Nejlepší hlášky
<a> ...tak šetři...
<b> no ja bych šetřil, ale nemám z čeho
<a> tak zkus chlastat jen 6x týdně
<a> Prave ma sprdol Ivan, ze som vyzral inody na filesysteme.
<b> Co si vyzral?
<a> Inody. Na filesysteme.
<b> No a? Co ta z toho teraz boli zaludok alebo co?
Komentář: Aix humor :-)
<a> Dostal sem pridelenej pokoj cislo 005, protoze podle toho ze sem napocital u blanice deset pater a nekdo psal ze na desatym patre ma cislo pokoje 10**, mam strach jestli nejsem nahodou ubytovanej ve sklepe.
Komentář: Z jedny koleje v Praze :-D
<a> máš fotku?
<b> nne ale budu ji myt
<a> proč bys jí myla?
<b> ne ja jsem psala ze ji budu myt jako as zitra si ji tam dam
<a> umytou?
<a> nemusíš jí mýt, stejně si nedokážu představit, jak to děláš
<b> ne to jsi nepochopil
<a> ale jo pochopil, snad umim česky, ne?
<b> tj jedno
<a> a jak aspoň vypadáš, když už nemáš fotku?
<b> mám modrý oči a blond vlasy
<a> prsa kolikátky?
<b> 3
<a> počkat, počkat... kolik, že ti to je?
<b> 16
<a> uff... :-D
Komentář: =D
<a> Ty krávo já bych tu martinu fakt nejrači vosukal uz ji mam skoro hotovou staci ji dostat do postele
<martina> cože!!!
<a> shit blby vokno
-!- martina has quit
<a> hej ja ti to vysvetlim ja to tak nemyslel
Komentář: :-D
-!- a has joined
<b> co chces
<a> xcem 1 000 000 Eur v drobnych mincach
<b> jasne, posilovat mozes aj s cinkami
Komentář: tazka mena prichadza...
<Infamousg> dopice proc google nevi jak se rekne "jdi do prdele vole.." turecky? :/
Komentář: :)
<a> jak dlouho jsi tam byl jeste potom?
<b> az do konce
<a> wow
-!- b is away
Komentář: To nebyl pokyn k hrani :D
<Wasaks> :( mám strašně malý ping vole
<Darkslide> no vole to je toho, je to v piči dan dostal epilektický záchvat a málem umřel :( je na tom hodně špatně tedka.
<Wasaks> kurva to je hrozné :( :(
<Darkslide> to teda je :(
<Wasaks> zasraný ping malý
<Darkslide> kkte jeden
Komentář: Každý máme jiné hodnoty