Nejlepší hlášky
<Ona> No...u mě všechno dobrý až výborný.
<Ona> Sice teď mám trochu dilema kvůli matince a svému soukromému intimnímu životu, ale jinak fajn.
<Ona> Aneb jak mamince říct, že očkování nechci, protože zaprvé už nejsem panna a zadruhé to znamená 9 měsíců bez sexu...
<On> Nóo to mě teda zájíma mluv, mluv! :D
<Ona> No co, máma na mě dneska vybafla, že by mě chtěla ovočkovat, at ještě počkám se svou sexuální činností a nějak nebyla odvaha ji říct že jí můžu jedině pozastavit.
<On> Tak to mi koukej zdělit i maminčinu reakci! :D
<Ona> Pořád si ještě myslí, že žiju v celibátu..
<On> Nó tak teoreticky... bys ještě mohla.
<Ona> Jo,mohla bych no, ale nijak po tom netoužím a můj chlapec by byl určitě nadšen!
<Ona> Už se vidim: "Ne dneska nemůžu, ani dalších 9 měsíců."
<On> Jó To by byl nadšenej a ještě víc, kdyby to pochopil jinak než, že kvuli očkování! To by ho myslím určitě dorazilo! :D
Komentář: Život je fajn ! :D
<on> Ahoj, ženo, přeju ti krásné ráno... Ještě se válíš v posteli viď? To já už jsem byl nakoupit a teď už zase pracuju :) Vůbec se mi nechtělo z postele... Já budu muset asi omezit noční výlety do té tvojí prdele :)
Komentář: Holka bydlí na vesnici :D
<on> Tak mě tak napadlo, nemáš hlad?
<ona> No vidíš, vydrž skočim si na jídlo, hned sem tu..
Komentář: nepochopila...
10:15 <a> Takova mimopracovni otazka - jede ti Facebook?
10:16 <b> Nejde! Blokli to, svine...
10:21 <c> Jede ti Facebook????
10:22 <a> Ne! Blokli ho...
10:22 <c> Hm, kontakt s okolnim svetem je v hajzlu...
10:23 <a> Chteji nas odriznout od sveta!
10:29 <d> Neeee, co to jee?! Facebook nejede. Co ted budeme delat?! PRACOVAT?!!!
10:30 <a> Super, vsechno jidlo budu mit spaleny...
Komentář: Firemni opatreni k udrzeni pozornosti melo opacny efekt
<Timir> co mas za prohlizec?
<Kristina> nwm
<Timir> sakra prace jak se jmenuje ikonka na kterou kliknes kdyz chces pozret libko?
<Timir> jeste lehceji jak se jmenuje takove to na co klikas kdyz chces spustit net
<Kristina> mozila firefox
<a> nie ste dvojcata? :D
<b> nie
<a> jednovajecne? :D
<b> este sa pytaj a ty budes jednovajecny :D
<a> :D
Komentář: chat na haxball-e (dvaja kamosi s podobnymi menami)
<a> čus, pamatuješ jak jsme se naposled spolu ožrali?
<b> ne
<a> já taky ne, to muselo teda vypadat
21:06:19 <a> :/ jak me se zitra nechce do skoly...
21:06:53 <a> omluv me pls u tridni, ze sem sel k doktorovi
21:07:32 <b> a k jakemu?
21:07:55 <a> to uz necham na tobe, dik :))
<ona> Co tam mam blbe? :(
<on> Kdybych nebyl gentleman tak bych rekl vsechno, ale protoze jsem, tak reknu skoro nic
<vlado212> cau nevies co je s lalou ??
<Status Owned> cus, no ona sa napojila na oficialny server s cracknutym clientom...
<vlado212> wtf??
<Status Owned> no isla nahulena na aute a ked ju zastavovali policajti tak im skusila ujst :D
<vlado212> ona ma odkedy vodicak ? :-o
<Status Owned> nema...
Komentář: dievcinu to stalo 120hodin verejno prospesnych prac a este dostala 2roky podmienku...