Nejlepší hlášky
<a> Ještě abych si dával pozor na slova, který můžou dělat dvojsmysly
<b> Ty sis "užil" na horách a já zase ho*no :/
<b> :D
<b> Mysl Core 2 Smysl? :))
<a> Dvoujádro má každej, levou a pravou část :))
<b> Hehe :D
<a> Možná Einstein měl i čtyřjádro :)
<b> :D
<b> jj, když si k tomu připočítal prdel :D
<a> :D:D
<a> No nevím, jestli ty dvě spodní jádra využíval i na něco jinýho
<a> hele newis co mam udelat v GTASA v te misi kde dostanu takove to auto a mam ho nekam odvezt?
<admix> zvlastni, moje winxp si asi uvedomily sama sebe
<admix> nejvyssi cas na eutanazii
<admix> :)
Komentář: #penguin.cz@IRCnet
<a> kolega je pekna pica posilal anonymni stiznost a chuj se podepsal...
Komentář: made my day :)
<a> Ahoj,
<a> Vyměním učebnici Angličtiny a biochemii od Novotného za láhev Ferneta citruse nebo Ferneta Zetko!
<a> Hezký den přeji, XXX
Komentář: Z fakultního mailu...
<proskin> Nejak mi nestíha dobíjať baterka. Som čítal, že na jeden štart treba prejsť až 20 km.
<proskin> Musím nájsť poštu, čo je odomňa 20km :D
<shubol> nie 10? 10 tam a 10 späť
<shubol> ..a že programátor :P
<proskin> ale aj pred poštou musím štartovať
<shubol> ..no a to presne je dôvod, prečo ja nie som programátor.:D
<a> ale mam problem
<b> sem s nim
<a> ehm takze
<a> chtela jsem na zitra neco pripravit... a to neco nefunguje, protoze mi v supliku vytekl blbe zavreny mentolovy henten a ono se to do toho nejak dostalo
<a> takze tak
<b> :o)) :o)) :o))
<b> no a cemu to vadi?
<b> strc to pod sprchu a pak to dej na topeni
<a> no ze nejede
<a> jako ze nefunguje
<a> ani nabity
<a> kaput
<b> aha... chmmm chvilku pockej
<b> protoze je zrejme za... kontakty
<a> posilas support?
<b> dej to natopeni
<b> je to elektricke zarizeni
<b> neco jako mobil
<b> a uz vim, co Ti poridim k valentynu :o))
<a> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<a> on se ten sajrajt dostal jakoby dovnitr a je tam videt. Ukazu. Snazila jsem se to vymyt vodou, utrla a on se rozjel
<a> ale ted nejde vypnout :o))
<b> Ti rikam kontakty... ach jo
<a> ale co s nim ted mam delat?
<b> vypni ho
<a> on si dela co chce
<b> to pujde
<a> nejde
<a> to nejde vypnout
<b> :o))
<b> tak si pohraj
<b> aspon se vybije
<a> jsem ho vcera sest hodin nabijela, to budu mrtva nez prijedes
Komentář: ženy a jejich hračky...
<a> vole, vis co se mi ted stalo?
<b> ne
<a> rikam si, ze si ohreju gulas, ne
<a> tak ho dam do mikrovlnky
<a> a dam na to ten poklop
<a> dala jsem to na dve minty a odesla jsem a prijdu
<a> otevru
<a> a hadej :D
<a> ten poklop se roztek
<a> me uplad jede 50 KBIT
<b> jsi odstrihl vsechny lidi z ustredny ne?
Komentář: O2
<Bat> zdarec
<Venca> čau
<Bat> tak co, jak se tesis?
<Venca> kam
<Bat> dneska mas velkej den
<Venca> jakej proboha
<Bat> s kym to mluvim?
<Venca> s vencou
<Bat> ok
<Bat> co je dneska za den?
<Bat> je sobota?
<Venca> jasný
<Venca> je sobota jako každá jiná
<Bat> ok no
<Venca> nebo ono je dneska něco zvláštního
<Bat> jaky mas plany na dnesni vecer? budes doma cumet na telku? nebo jdes nekam posedet?
<Venca> nevim asi budu doma jako každou sobotu
<Bat> ok no
<Bat> pojd se mnou
<Venca> kam
<Bat> ja du dneska na ples
<Venca> ty vole
<Bat> obchodka ma maturitak
<Venca> do prdele
<Venca> já dneska mám ples
<Venca> já na to zapomněl
<Bat> no blik :-D
<Venca> kurva
<Venca> za půl hodiny tam mám bejt