Nejlepší hlášky

<a> Chtěla bys doma zakrslýho králíka??
<b> Zkyslýho králíka?! o.O

Komentář: to už je moc

<a> mně v neděli odletěla na půl roku do Řecka, takže zkusim Lucku. Já radši když je mladší než já, než starší.
<b> ta moje je o rok
<a> +/-?
<b> wtf?

Komentář: O prázdninách nevíme co znamená plus nebo mínus :-D

<Dajco> o 15:45 umňa pojdeme na ten futbal
<Romanulko> a neni moc teplooo?
<Dajco> noačo... tam je chládok už
<Romanulko> isto?
<Dajco> isto
<Dajco> ver mi k*rva
<Romanulko> ok
<Dajco> sa natri dobre

Komentář: 35°C :))))

<a> at si rika kdo chce co chce u wow skonci kazdej spravnej mmorpg hrac :-D
<a> co znam tak kazdej u nej skoncil :-D
<a> proste kvalita se rodi v evrope a ne nekde v korei kde jde o kvantitu :-D
<b> blizzard je kalifornská společnost
<a> ja si vzdy myslel ze wow je z evropy :-D
<a> no i kdyby byl z marsu tak to porad ukazuje ze z koree jdou jen slaby kopie ;-)
<b> WoW je z roku 2005, L2 je 2003
<a> ach jo :-D
<a> mno proste wow rulezzz

Komentář: Ten v tom má jasno

<a> co myslis? v sobotu?
<b> ?
<a> neee... ja nebudu doma
<b> ?
<a> takze nic
<b> ?
<a> sem psal ze bych prisel v soboru kdyby byl cas...
<a> ale nejsem doma bohuzel
<b> ja te zval?
<b> :-D
<a> nn
<a> ja se zval sam
<a> proc se ptas?
<b> :-D
<b> :-D princip
<a> jj ale nejsem doma mno...
<a> smulu mame

Komentář: co dodat... :-D

<a> Proč silničáři nedělají svou práci? Čeští silničáři jsou mezinárodní ostudou této země.
<b> Přál bych ti, aby tento tvůj projev četl můj kamarád, co již 3 dny v kuse jezdí a protahuje silnice... myslím, že by nebyla kremace nutná... mohli by tě rovnou rozptýlit...

<ona> A brečel si u nějakýho filmu? :-)
<on> Ty máš zase otázky... :D
<ona> A jo? :-) dost kluků mi řikalo, že u Zelené míle :P
<on> No já nevim, spíš u porna...

<kristina> do riti zalepila som si prsty sekundovym lepidlom :D
<kristina> som nevedela ze to tak lepi

<a> Sestra mi písala, že sa mám spýtať na intráku, či niekto nechce bieleho špica, malé šteniatka
<b> to je aké zlaté, huňaté,ale nechcem, nemôžem
<a> A Maja nechce?
<c> Nechcem špica, ani žiadne iné tvary

Komentář: ;-D

<a> kokote
<b> debile
<a> svině
<b> hovado
<a> kreténe
<b> idiote
<a> magore
<b> čůráku
<a> jdeš ven?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.