Nejlepší hlášky

<A> tak všechno nejlepší :-*
<A> a pořádně to dneska oslav
<B> děkuju :)zkusim to no,ale už sem asi starej na nějaký divočiny
<A> ale prdlajz
<B> fakt,sem tak starej,že kdybych jel na dovolenou k moři,tak mě Hemingway zažaluje za plagiátorství

<a> ahojda, tak co dárek, pomáhá? :))
<b> myslíš ty úžasné přírodní tablety na hubnutí z Nepálu, které mají potlačit chuť na sladké? No nelhal jsi, tu celou čokoládu jsem pak snědla úplně bez chuti.

<a> Zajimalo by me, kde jsem vcera ztratil penize.
<b> Jak ztratil? Snad prokalil.
<a> Nerikej me, jsem za 15min. prokalil 1500,-
<b> Pil jsi rychle :D

<a> hahaha, dostal som ta
<b> ved pockaj, teba ten smiech prejde
<a> na ten pripad mam odlozeny zalozny joint ;)

<svatekr> To mi připomíná, jak jsem si kdysi z normální CD-ROM udělal vypalovačku
<a> Fakt? To seš génius. Jak jsi to dokázal?
<svatekr> Jednoduše jsem dal cédéčko do mechaniky, pak to trochu zasmrdělo jako když vrtáš pertinax a CD-ROMka byla vypálená ;-)
<a> Jo takhle - tak genia odvolávám :-D

<a> Prohlížím si na jednom webu meteostanice když tu mě naprosto dostane pomůcka s názvem Příruční detektor blesku. :D

<a> Slyšel jsi to?
<b> Co?
<a> Takže neslyšel?
<b> Ne
<a> Já jen, že sem si fakt mocně usral, tak zkoumám, kam až to bylo slyšet.
<b> Omg

Komentář: nuda je nuda

<a> nevíte ňákou doboru, nenáročnou hru na volant ? :D
<b> tetris třebas anebo solitaire

<a> tak mně!!! z toho Nováka definitivně hráblo, protože na otázku, kdo napsal Slavnosti sněženek jsem odpověděl Viky Cabadaj.
<b> Mně taky kdysi hráblo a po dotazu číšníka, jestli si dám pivo nebo kofolu, jsem řekl kofolu.

<FaNnInKa> Já měla taky zlatýho retrívra...
<Boník> A co, byl chytrej?
<FaNnInKa> No, nebil chytřejší neš já...

Komentář: Diskuze na téma "nejchytřejší blondýna je zlatý retrívr"...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.