Nejlepší hlášky

<a> a podle čeho soudíš ty holky
<b> no podle toho co maj v hlave
<c> prosimte kazda holka ktera ma mozek by od tebe utekla

Komentář: samponek prehnanej

<HackerSK> haha, to je dobry, to dej na maler.cz

<a> ty jo dneska jsem pouštěl ráno ICQ a při přihlašování mě napadla skvělá modifikace
<b> povídej?
<a> je to speciální modifikace pro naše 4 % spoluobčany... místo connect as, budou mít tlačítko connect ass :-D

<a> Moja 80-ročná babka si kúpila mobil. Samozrejme len tak bez SIM karty, tak som jej kúpil predplatenú kartu a naučil som ju ako mi má zavolať. Teraz mi samozrejme vyvoláva každý deň. Už sa neviem dočkať, kedy sa jej minie kredit a budem jej musieť vysvetliť, že bude musieť zas platiť.
<b> Hmmm, tak u nás sa stalo niečo podobné, keď nášmu dedovi nejaký kamarát doporučil satelit. Samozrejme všetko to nastavovanie padlo na mňa. Predtým sledoval TA3 cez klasickú anténu na kanáli 8, po novom bola TA3 na kanáli 10. Keď sa ma spýtal ako si spustí tento svoj obľúbený kanál a ja som mu povedal, že je na 10. kanáli, tak ma hneď vyhrešil, že také číslo na diaľkovom ovládači nemá a nech si z neho nerobím srandu. To bude ešte boj. :(
<a> Ufff, dúfam, že babka nemá s tvojím dedom podobných kamáratov, lebo si už nikdy nezapnem mobil.

Komentář: Každý chce ísť s dobou a takto to dopadne.

<a> mame rovnaku ip adresu vsetci :-)
<b> ip adresu nemate vsetci rovnaku, ale nevadi
<a> mame
<b> nemate
<a> mame
<b> to k***tina, pretoze by ti nefungovala siet potom... vy ste len schovany za jednym serverom, z ktoreho je tahany net
<a> a nehadaj sa s niekym, kto o tom vie o volaco viac ako ty :-)
<b> nehaj aj tak mame rovnaku ip

Komentář: ked sa neda niekomu ani za nic vysvetlit :D

<a> nevíš proč mě rozesmál titulek: Letiště střeží pták robot?
<b> :-D
<a> nechápu, jak může robertek střežit letiště :D

<ona> Idem zafajcit, hned sa vratim.
<on> Pockaj, si mi ukradla moju vetu, to pouzivam, ked mi treba na zachod :D
<on> Shit, to som mal co napisat, teraz vzdy ked napisem, ze idem zafajcit, tak si budes mysliet, ze som na WC :)
...
<ona> Fakt si myslis, ze som bola fajcit? :D

Komentář: Ked priroda vola...

<a> uz mi z toho netu hrabe uplne. vypysujem mame nejake papiere volaco s firmou sak vies. A je tam taka kolonka ze IČO a ja debil som tam zacal pisat svoje ICQ :-D

<a> *DONT_KNOW*
<b> co je to to dont know?
<a> nevim
<b> tak proč to píšeš když to nevíš?

<a> Cuss neznate nekdo adresu na nejakyho sejka? Abych mu mohl prodat matku, ale aby ji nevratil

Komentář: ach ta rodina

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.