Nejlepší hlášky

<A> Dneska byl úplně skvělý den. Že mě nějaký Róbert ze supportu naštval, to bych přežila, ale že mě zradí i moje tiskárna, to bych opravdu nečekala..
<A> Normálně mi začala žrát papír.
<B> To mi povídej.:-D Ta moje nedávno začala chlastat...

Komentář: barvu.=cD

<Tynus0x> Prosimte, nejakej virus mi maze soubory z pocitace, nevis, jak se jmenuje?
<Paja007> Win32.Demencia
<Tynus0x> A jak se ho zbavim?
<Paja007> Jedna tableta Ginkgo biloby kazdy rano.

<a> Náhodou, u nás na vesnici máme taky KFC. :D
<a> Klub Fajných Cikánů. :D

<m> ségru máš doma ?­
<w> Yup
<w> Kde by byla?­
<m> nevím, někde v zemi malých protivných holčiček..

<a> sex afk
<b> coze? Od kdy mas holku :D?
...
<a> jej, sorry melo tam byt sec:)

<shit> cus, tak co furt te obtezuje ten ze tridy?
<taffy> ne a nerikala bych tomu obtezovani
<shit> hmm to ze ti nekdo cpe ptaka do huby bych jako obtezovani oznacil :-D

<a> Ellen DeGeneres by mala vyhrať Oscara za to, že je Ellen.
<b> "A Oscara za najlepšeiu Ellen DeGeneres dostáva... Ellen DeGeeneres!"
<c> "A Oscara za najlepšieho Leonarda DiCapria dostáva....Ellen DeGeneres!"

<a> Ty vole, já jedu takhle vožralej na kole.teď přijedu na stopku,zastavím a zjistím že nemám kolo... Tak sem ho hodil do škarpy a šel pěšky

Komentář: Prostá výpověď opilce:)

<Vačice> Potrebuju nejake cecko.. je mi zle. Muzete mi neco jednoducheho a volneho doporucit?
<Kitty> Napiš Míšovi Davidovi.. ten jich má nasbíraných...

<a> Téma zítřejšího dne : Nikdy nedovolte aby Vám váš smysl pro morálku zabránil udělat to, co je správné... ;)
<b> Co je správné?
<a> Ono je těžké určit co je správné, v některých situacích se může zdát správné i rozhodnutí pochcat karlovo auto ;D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.