Nejlepší hlášky
<A> tak všechno nejlepší :-*
<A> a pořádně to dneska oslav
<B> děkuju :)zkusim to no,ale už sem asi starej na nějaký divočiny
<A> ale prdlajz
<B> fakt,sem tak starej,že kdybych jel na dovolenou k moři,tak mě Hemingway zažaluje za plagiátorství
<a> ahojda, tak co dárek, pomáhá? :))
<b> myslíš ty úžasné přírodní tablety na hubnutí z Nepálu, které mají potlačit chuť na sladké? No nelhal jsi, tu celou čokoládu jsem pak snědla úplně bez chuti.
<a> Zajimalo by me, kde jsem vcera ztratil penize.
<b> Jak ztratil? Snad prokalil.
<a> Nerikej me, jsem za 15min. prokalil 1500,-
<b> Pil jsi rychle :D
<a> hahaha, dostal som ta
<b> ved pockaj, teba ten smiech prejde
<a> na ten pripad mam odlozeny zalozny joint ;)
<svatekr> To mi připomíná, jak jsem si kdysi z normální CD-ROM udělal vypalovačku
<a> Fakt? To seš génius. Jak jsi to dokázal?
<svatekr> Jednoduše jsem dal cédéčko do mechaniky, pak to trochu zasmrdělo jako když vrtáš pertinax a CD-ROMka byla vypálená ;-)
<a> Jo takhle - tak genia odvolávám :-D
<a> Prohlížím si na jednom webu meteostanice když tu mě naprosto dostane pomůcka s názvem Příruční detektor blesku. :D
<a> Slyšel jsi to?
<b> Co?
<a> Takže neslyšel?
<b> Ne
<a> Já jen, že sem si fakt mocně usral, tak zkoumám, kam až to bylo slyšet.
<b> Omg
Komentář: nuda je nuda
<a> nevíte ňákou doboru, nenáročnou hru na volant ? :D
<b> tetris třebas anebo solitaire
<a> tak mně!!! z toho Nováka definitivně hráblo, protože na otázku, kdo napsal Slavnosti sněženek jsem odpověděl Viky Cabadaj.
<b> Mně taky kdysi hráblo a po dotazu číšníka, jestli si dám pivo nebo kofolu, jsem řekl kofolu.
<FaNnInKa> Já měla taky zlatýho retrívra...
<Boník> A co, byl chytrej?
<FaNnInKa> No, nebil chytřejší neš já...
Komentář: Diskuze na téma "nejchytřejší blondýna je zlatý retrívr"...