Nejlepší hlášky

<rFx> mi nesel otevrit zamek... jsem na to tak koukal, kontroluju, jestli mam spravny klice... klice spravny byly, ale garaz jsem chtel otvirat jinou
<Vecernik69> rFx: bud rad ze na tebe nikdo nezavolal pocitace
<Vecernik69> rFx: kua... blbe: *policajty
<Vecernik69> rFx: no co profesionalni deformace

<Cabik> Sportu zdar soudružko
<nelisek> what?
<Cabik> no jasně piš tady americky nejdeš z dobou

<a> Mám dát 900,- za 4-hodinový online videokurs něčeho, co bych rád uměl, ačkoli mi to nikdy k ničemu nebude?
<b> Naučíš se to i bez toho?
<c> Čeho?
<a> Možná že ano, ale možná že blbě. Co to je sem napsat nemůžu, žena by mě podřízla.
<b> 900 za DVD s pornem je moc.

Komentář: To je tak když se člověk na něco zeptá na facebooku.

<a> hele kam kam jela tvoje ségra viděl jsem jí na nádraží?
<b> čus hele jela do Liberce
<a> co tam? :)
<b> no já jsem koupila ségře k vánoců The Sims 3 a nainstalovala do compu a dala jí ho pod stromeček no a řekla jsem jí že až to pustí tak tam naběhne nabídka, přihlaste se a ona se nesmí přihlásit protože jsem tu hru stáhla. S tim že pokud se npřihlásí tak přijede útvar pro odhalování kriminality na Internetu a dostane pokutu :D
<a> ty si zmetek :D
<b> teď jede do Liberce za kámošem co je právník, protože se přihlásila :)

Komentář: WTF

<a> a taky parada
<b> ?
<a> microsoft office 60tidenni trial verze
<a> muzes zadat potvrzovaci klic
<b> ??
<a> ale nemuzes kliknout na potvrdit
<b> :-D

<a> jak mám do p*** přehazovat rychle z D na A/C a zase na G OMG?
<b> uplně v klidu
<b> chce to cvik
<b> neboj, taky mi to nešlo
<a> to je úplně
<b> najdi si tab od "through fire and flames" a pak se hádej
<b> až se naučiš ty akordy, mužem se vrhnout na iron maiden
<a> akordy umím... jen je neumím rychle přehazovat
<a> to je jako bych měl před každým jiným akordem na sobě ceduli: Connection interrupted

Komentář: geek učící se na el. kytaru

<a> tyjo ja mel chripku vcera... a ztoho vypliva ze ji bude mit asi i par lidi z maturitaku vcera... xD
<b> jestli i ja tak te zabim
<a> tvle! tobe sem vcera jazyk do pusy nestrkal takze bud klidnej
<b> jo tak :-D

Komentář: aneb co sem vcera provadel

<ona> Tak tady trčím v šalině, už hodinu stojíme na nádraží...
<ona> Úplná kalamita, táhne na mě od dveří a sem celá od sněhu...
<ona> Vůbec nic nejezdí, asi tu zmrznu, všude kolem jen závěje...
<ona> Nechceš pro mě přijet?
<on> Neruš, máme areny!!!

Komentář: Icq v mobilu :D

<on> jak jsi se tu měla?
<ona> já měla dovču pondělí, úterý
<on> Kdy půjdeš na kafe?
<on> Přidal bych se
<ona> jak jsem tady nebyla, mám šíleně práce, takže se zvedám pouze na WC
<on> OK
<on> Kdy půjdeš na WC?
<on> Přidal bych se
<ona> :-o
<on> Beru to jako "ano"

<a> Boží. Je 5. září a už jsem měsíc pozadu.

Komentář: Gympl...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.