Nejlepší hlášky

<zakaznicka> Mate dotykove mobily?
<obchod> Ano, mame.
<zakaznicka> Aha, tak nic.

Komentář: Proste nevyhovieš...

<a> Cau proc si dneska prisel do skoly pozde?
<b> no to vis..vis jak na mojem aute skoro nesviti predni svetlo? a vis jak vychcavam s policajtama?No tak dneska se mi to nepovedlo:(
<a> aha takze si platil co?:D
<b> no znas to.. zacal jsem mluvit ze nez jsem vyjel vsechno bylo OK.Potom chteli ukazat nahradni svicky..samozrejme vsechny byly praskle tak jsem pro jistotu "nechtene jednu upustil"..
<a> a co pomohlo to?:D
<b> vubec ne, ale zachranilo me ze jim nesvitilo predni svetlo taky:D

Komentář: stane se i tem nejlepsim:D

<a> sry,-čistim-klávesnici-a-zrovna-to-odnáší-mezerník...:)--nejez-marmeládovou-koblihu-u-počítače..

Komentář: ...a hlavně ne dírkou dolů.. :)

<a> a C++ je fakt rozšířený původní C, a říká se že vyloženě bylo dělaný tak, aby to pochopili jen ti nejlepší:-D
<b> dyť s tim dělá každej druhej ne? :)
<b> fašouni
<a> protože bylo dělaný v době kdy se programování rozmáhalo a dělal to každej trouba...a ti hardcore programátoři ze starý školy to sralo, tak si napsali něco, čemu budou rozumět jen oni:-D
<b> takže C++ je rasistický C

<a> zitra od 0:00 hlidam LHC, napis zavet
<a> ja budu v bunkru.. co ostatni ....
<b> :-D

Komentář: LHC--hadrony na hadry neboli kamoska sedi v CERNu a zkouma velky tresk

<a> nevíš kde je ve škole učebna OPA ?
<b> opa??
<a> j
<b> to je co?
<a> kdybych to věděl tak ti nepíšu

Komentář: ... na ban

<holka> Tak co mám napsat tomu sousedovi, seženeš mu to?
<kluk> Nemuzu to sehnat. Originalni dil sezenu, kdyz mi da vinko.
<holka> To je trapný, ne? To po něm nemůžu chtít!

<a> dám vám radu
<a> ak vám bude chcieť niekto vyšetriť prostatu
<a> pošlite ho do riti
<a> teda, ehm...

* ona chtěla rande na hřbitově
<on> A vůbec, co ta naše domluvená archeologie? Jsme nějak prošvihli, ne? :D
<ona> jej , chceš mě v depkách brát na hřbitov ? dík :D:D
<on> Zajdem je pohřbít :D
<ona> spíš mě...
<on> Ale no tááák... Ty spíš potřebuješ rozptýlení...
<ona> hmmm, no to teda děkuju pěkně.... :\

<a> kocour se mi vysral do tasky s oblecenim :D
<b> coze :-D
<b> on nema hajzl?:D
<b> s cistym oblecenim?
<a> ma ale asi si to spletl :D sem si nandal tricko a cejtim neco mokreho na zadech :D a tam hovno :D
<a> takze sem musel jeste do vany :D
<b> *ROFL**ROFL*

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.