Nejlepší hlášky

<a> 4us m8m takovej probl0m
<a> porad93 mi< pros9m >]
<b> Alt+Shift
<a> děkuju

<a> Prosím ťa musím vymysliet nejaky Fantasy námet nemaŠ niečo?
<b> carodejnici, hovoriace zvierata, psychicke bytosti, zivi bohovia, myticke tvory, zijuce predmety... vyber si
<a> zijuce predmety? to bude super... uz vidim ako ide cajnik s lampou zachranit mp3ku pred zlym monitorom
<b> No vidis uz iba zápletka a máš to
<a> zly monitor unesie mp3ku pretoze ma nieco co by mohlo pomoct zlemu monitoru zvrhnut moc kalkulaciek a nakoniec sa zisti ze mp3ka je vlastne dcera zleho monitoru atď
<b> JO a máš to
<a> Ne to je blbost

Komentář: Nakoniec sa moŽno aj dohodnú :D

<MadCat> Omg tam venku se práší...
<Rubi> Myslíš ten zadělanej balkon? Někdy ho vytřu.
<MadCat> Ne, já to udělám.
<Rubi> Ale až v létě, teďka to ještě zmrzne a nechceme tam přece mít kluziště.
<MadCat> ...!
<Rubi> !
<MadCat> COOOL

<a> potrebujem zistit nazov jednej pesnicky...
<b> akej?
<a> mno nieco ako: aaa aaa aaaaaa aaaa aaaaaa aaa aaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaa a
<b> :D cooooo?
<a> pod na skype, zaspievam ti ju

Komentář: :D

<a> co mas za skoly? ze ja jsem chytrej jak malej kluk
<b> mam vysoko skolske technicke vzdelani
<a> jo v 18ti
<a> a vysokoskolske se pise dohromady ty vysoko skolacko
<b> ja vim ja te jen skousela jestli jsi dost chytry rozpotnat ve vete chybu
<a> zkousela se pise se Z a mas preklep ve slove rozpoznat
<b> to byla druha zkouska jestli te napalim

Komentář: proste nekdo si mysli ze je chytrejsi

<schmaker> Stov1k: o kapacitu disku pro linuxclan se nebojím
<schmaker> Stov1k: on zase tolik nezabere
<Stov1k> schmaker, To by si se divil, kolik zaberou ty obrázky, až tam dáme tu Pé sekci
<schmaker> Stov1k: myslel jsem, že budou videa
<Stov1k> schmaker, o to horší!
<Stov1k> řiká se, že jeden obrázek zabere více než 1000 slov a jedno video zabere více, než 1000 obrázků
<Jury> Stov1k: záleží na frameratu, kompresi a kvalitě..
<Jury> a délce, samozřejmě
<Stov1k> Jury, To záleží na schmakerovy, ten nám slíbil první video, tak doufejme, že má fullHD kameru, jinak u něj nebude nic vidět
<schmaker> mám SD kameru
<schmaker> nicméně nemám nikoho, s kým to točit
<Stov1k> Tak jak se zdá, žádná Pé sekce nebude
<Stov1k> Na schmakera samotného není nikdo zvědavej, ještě by nám šla návštěvnost pod bod mrazu
<schmaker> Stov1k: dal bych si masku tučňáka, myslím, že by to bylo OK
<schmaker> Stov1k: a pod to nápis "Linux - uspokojí všechny vaše touhy"

Komentář: Diskuze na linuxclan@chat.linjab.net

<a> cau
<b> cuus, tak co? ptal ses ji na to nebo ne?
<a> jasne ze jo... takze, rikala ze by s tebou nikdy nic nemela, pze je melancholik a tomu de vzdycky hlavně o vnitrni krasu, a ze ty ses takovej flegmous ze byses s ni jednou vyspal a konec no a vzhledem k tomu ze melancholik je druh charakteru se kterým se narodíš a mas ho na celej zivot, tak uz nepocitej s tim ze by to bylo jinak...
<b> ty voe, co to tu meles? jakej charakter? vysvetli mi to cely od znova... hm?
<a> od znova? celý? ok... jednou se narodilo melancholicky miminko...

Komentář: nikdo tenkrat nevedel jaka romanticka z nej vyroste O:-)

<a> hej ale si pamatuju jak se tu filozofii ucila Tomasova segra pred 4mi roky... uz tehdy jsem blil :D
<b> Buddhismus - vylez z palace a viděl nemoci chudobu a smrt, pak seděl pod stromem a 3 roky masturboval až dosahl nirvany = orgasmu
<a> ted mi to opravilo Átmán na Utkán :D

Komentář: dva IT maniaci delaji tahak do ZSV na Filosofii

<a> skype?
<b> nein
<a> why?
<b> whytoč

Komentář: jazikoví experti v praxi...

16:03:02 <a> prostě to nebudeme řešit, fyzikálně realizovatelný to je.
16:03:21 <a> možná trochu zkraťte ramena, možná 1,5m, 1m
16:03:21 <b> no leda ještě zmenšit ty dýlky ramen
16:03:31 <a> :-)
16:03:36 <b> :)...
16:03:41 <b> no to bych moh
16:03:54 <a> přece jen robot na osum metrů
16:03:55 <b> přece jenom 5 metrovej robot je poměrně hodně

Komentář: telepatie

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.