Nejlepší hlášky
<tchyně> A musíte si honem rychle koupit byt, alespoň 4+1!
<tchyně> Abych až k vám na pár dní přijedu a budu se starat o Honzíčka, tak abych moc nevadila!
<A> pochybuju že je ti 15
<B> je mi 17
<C> ty fakt nevieš čo je iq, <B> ?
<D> To postracel po ceste xD
<B> iq? nevim ja mam ICQ ty ostatní programy neřeším
<A> :D :D
<C> xD
Komentář: guild chat na wowku :D
<a> No ale nejlepší byl ten doktor..
<a> ta sestřička se na mě tak zoufale podívala a říká: "Já na co dneska sáhnu, to mi spadne"
<a> Tak jí ten doktor povídá: "Tak na mě prosívám nesahejte" :D
<MaXx> stejně bude sranda, až tě jednou chytí...
<Hammer> nechytí
<Hammer> sebral jsem jim všechny pokébaly
<a> Sem napsal ať zrušej objednávku
<a> A neodepsali
<a> Co to znamená?
<b> ze sou vanoce
Komentář: 24.12
<a> Liverpool: Cavalieri - Degen, Škrtel, Kyrgiakos, Insua - Kuyt, Spearing, Plessis, Babel - Voronin, Ngog
<b> to hrali v 10 nebo degen škrtěl jsou dva hraci ?
<Ask> Už musím jít, měj se
-!- <Ask> has left #Chat
<Wo> Jupí, jsem tu sám!
<Wo> čřáčýřščýtščuý
<Wo> ěšč§žpščžlšúpž
<Wo> ř45ščt45šř4ž5
<Admin> To je idiot..
<a> Koho Hrá Samuel. L. Jackson vo filme Avengers?
<b> Však toho černocha
<A> Cau, hele jednou na nakym VPH si uvaril testoviny na olivovym oleji, cesneku a chilli. nemas recept? :o
<B> hoj, jo mám, na olivovým oleji osmahneš čili a česnek a dáš na to těstoviny
<A> neco takovyho sem predpokladal, diky :)
Komentář: VPH- Vecer Plny Her