Nejlepší hlášky
<jirka> Zdar... Tak co? Smrdíte ve škole?
<Petr> Zdar...Jo, mame IVT a delame v excelu... mega opruz
<jirka> Aaaa nechtel bych, to ja sice nemocný, ale aspon mám volno :P
<Petr> šak ty to budeš dělat, až přijdeš do školy...;)
<jirka> Nevadí... Koho máte? Juráčkovou?
<Petr> jo.:/
<jirka> Tak tu píču pozdravuj... ;)
<Petr> :DDDD Taky tě prý pozdravuje a za tu píču se za ní máš stavit do kabinetu, až přijdeš do školy:D:D
<jirka> Tys ji řekl, že jsem říkal, že je píča debile?!!
<Petr> Ne.. na učitelském PC ma na obrazovce ve Visionu naši plochu a celou dobu sleduje náš rozhovor a řekla mi to až teď :DDD
<jirka> aha...:D..raději mizim..zdar..:/
<Petr> Zdar... a dala mi kvuli tobě za 5 za práci v hodině debile!
<jirka> :DDDDD
Komentář: Vision-program na PC
<a> tak si koupím urnu!
<b> Proč? ty chceš snad zpopelnit?
<a> Joo! nechci aby mě po smrti něco žralo :P
<b> To je dobře!
<a> Proč?
<b> Protože pak tě můžu vyšňupat a budeme spolu navždy! ♥ :D
< Kluk > Ahoj, tak co půjdem zítra ven?
< Holka > Zítra jdu se psem.
< Kluk > A nějak v týdnu?
< Holka > To budu mít asi zaracha.
< Kluk > A nějak potom by jsme mohli ne? :-/
< Holka > No víš potom budu asi nemocná.
Komentář: posranej život
<pejsek> ahojky :)
<Bshy> čau
<pejsek> jakpak se máš? :) ;)
<Bshy> normal
<pejsek> platí to teda zítra v 7? :) ;)
<Bshy> hm
<pejsek> co že dneska vůbec nemluvíš? :(
<Bshy> za mě mluví moje činy
<pejsek> ty seš zas s noťasem na záchodě?!
<žabíoči> čus, hele píše mi nějaká holka, co jí mám odepsat?
<nudas> ahoj, jak se máš?
<žabíoči> jo dobrý díky
<a> Zdar tak co pojedeš zítra s náma na tu oslavu?
<b> ?
<a> v 7h
<b> ?
<a> od Marka
<b> ?
<a> ne
<b> ?
<a> s Markem
<b> ?
<a> jj
<b> ?
<a> nic
<c> ?
<b> ?
<c> aha už to chápu...
<c> Ok, takže v 7h budu u Marka, spacák a jídlo si s sebou nebueru, pač tam všechno bude, a pojedu s Markem a Katkou v autě.
Komentář: Efektivní domluva
<a> mam pruser...
<b> huh, povidej
<a> no tvl, tak vcera sem byl venku s holkou
<b> aha...
<a> nene, ona sla a nasla peknej kamen...fakt byl peknej a ona "jee, ten se hodi" no a ja blbec "ukaz, ja to zkusim" a hodil sem ho
<b> no a ?
<a> a druhy den ve skole se hlasilo v rozhlase ze nase tridni neprijde, pry ji trefil kamen do hlavy
<b> tvl tak to mas dobry
<a> Hochu ty si jedina baba s penisem
<b> A ty si jedinej chlap bez nej! :)
Komentář: Kamaradi sobě
<a> Hele, tak mě napadá... hraješ L4D?
<b> ne, ale znám to. Jaký to je?
<a> Skvělý
<c> Ahojky
<b> Nároky na HW?
<a> Moc ne, jako halflajf 2 nebo dark mesiah.
<c> HAló!
<b> Tak to jde. Možná to taky zkusim.
<a> A co říkáš na fallout?
<b> Skvělý, baví mě ustřelovat palice :-)
<c> Héééj! Budete se se mnou bavit nebo ne?
<b> Ale moc mi to nežere grafárna... si musim koupit novou.
<a> Hmmm, to je fakt, výkon to žere dost
<c> Hele, bavíte se někdy taky i o něčem jiným než o videohrách?
<b> Jasně
<a> No a zkoušel sis to přetaktovat?
<c> A o čem třeba?
<b> O sexu třeba
<b> No nezkoušel jsem si to přetaktovat, já se v tom radši moc nehrabu...
Komentář: Holky, my o vás víme, ikdyž to tak nevypadá...