Nejlepší hlášky
<a> máš už novou atlantis?
<b> ještě ne, ještě jsem to nestáhnul
<a> já jestli vyšel 350MB rip...
<b> to snad jo
<a> sem koukal jen na warez-bb a tam je jen rvmb 130MB rip a nic víc, tak nevim...
<a> ale na torrentech je, tak si počkám, až se objeví někde na rapidu... no nic... hurá zpět k učení...
<b> http://onanie.cz/denik.php
<b> kurva, špatnej link
<a> looooooool
<b> http://www.mininova.org/tor/19XXX25
<b> twe lamer
<a> no looooooooooooooooool
<a> no prostě koneeeeeec
<a> největší
Komentář: nečaplo se CTRL+C
<a> znam kouzlo
<b> to me teda zajima jaky kouzlo...
<a> ctrl + c/v
<b> ja to zkouset nebudu, se mi to zase vypne, co???
Komentář: njn experti :D
<a> dpc proc musi bejt takovej fucak
<a> se bojim ze mi to odfoukne psa dpc
<Kingos> a ty teda uz nejsi GM?
<Spider> mno jsem
<Spider> ale mam permaban :D
<Kingos> aha na jak dlouho?
Komentář: Bez komentare :)
<a> ještěže my budem mít kondom
<a> *uff*
<b> no ja nevim, jestli je to lepsi...
<a> nojo
<b> praskne a je to v pice...
<a> doslova :-D
Komentář: rizika antikoncepce...
<plajda> héééj jestli někdy zvládnu tohle tak už v životě všechno:D
<korunik> plajda: no počkej na lagy
<plajda> na koho?
Komentář: aneb zapínání CoD2 po internetu přes Gamepark :)
<imruw> hmm
<imruw> je tu nejaky postfix maniak?
<wigwam> maniak nie, ale s postfixom robim
<imruw> to by mohlo stacit :)
<imruw> wigwam: napisem ti na query
<fefo> SELECT * from wigwam_postfix_knowledge;
<wigwam> Empty set (0.0s)
<darkcraft> co delas? :)
<mrdak> no tyve :o)
<mrdak> ted nevim jestli ti to mam rict
<darkcraft> rikej :D
<mrdak> kamos mi neco vypravi
<mrdak> ja si levackou mirne honim ptaka
<mrdak> a premyslim o virech
Komentář: No proste mrdak :)
<a> sakra
<a> víš, co je vrchol?
<a> když jsem tak línej, že, když mi přiletí moucha na monitor snažim se ji odehnad myškou a do chatu napsat KŠÁÁÁ
<Janulka> zvlastni
<Janulka> na kazdem vysvedceni mam uplne stejne doplnene: Jmeno a prijmeni, datum narozeni, rodne cislo a misto narozeni
<Niki> no a?
<Janulka> ja nevim
<Janulka> ze ostatni udaje sou kazdy rok jine
<Niki> aha
<Janulka> vis jako treba
<Janulka> rok
<Janulka> *skolni rok
<Janulka> trida
<Janulka> nebo tak
<Janulka> ale thle udaje sou proste dycky stejny
<Niki> njn
<Janulka> cim to asi bude?
Komentář: uvaha o vysvedceni...