Detail hlášky #73808

<a> Moja 80-ročná babka si kúpila mobil. Samozrejme len tak bez SIM karty, tak som jej kúpil predplatenú kartu a naučil som ju ako mi má zavolať. Teraz mi samozrejme vyvoláva každý deň. Už sa neviem dočkať, kedy sa jej minie kredit a budem jej musieť vysvetliť, že bude musieť zas platiť.
<b> Hmmm, tak u nás sa stalo niečo podobné, keď nášmu dedovi nejaký kamarát doporučil satelit. Samozrejme všetko to nastavovanie padlo na mňa. Predtým sledoval TA3 cez klasickú anténu na kanáli 8, po novom bola TA3 na kanáli 10. Keď sa ma spýtal ako si spustí tento svoj obľúbený kanál a ja som mu povedal, že je na 10. kanáli, tak ma hneď vyhrešil, že také číslo na diaľkovom ovládači nemá a nech si z neho nerobím srandu. To bude ešte boj. :(
<a> Ufff, dúfam, že babka nemá s tvojím dedom podobných kamáratov, lebo si už nikdy nezapnem mobil.

Komentář: Každý chce ísť s dobou a takto to dopadne.

Informace o hlášce

Datum přidání: 2. 10. 2016
Kategorie: Hlášky
Autor: Rado9 (19 hlášek)
Hlasování: Natsumii, ladys91, WellBloud89, zgrossl, bumbik, Satan__666, matrix17, mrMys 8 pro a Zelvi, kudli, Stickman, razden, Juggernaut, insaina, Tinnarr, freferg, Flad, Sousuke_, baffiak, Elgurth, sasagin, Mermeoth, CarpeNoctem, Brambor, Coolak, Altair, nasty, While, despy, puki, Annacerv, Krokodyl, piol, Hammer, pavelnop, suah, zelvak, tristaver, xkox, Apophis, JackSwigert, tubler, Dyfer, Komaar, SkweerookL, Marcus7, Ghool, naituf, oprs, kapoka, Maty991, krutoslav, Witek, belisek, killercat
47 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,56 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

15:25
Rado9: A je to tu zasa
silhouette
Dnes bol u nás starý otec na návšteve a vraví mi či s ním nepôjdem k nemu domov, lebo sa mu zobrazujú na televízore "nejaké úzke pruhy". Prídem k nemu, prepínam kanály a vravím mu, že je všetko v poriadku. On však vraví, že ide len Dvojka a Dajto a následne mi došlo, že zvyšok sa vysiela vo formáte 16:9. To bolo zas vysvetľovania.
20:43
Apophis: Neskutečné! Trocha úcty k lidem,...
Apophis
Neskutečné! Trocha úcty k lidem, co vás přivedli na svět a co vás minimálně prvních několik let učili, co uměli není? Opravdu? Jestlipak oni takhle mluvili o vás, když jste se jich jako malí ptávali na co je tohle a tamto... Je mi z některých lidí opravdu špatně!
23:16
nakopnuta_sova: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
nakopnuta_sova
Ty sis nikdy - OPRAVDU NIKDY! - nepomyslel o rodičích, že jsou totálně předpotopní, protože jak jinak můžou to a to nechápat, když je to přece zcela jasné? Sáhni si do svědomí ;-)
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)
23:30
CarpeNoctem: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
CarpeNoctem
Nemluvě o tom, že ne každej má zrovna předpisovou rodinu.
14:01
Annacerv: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
silhouette
Zato ten každej je zřejmě vrchol dokonalosti :)
09:34
CarpeNoctem: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
CarpeNoctem
Kdyby ti každej popsal, jak jeho babička přišla k úrazu nebo co si jeho otec na starý kolena vymyslel, pochopila bys, že každej nemusí bejt vrchol dokonalosti na to, aby si mohl být jist, že je menší dement než jeho předci .-)
18:56
Apophis: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
Apophis
Možná i někdy pomyslel, ale nikdy bych to veřejně neventiloval.. Nicméně pomyslel jsem si to o nich mnohem méně, než o spoustě jiných lidí.. A když už pomyslel, tak většinou s příměsí jisté lítosti, že třeba něčemu nerozumí - ale asi jsem tu fakt ojedinělý...
10:42
JackSwigert: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
JackSwigert
Tohle bych nijak zvlášť nehrotil. Souhlasím s tebou v tom, že minimálně ke svým předkům by člověk měl mít alespoň tu základní úctu. Tohle mi přijde ještě relativně v normě.

Mnohem horší bylo, když u nás před fyzickými testy jednoho staršího postihla srdeční slabost, takže pro něj musel přijet záchranka, a jeden z mladší generace (mladší, než já) tam normálně prohlásil: "Ten starej páprda se musí už do nemocnice vozit sanitkou." - doufám teda, žes po přečtení tohoto nemusel na záchod.
Houston, we've had a problem here...
13:54
nakopnuta_sova: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
nakopnuta_sova
Kdyby dotyčnému někdo z kolegů v tu chvíli dal facáka, ještě bych mu pogratuloval.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)
13:59
nakopnuta_sova: Re: Neskutečné! Trocha úcty k li...
nakopnuta_sova
Jistě, nevíme, co budeme v nějakých těch "-sáti" vyvádět, kéž by to bylo jen lpění na naučeném "já na internet chodím tak, že na seznamu dám do vyhledavače adresu, vyhledám ji a kliknu na nalezené". Nechápu to, přijde mi to jako z Prahy do Brna přes Varšavu, ale tak když to někomu vyhovuje a nechce se to takhle po mně, ať si to tak dělá. Co jsem tak slyšel, že jsou staří (sedmdesát, osmdesát a víc) lidé schopní vyparatit, to člověku hlava nebere, ale jak říkám - kdo ví, jak na tom budeme v tom věku my.

Já si přeju jedno - pokud tu mám bejt do devadesáti, ať jsem aspoň jakžtakž soběstačnej. Není nic horšího než když tělo nefunguje, ale mozek ano - takže člověk ví, že potřebuje na záchod, rád by si tam došel, ale nemůže a musí si říct o mísu... to musí být dost na palici, VĚDĚT, že ti doslova s každým hovnem musí někdo pomáhat, i když bys to chtěl zvládnout sám, ale nejde to.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)
04:42
sistence: to mi připomíná příběh mé sestry...
silhouette
to mi připomíná příběh mé sestry. To takhle v práci oznámil postarší pán, že se mu ztratil pes. Takže všichni spolupracovníci okamžitě začali alarmovat celé své okolí, a ptali se jej na detaily, jak vypadal, kde ho viděl naposledy, jakého byl plemene...
a pán na to: "No normálně, byl hnědej a ještě před chvílí tady byl."
a on myslel nápovědu v podobě pejska z Microsoft Office.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1290 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1595 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1946 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2151 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2366 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

Zelvi
včera

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 4 dny

K hlášce #39999

HA! 15 let a tohle AI už je prak

Tapir
před 4 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.