Nejlepší hlášky
<Dee> znas nejmladsi 12?
<Kurucezetka> Jako takovou, která už neni panna?
<Kurucezetka> jop, tak to snad míň ani už nejde ne Oo? :D
<Dee> snad ne no
<Kurucezetka> No, kdyby šel Denis na jedenáctku, tak možná i jo :/
<Dee> :D ježiši
Komentář: Denis a jeho ding ding dong ;/
<a> spustim to porno co si mi dal na wave a tam reklama na job PHP programatora
<a> asi vedia aka skupina ludi ich navstevuje :D
<b> lol :D
<máma> dej nabít baterky do foťáku
<syn> OK
<máma> a nabij aji baterky na blesk
<syn> cože???
<máma> no však to má dvě baterky ne? jednu na blesk a druhou na foťák
<syn> lool, to je jako bys měla v ty tvoji televizi na baterky jednu baterku na zvuk a druhou na obraz :D
<máma> no však to tak je
<syn> :D
<máma> no ty se směješ, ale ono to tak opravdu je, můj otec spravoval televize a byly tam lampy na zvuk aji na obraz
<syn> víš ty vůbec na co sou lampy??? :D
<máma> ty tam jsou proto, aby to fungovalo, protože když se nějaká rozbije tak televize přestane fungovat
<syn> :D
Komentář: matka a technika, to nejde dohromady
<a> huš z toho internetu!
<Mamka> ještě jednou a jsi hlady!
<a> huž mlčim...
Komentář: máti holt ví jak na nás...
<a> nevis kdo mi vycisti pc od viru?
<b> JA
<b> vemu s sebou Cif na ty viry a bakterie
<a> já se nemůžu smát všichni spí. Jsi blázen
<b> Ono to funguje jako fakt, rikala ta sympaticka slecna v reklame skoda ze si to nestrikla do ksichtu ten spam co valila z huby byl plny viru
<a> jinak v pátek se du zepotat do toho call centra na tu brigdádu asi... protože nechcu bejt ZSCSJP
<b> zasraný socka co sockuje jiným prachy?
<a> ...si jen půjčuje
<a> kurva ale borec
<b> cože? sem se trefil?
<a> JJ!!!
<b> oj
<_buDicek_> cus, no co, bol si vcera s tou Katou?
<andy11> hej, nakoniec u mna prespala...
<_buDicek_> wow no tak rozpravaj nie, co bolo, jak bolo? xD
<andy11> bolo fajn, ale neudialo sa nic...len tak tam vedla mna celu noc lezala a nepohla ani prsom...
<andy11> *prstom :D
Komentář: zrejme nepohla nicim...
<a> driv jsem rikal ze net k zivotu nepotrebuju, ale clovek sakra rychle zvykne! ja to mam naopak - smrkovsky hospody plny zuby a ted mam doma aspon nejakou zabavu :) no ale vsechno jednou omrzi =-O
<b> mno... to ja bych zas rad chodil do hospody a kecal s lidma v realu :)
<a> jasny, ale porad dam prednost zivym kamaradum ve smrkovicich mi to uz leze na nervy! jsem tam s Mirkou pak ji doprovodim domu a druhej den posloucham buhvico se nedelo :o
<b> a co se dělo?
<a> prave že nic! tam je to tak že si na jednom konci vesnice prdneš a na druhým seš posranej
Komentář: kámoš z malé vesnice
<a> hh, gl hf
<b> dk
<b> iwtmtfs
<a> i want to masturbate to fornicating sharks?
<a> Tak zejtra prvni zkouska. Moje procentualni sance se pohybuje nekde mezi nula z prava a nula zleva.
Komentář: MAT1, CVUT