D

<a> čau
<a> ty si GM nebo admin?
<b> ne
<a> a hraješ wow?
<b> uz dlouho ne
<a> a hrál si jo
<b> jj
<a> na jakým serveru?
<b> tech bylo hodne
<a> a mohl bys založit server?
<b> ne
<a> jakto
<b> proc bych mel?
<a> protože bych to potřeboval založíš server a dáš mi ten učet admina nebo GM moc tě prosim
<b> omfg nech me
<a> pls

<a> Kam si odešel?
<b> sem to ale vůl, já zapojoval tiskarnu do zasuvky ale tam už neco bylo tak sem to vypojil a on to byl kabl od modemu :D

Komentář: jen sem si chtěl něco vytisknout :D

<a> hadanka: mas 0 piv, o jedno prides... kolko mas piv?
<b> zápornou nulu?
<b> nebo jedno pivo dlužím?
<a> 2^12 - 1 :D
<b> lol
<b> přetečení :D
<a> :D

Komentář: keby to tak fungovalo...

<Botanicus> IMHO nedela dobre, ze pouziva gmailovskej ucet, pac ten umi hovno...nema treba zadne sluzby a jak jsem zjistil, tak neumi ani nechavat zpravy na serveru, if offline
<indianek> Botanicus: jak si na to přišel s tim gmailem? samo že umí nechávat zprávy na serveru
<Botanicus> indianek, jako jabberovskej ucet...ne jako mail
<indianek> aha
<Botanicus> :-D
<Botanicus> To by byl mail za vsechny prachy...

Komentář: proste mail za vsechny prachy...

<hippie> hele jakej je dobrej panel pro XMMS do gnome?
<[Anyd]> xmms saje
<[Anyd]> bmp nebo xbmp
<hippie> tak pro bmp
<hippie> ono to stejne pouziva stejny knihovny :)
<[Anyd]> ale nevim ... gnome tedka teprve kompiluju ;o) ja mel vzdycky firefox ;o)
<hippie> ale ptam se na ten plugin
<[Anyd]> teda fluxbox
<hippie> lol :))))
<hippie> pac jako sem myslel ze ti bud svihlo, nebo pises nekomu jinymu :))
<[Anyd]> njn ... ja mam plnou hlavu nejakcyh nazvu, jeste ze skoly ... je to hruza ... proste pisu neco a pak si na neco vpozmenu a rovnou to pisu ;o)

Komentář: Anyd je holt maser ;)

<a> kopíruju ty zkur*ený disky
<a> dohromady
<a> je s tím víc je*ání, než jserm čekal..přesně jak jsem čekal, že bude

<a> No, ale neřekl bych že je auto jednodužší v každém ohledu, jelikož v autě se jen tak nezabiješ. V tomhle motorka vede.
<b> to je teda hoodne pozitivni
<a> Člověk má právo se lehce zabít, ne?
<b> skocim z wokna
<a> To je slabý, to dělá každý.
<b> tak ale na motorce, to je skoda te masiny
<a> A žili šťastně až do smrti.
<b> moc morbidni
<a> Ty nejsi vůbec romantik.
<b> jsem
<a> No to teda nejsi.
<b> pri zapadu slunicka na olejove skvrne se vyrypat do prekrasnych skalisek

Komentář: Motorkáři romantici

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.