Nejlepší hlášky
<a> a podle čeho soudíš ty holky
<b> no podle toho co maj v hlave
<c> prosimte kazda holka ktera ma mozek by od tebe utekla
Komentář: samponek prehnanej
<a> ty jo dneska jsem pouštěl ráno ICQ a při přihlašování mě napadla skvělá modifikace
<b> povídej?
<a> je to speciální modifikace pro naše 4 % spoluobčany... místo connect as, budou mít tlačítko connect ass :-D
<a> Moja 80-ročná babka si kúpila mobil. Samozrejme len tak bez SIM karty, tak som jej kúpil predplatenú kartu a naučil som ju ako mi má zavolať. Teraz mi samozrejme vyvoláva každý deň. Už sa neviem dočkať, kedy sa jej minie kredit a budem jej musieť vysvetliť, že bude musieť zas platiť.
<b> Hmmm, tak u nás sa stalo niečo podobné, keď nášmu dedovi nejaký kamarát doporučil satelit. Samozrejme všetko to nastavovanie padlo na mňa. Predtým sledoval TA3 cez klasickú anténu na kanáli 8, po novom bola TA3 na kanáli 10. Keď sa ma spýtal ako si spustí tento svoj obľúbený kanál a ja som mu povedal, že je na 10. kanáli, tak ma hneď vyhrešil, že také číslo na diaľkovom ovládači nemá a nech si z neho nerobím srandu. To bude ešte boj. :(
<a> Ufff, dúfam, že babka nemá s tvojím dedom podobných kamáratov, lebo si už nikdy nezapnem mobil.
Komentář: Každý chce ísť s dobou a takto to dopadne.
<a> mame rovnaku ip adresu vsetci :-)
<b> ip adresu nemate vsetci rovnaku, ale nevadi
<a> mame
<b> nemate
<a> mame
<b> to k***tina, pretoze by ti nefungovala siet potom... vy ste len schovany za jednym serverom, z ktoreho je tahany net
<a> a nehadaj sa s niekym, kto o tom vie o volaco viac ako ty :-)
<b> nehaj aj tak mame rovnaku ip
Komentář: ked sa neda niekomu ani za nic vysvetlit :D
<a> nevíš proč mě rozesmál titulek: Letiště střeží pták robot?
<b> :-D
<a> nechápu, jak může robertek střežit letiště :D
<ona> Idem zafajcit, hned sa vratim.
<on> Pockaj, si mi ukradla moju vetu, to pouzivam, ked mi treba na zachod :D
<on> Shit, to som mal co napisat, teraz vzdy ked napisem, ze idem zafajcit, tak si budes mysliet, ze som na WC :)
...
<ona> Fakt si myslis, ze som bola fajcit? :D
Komentář: Ked priroda vola...
<a> uz mi z toho netu hrabe uplne. vypysujem mame nejake papiere volaco s firmou sak vies. A je tam taka kolonka ze IČO a ja debil som tam zacal pisat svoje ICQ :-D
<a> *DONT_KNOW*
<b> co je to to dont know?
<a> nevim
<b> tak proč to píšeš když to nevíš?
<a> Cuss neznate nekdo adresu na nejakyho sejka? Abych mu mohl prodat matku, ale aby ji nevratil
Komentář: ach ta rodina