Nejlepší hlášky
<a> lol kamos uz prez pul hodky trucuje v koupelne bo mu mama dala pohlavek xD
<b> kolik muje?
<a> 16
Komentář: haluuuz :D:D:D
<A> jsi nedal matiku?
<B> ne
<A> a kolik máš teda kreditů?
<B> 32-6 takže asi nějakých 24
Komentář: MU FI 4. semestr
<meyla> prepáč, no sex ešte nieje dôvod na pridanie si ťa k priateľom..
<a> tak už mluvim, slyšíte mě??
<b> Ne. Máš tam ten mikrák zapojenej správně?
<b> Nezapomeň, musíš to dát do červený díry
<a> mmnt do tý červený díry sem dal to zelený, je to tak správně??
<b> Ne
<a> tak to sem tam asi zapojil sluchátka, zkusim mluvit do nich jestli mě uslyšíte
<a> Hej poslouchej :D Napsal sem holce že je krásná a víš co mi odepsala?
<b> Nevim jak bych to mohl vědět?
<a> ? - jen otazníček
<b> a cos čekal jako.??
<a> děkuju třeba?
<b> ty si debil zničeho nic jí napíšeš že je krásná :D
<a> to nebylo z ničeho nic, předtim sem jí šťouchnul
Komentář: Chat na Facebooku :D
<Oky> (Přišel na chat)
<Figi> Ayano: Tak to napišme Okymu!
<Figi> (Šept => <Oky> Papír
<Ayano> (Šept => <Oky> Kámen
<Figi> Tak co, kdo vyhrál? Hm?
<Oky> Eeeeh, vyhrál Figi...
<Ayano> Co dal?!
<a> Už se těšim až budu mít papíry, nebudu muset na autoškolu chodit pěšky.
<a> Kur*a! http://***/rusti-bezdomovci-zabili-a-snedli-mladeho-muze.html :D
<b> Já vim....
<a> Sem ti řikal že sme to neměli dělat :D
<a> tak co betunek:)?hochu musis priste srazit odmeny, malem jsem nedosel domu:)
<b> to taky udelam, hody totalne vytuh a spal tady, debil
<a> copak, poblil ti to tam:D?
<b> kez by, rano me probudila zima tak jsem se trochu probral a hody nikde
<b> veci tu nechal tak jsem se sel podivat kde je
<b> no a kam jinam by sel pitomec...v betone slapoty doprostred pokoje, oba pantofle tam zustaly a zas tapoty zpatky
<a> mmnt jdu do kulny pro neco cim ho zabiju