Nejlepší hlášky

<a> a co ti teda je?
<b> no mam horecku rymu a kasel...
<a> to mas ze svlikani pred tim tvym, z chlastu a huleni :)

Komentář: Rychlá diagnóza

<a> zdar, hele posles mi ty fotky?
<b> jj, rano uz sem je poslal
<a> mne jeste nic neprislo
<b> tak co bys chtel jezis...
<a> ? :D jak je to dlouho cos to posilal?
<b> asi v 9
<a> ted je 16 mg :D... to mas asi centrum ne? x)
<b> ja ti poslal dopis :D pres Ceskou postu :)))
<a> jaaaaaj :D

<a> co delas ?
<b> strouham...
<a> copak? neco dobreho varis?
<b> ne segre pastelky, das si? :D

Komentář: Hmmm.... Mňam XD

<a> včera sem tě viděl jak jsi šla (nebo spíš se motala) opilá s nějakym klukem k tobě domů... kdo to byl?:-)
<b> Mirek a zas tak moc sem toho v sobě večer neměla
<a> věřím... asi jen 16cm, že?:-D

<ona> Těším se na jarňáky... Už jen čtyři dny a pak se mě dvanáct dní nezbavíš!! :) :-*
<on> Ještě mám čtyři dny na to, abych umřel...

<A> Poj zahrať DotA-u!
<B> Nie, dnes nie.
<A> Práve si mi ušetril dve hodiny života, čo s nimi?
<B> Dáme DotA-u?

Komentář: Rozhovor dvoch príležitostných hráčov.

<a> Musím sa naučiť viazať uzly...Asi pôjdem ku skautom...
<b> Prečo?
<a> Bondage....

<a> A proč vlastně na Linux nepotřebuješ antivirák?
<b> Prostě se tam neuchytí, protože je dělanej pro Windowsy.
<b> Představ si, že vysadíš islámskýho teroristu někde na Antarktidě. Bude tam úplně marnej a zabije leda tak nějakýho tučňáka

Komentář: Opravdu nejlepší možný příklad... Pro neznalé, Tučňák je přezdívka pro Linux

<a> ten můj spolubydlící je fakt magor
<b> jak to?
<a> včera jsme myli nádobí, protože se začalo kupit, tak jsme se rozdělili, že já budu mýt a on utírat
<a> meju příbory a ten blázen je skládá do mikrovlnky
<a> tak se ho ptám, co to jako dělá, a on: 'no co, se s tím nebudu srát a rychle je vysuším, ne?'

<a> Hadej kdo bude mit v lucerne koncert
<b> To nevim, kdo?
<a> Serj Tankian :-D
<b> Že ty taky občas nesleduješ něco, co by pro nás bylo finančně dostupný...
<b> Třeba cenu rohlíků...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.