Nejlepší hlášky
<a> Nemáš půjčit nějakou dobrou knihu?
<b> Ano, jmenuje se "Der grosse deutche feldzug gegen Polen", je to celé psané švabachem a německy
<a> A o čem to je?
<b> Nevím,já německy neumím.
<a> chlape, ja mam dnes volny byt
<b> super :D
<a> treba zohnat dajake k*rvy...
<b> mysli na mna
<a> ty robis k*rvu??! :P
Komentář: zotrel ma... :(
<a> Fandíš slovákům, protože se jejich hráč jmenuje Šatan, že?
<b> odhalil jsi me
<a> Ty šatanisto!
<a> Zásahovka na zahradě za oknem... Jsem se málem posral, pak hledal nějakej magnet na harddisky a nakonec jim teda vysvětlil, že Aničku ve sklepě nemáme... Triplešok jak hovado..
Komentář: kamarád bydlí v Tróji
<a> Dobrý den lékař mi dnes řekl že mám mentální anorexii ale to neni pravda, spíš naopak pořád si myslim že potřebuju zhubnout !!!!!
<Millda> holky sou jako fotbalový stadiony, rozměry se moc neliší, liší se jen v disainu a komfortu prislusnych zarizeni
<Martin> a v počtu lidí, který na nich bylo a který se na ně vejdou
Komentář: takhle se baví o holkách sportovci
<A> Ty ještě nikde nepaříš?
<A> :D
<B> Ne, čumím na horor ... :-D
<A> díváš ze z okna na teploměr?
Komentář: To jsou ty třicítky ...
<ona> Já jsem strašně unavená...
<on> jaktoo ?
<ona> nevím už od rána... matka že vypadám hrozně... :-(
<on> a toho si vsimla az po tolika letech? :-O
<ona> ....
Komentář: pritelkyne...
<a> asi už jsem na těch hrách závislejší než jsem si myslel...
<b> jakto ?
<a> chtěl jsem kliknout na sklenišku abych zjistil jestli tam je rum+cola nebo jenom cola :/
Komentář: moc hraje wow :)