Nejlepší hlášky
<zakaznicka> Mate dotykove mobily?
<obchod> Ano, mame.
<zakaznicka> Aha, tak nic.
Komentář: Proste nevyhovieš...
<a> Cau proc si dneska prisel do skoly pozde?
<b> no to vis..vis jak na mojem aute skoro nesviti predni svetlo? a vis jak vychcavam s policajtama?No tak dneska se mi to nepovedlo:(
<a> aha takze si platil co?:D
<b> no znas to.. zacal jsem mluvit ze nez jsem vyjel vsechno bylo OK.Potom chteli ukazat nahradni svicky..samozrejme vsechny byly praskle tak jsem pro jistotu "nechtene jednu upustil"..
<a> a co pomohlo to?:D
<b> vubec ne, ale zachranilo me ze jim nesvitilo predni svetlo taky:D
Komentář: stane se i tem nejlepsim:D
<a> sry,-čistim-klávesnici-a-zrovna-to-odnáší-mezerník...:)--nejez-marmeládovou-koblihu-u-počítače..
Komentář: ...a hlavně ne dírkou dolů.. :)
<a> a C++ je fakt rozšířený původní C, a říká se že vyloženě bylo dělaný tak, aby to pochopili jen ti nejlepší:-D
<b> dyť s tim dělá každej druhej ne? :)
<b> fašouni
<a> protože bylo dělaný v době kdy se programování rozmáhalo a dělal to každej trouba...a ti hardcore programátoři ze starý školy to sralo, tak si napsali něco, čemu budou rozumět jen oni:-D
<b> takže C++ je rasistický C
<a> zitra od 0:00 hlidam LHC, napis zavet
<a> ja budu v bunkru.. co ostatni ....
<b> :-D
Komentář: LHC--hadrony na hadry neboli kamoska sedi v CERNu a zkouma velky tresk
<a> nevíš kde je ve škole učebna OPA ?
<b> opa??
<a> j
<b> to je co?
<a> kdybych to věděl tak ti nepíšu
Komentář: ... na ban
<holka> Tak co mám napsat tomu sousedovi, seženeš mu to?
<kluk> Nemuzu to sehnat. Originalni dil sezenu, kdyz mi da vinko.
<holka> To je trapný, ne? To po něm nemůžu chtít!
<a> dám vám radu
<a> ak vám bude chcieť niekto vyšetriť prostatu
<a> pošlite ho do riti
<a> teda, ehm...
* ona chtěla rande na hřbitově
<on> A vůbec, co ta naše domluvená archeologie? Jsme nějak prošvihli, ne? :D
<ona> jej , chceš mě v depkách brát na hřbitov ? dík :D:D
<on> Zajdem je pohřbít :D
<ona> spíš mě...
<on> Ale no tááák... Ty spíš potřebuješ rozptýlení...
<ona> hmmm, no to teda děkuju pěkně.... :\
<a> kocour se mi vysral do tasky s oblecenim :D
<b> coze :-D
<b> on nema hajzl?:D
<b> s cistym oblecenim?
<a> ma ale asi si to spletl :D sem si nandal tricko a cejtim neco mokreho na zadech :D a tam hovno :D
<a> takze sem musel jeste do vany :D
<b> *ROFL**ROFL*