Nejlepší hlášky
<A> Dneska byl úplně skvělý den. Že mě nějaký Róbert ze supportu naštval, to bych přežila, ale že mě zradí i moje tiskárna, to bych opravdu nečekala..
<A> Normálně mi začala žrát papír.
<B> To mi povídej.:-D Ta moje nedávno začala chlastat...
Komentář: barvu.=cD
<Tynus0x> Prosimte, nejakej virus mi maze soubory z pocitace, nevis, jak se jmenuje?
<Paja007> Win32.Demencia
<Tynus0x> A jak se ho zbavim?
<Paja007> Jedna tableta Ginkgo biloby kazdy rano.
<a> Náhodou, u nás na vesnici máme taky KFC. :D
<a> Klub Fajných Cikánů. :D
<m> ségru máš doma ?
<w> Yup
<w> Kde by byla?
<m> nevím, někde v zemi malých protivných holčiček..
<a> sex afk
<b> coze? Od kdy mas holku :D?
...
<a> jej, sorry melo tam byt sec:)
<shit> cus, tak co furt te obtezuje ten ze tridy?
<taffy> ne a nerikala bych tomu obtezovani
<shit> hmm to ze ti nekdo cpe ptaka do huby bych jako obtezovani oznacil :-D
<a> Ellen DeGeneres by mala vyhrať Oscara za to, že je Ellen.
<b> "A Oscara za najlepšeiu Ellen DeGeneres dostáva... Ellen DeGeeneres!"
<c> "A Oscara za najlepšieho Leonarda DiCapria dostáva....Ellen DeGeneres!"
<a> Ty vole, já jedu takhle vožralej na kole.teď přijedu na stopku,zastavím a zjistím že nemám kolo... Tak sem ho hodil do škarpy a šel pěšky
Komentář: Prostá výpověď opilce:)
<Vačice> Potrebuju nejake cecko.. je mi zle. Muzete mi neco jednoducheho a volneho doporucit?
<Kitty> Napiš Míšovi Davidovi.. ten jich má nasbíraných...
<a> Téma zítřejšího dne : Nikdy nedovolte aby Vám váš smysl pro morálku zabránil udělat to, co je správné... ;)
<b> Co je správné?
<a> Ono je těžké určit co je správné, v některých situacích se může zdát správné i rozhodnutí pochcat karlovo auto ;D