Nejlepší hlášky
<a> čus <b>
<b> ahoj
<a> prosím tě potřeboval bych poradit
<a> nevíš jak se píše na klávesnici
<a> jak máš čílsa 1-9
<a> a jak se píše takové to A
<a> je to pod číslem 7
<a> a nemůžu na to přijít
<b> takže přepni si klávesnici na anglickou - alt + shift a pak shift a 7
<a> d9kz moc <b> >/]
<a> měl jsem dva páry a věřil jsem si na výhru, tak jsem z nich tahal sázky a oni měli OBA postupku :-(
<b> šmejdi... myslím,že propadáš gemblerství
<a> na to kašlu, musím zase vyhrát to, co jsem dneska projel
Komentář: poker...
<Z3ro> někdo mi změnil heslo na Zera!!!
<Kjúba> <c>?! Já nebyl na Zerovi od založení guildy Revolution.
<Z3ro> Kurva co budu dělat?!
...
<Z3ro> ach
<Kjúba> čo?
<Z3ro> to já si ho změnil :D aby mi tam nikdo nelezl přece xD
Komentář: Ach ta paměť :)
<Agneska> jak včera na sabatu
<Andilek> prosim???
<Andilek> česky na mě, nejsem žid...
Komentář: No, to mě fakt dostalo :-D
<on> co máš dobrýho?
<ona> ovesnou kaši
<on> a dobrý?
<ona> mňamka... neznáš?
<on> tak trochu
<ona> no když si do toho nahážeš trochu mandlí, malibu, kokos... smetanu, hned je to lepší
<on> tak tohle je horší, než když jsi mě přes icq provokovala svou nahotou
Komentář: sex vs. jídlo
<ona> prostě jsi hrozný chlap!
<ona> no nevadí...
<on> jsem, ja vim... nevim jak to zmenit .)
...
<on> aha
<ona> To je vše, co mi k tomu napíšeš?
<on> no ze to je blby no
<ona> ty jsi fakt hrozný chlap!!!
...
<ona> ty jsi fakt na zabití...
Komentář: chtěla na rande...
<Michaela:> Kubo, jak mam mámě říct to, kde budu na silvestr když mi nevěří a bojí se o mně!
<jakub:> No řekni mamě to co já v 15ti letech. Že tam nejdeš aby jsi se opila, že ta, bude víc holek než kluků a že přijdeš druhej den do oběda.
<Michaela:> Zkusit to můžu diky :) a jak to dopadlo ? (doopravdy)
<Jakub:> Po pravdě? Přišel jsem o panictví, po prví se vožral jak prase :D a přišel až na večeři :D
Komentář: PRAVDIVÝ PŘÍBĚH (starý 5 let)
<a> od kolika chlastáš???
<b> nevim, jak kdy...třeba včera od 18.00 do 3 do rána :)
<a> víš že jsem si dřív myslel že ty mapy jsou v reálným čase?
<a> jednou jsem otevřel google maps, dal to na můj dům, šel ven a pak se v rátil jestli jsem tam byl vidět....
<a> :$
<b> :D
<b> n'd
<zbynek> vy jste všichni divní :
<cree> ty seš takovej mániodepresivní robot
<zbynek> já? O_O
<zbynek> hele, nemohl bys vzít nějaké zvíře ze zoo? :D
<cree> jaký chceš... jestli chceš mít pos*anej dům tak slona... jestlí stačej bobky tak kozy nebo lemura
<zbynek> lemura
<cree> jakýho chceš? :D je mrtě druhů
<zbynek> toho, který umí crackovat hesla
<cree> okej optal sem se a maj tam jen wifi hackera
<zbynek> přesně toho potřebuju a má konektor na externí anténu?
<cree> nn jen defaultní ocas... ale ten je variabilní takže se dá nastavit
<zbynek> použiju nějaký antena hack
<cree> no moment, víš vůbec kde je u lemura napájení?
<zbynek> nevím, bude k tomu data sheet?
<cree> já nevim, ale defaultní operační systém je MadagaskarOS
<zbynek> oki, počkám, až dostanu prachy
Komentář: :)