Nejlepší hlášky
<Beezer> teď čtu o masový kultuře. Úplně jsem si pod tím představil, jak lidi čumí na Rodinný pouta :-)
<Buddy> neasi
<Buddy> doma už na to nekoukaj :D
<Beezer> jak to?
<Buddy> vytlačila to růžová zahrada na nově
<lojza> Kalime dopyce!
<Aragorn> lojza, vsak kdo ti brani?
<lojza> ja uz kalim
<lojza> su v pici
<a> ty vole tos asi nevidel co bylo dneska za zemák. Brali sme ty jaderný elektrárny no a učitel se nas ptal, co udelame s tema uranovejma zbytkama?
<a> kamos se prihlasil a rekl - vypustime je do ovzdusi.
<a> a ucitel, kterej se nikdy nesmeje uplne zrudnul a zacal se gebit a zeptal se nas, jak bychom chteli vypustit uranove tyce do ovzdusi :D
<a> omg ja se nudim
<b> já taky
<a> jdu rozdat par banu do hry
<b> aha. tak uz vim proc sem dostaval bany kdyz byl admin nasranej :D
Komentář: Nálada adminů výrazně ovlivní náladu hráčů
<freek> zebra neumi RIP?
<purporte[X]> ehm
<purporte[X]> umi pracka vysavat?
<freek> no tak nic
<purporte[X]> :)
<freek> windows umi
<purporte[X]> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
<freek> co je?
Komentář: Ale nic....
<a> Čau :D
<b> Čááu :D
<a> kámo já končím..
<b> Co je? :/
<a> Máma s bráchou šli do kina, táta je na chalupě. Řek jsem si že si půjdu lehnout a pak se probudím a stojí nade mnou máma a ptá se mě proč spim na kuchyňskym stole. Řek jsem jí že neni jediná kdo to neví. :D
<b> :D:D
<a> koupili jsme si k vánocum kamasutru:D
<b> něco zajímavýho?
<a> zatim jsme nic nezkoušeli..
<b> já mam nejradši polohu plodu
<a> :D to je něco novýho?
<b> starý..
<a> v čem to je?
<b> v tom, že mě nechá v klidu vyspat..
<a> :D:D
Komentář: každej to má jinak:)
<ja> Kamo přišla mi SMS od mámy
<ja> Psala mi proč nepřijmu to video co mi posíla přes BT
<ja> Psala z prace 12km odemě xD
Komentář: starši lidi no
<a> Ty nejsi právník, ty jsi idiot.
<b> A ty nejsi pedagog, nýbrž lékař?
<a> Taková diagnostika spadá spíš pod psychology.
<c> Spíš pod psychiatry. Což jsou lékaři.
<d> Olog, iatr, opat... občas to vyjde na stejno :-))
<b> tak co nova pritelkyne
<a> je fakt perfektni
<a> normalne mi cte myslenky
<b> kdyz se na ni podivam tak myslim ze precte i moje