Nejlepší hlášky

<Beezer> teď čtu o masový kultuře. Úplně jsem si pod tím představil, jak lidi čumí na Rodinný pouta :-)
<Buddy> neasi
<Buddy> doma už na to nekoukaj :D
<Beezer> jak to?
<Buddy> vytlačila to růžová zahrada na nově

<lojza> Kalime dopyce!
<Aragorn> lojza, vsak kdo ti brani?
<lojza> ja uz kalim
<lojza> su v pici

<a> ty vole tos asi nevidel co bylo dneska za zemák. Brali sme ty jaderný elektrárny no a učitel se nas ptal, co udelame s tema uranovejma zbytkama?
<a> kamos se prihlasil a rekl - vypustime je do ovzdusi.
<a> a ucitel, kterej se nikdy nesmeje uplne zrudnul a zacal se gebit a zeptal se nas, jak bychom chteli vypustit uranove tyce do ovzdusi :D

<a> omg ja se nudim
<b> já taky
<a> jdu rozdat par banu do hry
<b> aha. tak uz vim proc sem dostaval bany kdyz byl admin nasranej :D

Komentář: Nálada adminů výrazně ovlivní náladu hráčů

<freek> zebra neumi RIP?
<purporte[X]> ehm
<purporte[X]> umi pracka vysavat?
<freek> no tak nic
<purporte[X]> :)
<freek> windows umi
<purporte[X]> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
<freek> co je?

Komentář: Ale nic....

<a> Čau :D
<b> Čááu :D
<a> kámo já končím..
<b> Co je? :/
<a> Máma s bráchou šli do kina, táta je na chalupě. Řek jsem si že si půjdu lehnout a pak se probudím a stojí nade mnou máma a ptá se mě proč spim na kuchyňskym stole. Řek jsem jí že neni jediná kdo to neví. :D
<b> :D:D

<a> koupili jsme si k vánocum kamasutru:D
<b> něco zajímavýho?
<a> zatim jsme nic nezkoušeli..
<b> já mam nejradši polohu plodu
<a> :D to je něco novýho?
<b> starý..
<a> v čem to je?
<b> v tom, že mě nechá v klidu vyspat..
<a> :D:D

Komentář: každej to má jinak:)

<ja> Kamo přišla mi SMS od mámy
<ja> Psala mi proč nepřijmu to video co mi posíla přes BT
<ja> Psala z prace 12km odemě xD

Komentář: starši lidi no

<a> Ty nejsi právník, ty jsi idiot.
<b> A ty nejsi pedagog, nýbrž lékař?
<a> Taková diagnostika spadá spíš pod psychology.
<c> Spíš pod psychiatry. Což jsou lékaři.
<d> Olog, iatr, opat... občas to vyjde na stejno :-))

<b> tak co nova pritelkyne
<a> je fakt perfektni
<a> normalne mi cte myslenky
<b> kdyz se na ni podivam tak myslim ze precte i moje

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.