Nejlepší hlášky

<a> Dva dny sem si nemohl zahrát na hry.cz piškvorky, vždycky to zapnu naběhne jenom reklama a dál nic, tak tedka zapnu chrome že to zase zkusim a objeví se mi tam reklama... "vyzkoušejte google chrome, online hry na něm nabíhají rychleji" by si se posral :D

<a> Takže nakonec tam zítra nepojedu.
<b> gtk
<a> Co to je gtk?
<b> good to know
<a> aha, gtk

<Josef23> Takhle projíždíme Německem z školního výletu a učitelka zahlásí, že se bude zastavovat v MCDonaldu...celá třída angličtinářu, nikdo si neuměl objednat, až jeden týpek se vítězoslavně zvedne, příjde tam a řekne "four pieces of cheeseburger...sebou" xD

<a> Kdyby ti bývalá řekla že se k tobě vrátí jen když se s náma už nebudeš bavit, vykašlal by jsi se na nás?
<b> Vůbec. Na vás bych se nikdy nevykašlal..
<c> To já bych se na vás vy*ral hned vy hovada ožralé.

<a> Som zadaval do vyhladavaca How to install Mass Effect 2 a ked som napisal How to, tak vies co my vyhodilo?
<b> Netusim
<a> How to kill Justin Bieber and Hannah Montana :D

Komentář: nie kazdy ma rad biebera a montanu :D

<a> Ahoj prosím tě nevíš jak dlouho schne vteřinové lepidlo?
<b> Nwm.. tak minutu dvě?

<a> a jak se ma vubec XXX?
<b> dobře
<b> jen kdyby nebrblala..dost me to nasira
<a> nj, ty sis svoje vykonal za chvilku a ona ten zbytek musi dodelavat 9 mesicu...

13:43 <a> J, je to fakt super vstávat si až na oběd :) ...ale ještě by to chtělo vychytat, aby až se vzbudíte, byl oběd už uvařenej! :-/

Komentář: .. rodiče na dovolený :)

<Mueheh> ach jo to je hrozný
<Romily> taky se ti tak nic nechce, co?
<Mueheh> mě už se ani nechce nic nechtít

Komentář: aneb příprava na státnice

<Matej> Hele, ale že sem tam zpíval jako gott?
<Groove> Ano, jak kokot

Komentář: Kdybyste nepochopili tak si to nahlas přečtěte

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.