Nejlepší hlášky
<a> kde jsi v tom setu?
<b> teď řekl six
<a> já mam teď ticho
<a> až teď řekl six
<b> aha no já to napsal pozdě,takže jsem o dost dál
<a> proč to nestopnem a nekouknem se na minutu?:D
<a> jo a koupim si helikopteru a budu s ni letat po Globusu. joooooooooooooooo
<b> tys byl vrátit lahve?
<Replinos> Vie niekto aj iný jazyk?
<WolfWarrior> Ja viem hovorit tak aby mi nikto nerozumel
<otec> keď si sa narodil som prestal piť..
<ja> tak to si zo mňa musel byť moc šťastný :)
<otec> nie tak celkom, len som si povedal, že rovnakú blbosť viac krát nespravím a aj tak som dva krát zlyhal...
Komentář: mám dvoch súrodencov...
<a> víš co chci k Vánocům? Kouzelnou hůlku!
<y> tu máš v photoshopu tak si trhni
Komentář: polygrafáci
<a> omg, co si mi s tou tiskártnou udělal? :-/
<b> ??
<a> no nejde mi to, hází mi to nějaký zprávy
<b> co ti hází za chybu, když to zapneš?
<a> ej :D tak prej došel papír omg :-D
<ona> Prosim vsechny zenske sveta.. Udelejte neco s tim mym brachou.. Trpi akutnim nedostatkem sexu a neda se to s nim vydrzet. Diky
<a> Je možné vyvinout si hardwarovou závislost na čaji?
<b> Samozřejmě :) Čaj obsahuje silně návykový Dihydrogen Monooxid.
<plajda> fotr mi píše mejla :-D
<plajda> Lubíku přidej si mě na ICQ abych s tebou měl jak komunikovat když nemáš telefon posílam ti číslo
<plajda> a pošle mi svoje na telefon :-D
Komentář: otec =)