Nejlepší hlášky

<a> lol kamos uz prez pul hodky trucuje v koupelne bo mu mama dala pohlavek xD
<b> kolik muje?
<a> 16

Komentář: haluuuz :D:D:D

<A> jsi nedal matiku?
<B> ne
<A> a kolik máš teda kreditů?
<B> 32-6 takže asi nějakých 24

Komentář: MU FI 4. semestr

<meyla> prepáč, no sex ešte nieje dôvod na pridanie si ťa k priateľom..

<a> tak už mluvim, slyšíte mě??
<b> Ne. Máš tam ten mikrák zapojenej správně?
<b> Nezapomeň, musíš to dát do červený díry
<a> mmnt do tý červený díry sem dal to zelený, je to tak správně??
<b> Ne
<a> tak to sem tam asi zapojil sluchátka, zkusim mluvit do nich jestli mě uslyšíte

<a> Hej poslouchej :D Napsal sem holce že je krásná a víš co mi odepsala?
<b> Nevim jak bych to mohl vědět?
<a> ? - jen otazníček
<b> a cos čekal jako.??
<a> děkuju třeba?
<b> ty si debil zničeho nic jí napíšeš že je krásná :D
<a> to nebylo z ničeho nic, předtim sem jí šťouchnul

Komentář: Chat na Facebooku :D

<Oky> (Přišel na chat)
<Figi> Ayano: Tak to napišme Okymu!
<Figi> (Šept => <Oky> Papír
<Ayano> (Šept => <Oky> Kámen
<Figi> Tak co, kdo vyhrál? Hm?
<Oky> Eeeeh, vyhrál Figi...
<Ayano> Co dal?!

<a> Hele co to znamená anglicky "why"?
<b> proč
<a> jen tak

<a> Už se těšim až budu mít papíry, nebudu muset na autoškolu chodit pěšky.

<a> Kur*a! http://***/rusti-bezdomovci-zabili-a-snedli-mladeho-muze.html :D
<b> Já vim....
<a> Sem ti řikal že sme to neměli dělat :D

<a> tak co betunek:)?hochu musis priste srazit odmeny, malem jsem nedosel domu:)
<b> to taky udelam, hody totalne vytuh a spal tady, debil
<a> copak, poblil ti to tam:D?
<b> kez by, rano me probudila zima tak jsem se trochu probral a hody nikde
<b> veci tu nechal tak jsem se sel podivat kde je
<b> no a kam jinam by sel pitomec...v betone slapoty doprostred pokoje, oba pantofle tam zustaly a zas tapoty zpatky
<a> mmnt jdu do kulny pro neco cim ho zabiju

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.