Nejlepší hlášky
<ADAMKO> Čum na Mazariniho kočku jak zpívá http://www.***.com/watch?v=mazarinis_cat_singing :D
<vandal> :D jak ziva
<ADAMKO> dyť je živá ty vole :D :D
<vandal> ale jak zívá :D :D
<a> Blížia sa Vianoce. Čo odo mňa chceš? 1. spoločnú fotku, 2. objatie, 3. pusu na líčko, 4. sladkú pusinku na pery, 5. lízatko, 6. ísť na kofolu, 7. pravdu čo si o tebe myslím, 8. 1 želanie, 9. mňa?
<b> pokoj..
<máma> ...a mají tam dvě vodní želvy.
<já> Jaký? Nádherný?
<máma> No, jsou moc pěkný...
Komentář: Není želva nádherná jako nádherná želva...
<a> To by bylo v pici kdyby byla tehotna
<b> No, kdyby moje holka byla tehotna tak asi nekam zmizim.
<a> Jenze to neni jen tak, takhle nekam zmizet
<b> Sedmilety Annicce se to povedlo celkem slusne....
<Ona> Já chci být lesba
<On> Já chci mít kameru
Komentář: ach ti chlapi...
<a> Má tam nějaký Windows 7?
<b> Jo,jo má. Má tam firemní Windows 7 Voyager.
<a> Cože?
<a> Jo už to mám.. Ty asi zřejmě myslíš Enterprise!
<a> Jaká je náplň práce Filozofa?
<b> Sedět na prd*li, nic nedělat, a mít jenom blbý řeči o ničem.
<ona> Chlapi riešia problémy iba alkoholom alebo bitkou.
<on> A ako ináč sa dajú ešte riešiť?
<Barča> Hej jak dlouho trvá cesta z Olmika do Špk v tomdle počasí ..?:D Neví někdo?!:P:D
<Tommy> po dálnici? pod hodinu..
<Barča> Jo, děkuju.. :)
...
<Lucka> Hej a neví někdo jak to je naopak?
Komentář: Blondýna ...
<jura> lol ten Konstantin je fakt debil :D
<frendy> co proved?
<jura> dem ze skoly a on rika: hele muzu delat ridicak na motorku uz ve ctrnacti?
<jura> a ja mu rikam: ty vole dyt je ti patnact :D
<jura> a on: no jo, dik, to su za vodou
<frendy> to je kreten :D
Komentář: a to je mu uz patnact a pul :D