Nejlepší hlášky

<a> máš už novou atlantis?
<b> ještě ne, ještě jsem to nestáhnul
<a> já jestli vyšel 350MB rip...
<b> to snad jo
<a> sem koukal jen na warez-bb a tam je jen rvmb 130MB rip a nic víc, tak nevim...
<a> ale na torrentech je, tak si počkám, až se objeví někde na rapidu... no nic... hurá zpět k učení...
<b> http://onanie.cz/denik.php
<b> kurva, špatnej link
<a> looooooool
<b> http://www.mininova.org/tor/19XXX25
<b> twe lamer
<a> no looooooooooooooooool
<a> no prostě koneeeeeec
<a> největší

Komentář: nečaplo se CTRL+C

<a> znam kouzlo
<b>‎ to me teda zajima jaky kouzlo...
<a> ctrl + c/v
<b>‎ ja to zkouset nebudu, se mi to zase vypne, co???

Komentář: njn experti :D

<a> dpc proc musi bejt takovej fucak
<a> se bojim ze mi to odfoukne psa dpc

<Kingos> a ty teda uz nejsi GM?
<Spider> mno jsem
<Spider> ale mam permaban :D
<Kingos> aha na jak dlouho?

Komentář: Bez komentare :)

<a> ještěže my budem mít kondom
<a> *uff*
<b> no ja nevim, jestli je to lepsi...
<a> nojo
<b> praskne a je to v pice...
<a> doslova :-D

Komentář: rizika antikoncepce...

<plajda> héééj jestli někdy zvládnu tohle tak už v životě všechno:D
<korunik> plajda: no počkej na lagy
<plajda> na koho?

Komentář: aneb zapínání CoD2 po internetu přes Gamepark :)

<imruw> hmm
<imruw> je tu nejaky postfix maniak?
<wigwam> maniak nie, ale s postfixom robim
<imruw> to by mohlo stacit :)
<imruw> wigwam: napisem ti na query
<fefo> SELECT * from wigwam_postfix_knowledge;
<wigwam> Empty set (0.0s)

<darkcraft> co delas? :)
<mrdak> no tyve :o)
<mrdak> ted nevim jestli ti to mam rict
<darkcraft> rikej :D
<mrdak> kamos mi neco vypravi
<mrdak> ja si levackou mirne honim ptaka
<mrdak> a premyslim o virech

Komentář: No proste mrdak :)

<a> sakra
<a> víš, co je vrchol?
<a> když jsem tak línej, že, když mi přiletí moucha na monitor snažim se ji odehnad myškou a do chatu napsat KŠÁÁÁ

<Janulka> zvlastni
<Janulka> na kazdem vysvedceni mam uplne stejne doplnene: Jmeno a prijmeni, datum narozeni, rodne cislo a misto narozeni
<Niki> no a?
<Janulka> ja nevim
<Janulka> ze ostatni udaje sou kazdy rok jine
<Niki> aha
<Janulka> vis jako treba
<Janulka> rok
<Janulka> *skolni rok
<Janulka> trida
<Janulka> nebo tak
<Janulka> ale thle udaje sou proste dycky stejny
<Niki> njn
<Janulka> cim to asi bude?

Komentář: uvaha o vysvedceni...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.