Nejlepší hlášky

<Ona> No...u mě všechno dobrý až výborný.
<Ona> Sice teď mám trochu dilema kvůli matince a svému soukromému intimnímu životu, ale jinak fajn.
<Ona> Aneb jak mamince říct, že očkování nechci, protože zaprvé už nejsem panna a zadruhé to znamená 9 měsíců bez sexu...
<On> Nóo to mě teda zájíma mluv, mluv! :D
<Ona> No co, máma na mě dneska vybafla, že by mě chtěla ovočkovat, at ještě počkám se svou sexuální činností a nějak nebyla odvaha ji říct že jí můžu jedině pozastavit.
<On> Tak to mi koukej zdělit i maminčinu reakci! :D
<Ona> Pořád si ještě myslí, že žiju v celibátu..
<On> Nó tak teoreticky... bys ještě mohla.
<Ona> Jo,mohla bych no, ale nijak po tom netoužím a můj chlapec by byl určitě nadšen!
<Ona> Už se vidim: "Ne dneska nemůžu, ani dalších 9 měsíců."
<On> Jó To by byl nadšenej a ještě víc, kdyby to pochopil jinak než, že kvuli očkování! To by ho myslím určitě dorazilo! :D

Komentář: Život je fajn ! :D

<on> Ahoj, ženo, přeju ti krásné ráno... Ještě se válíš v posteli viď? To já už jsem byl nakoupit a teď už zase pracuju :) Vůbec se mi nechtělo z postele... Já budu muset asi omezit noční výlety do té tvojí prdele :)

Komentář: Holka bydlí na vesnici :D

<on> Tak mě tak napadlo, nemáš hlad?
<ona> No vidíš, vydrž skočim si na jídlo, hned sem tu..

Komentář: nepochopila...

10:15 <a> Takova mimopracovni otazka - jede ti Facebook?
10:16 <b> Nejde! Blokli to, svine...
10:21 <c> Jede ti Facebook????
10:22 <a> Ne! Blokli ho...
10:22 <c> Hm, kontakt s okolnim svetem je v hajzlu...
10:23 <a> Chteji nas odriznout od sveta!
10:29 <d> Neeee, co to jee?! Facebook nejede. Co ted budeme delat?! PRACOVAT?!!!
10:30 <a> Super, vsechno jidlo budu mit spaleny...

Komentář: Firemni opatreni k udrzeni pozornosti melo opacny efekt

<Timir> co mas za prohlizec?
<Kristina> nwm
<Timir> sakra prace jak se jmenuje ikonka na kterou kliknes kdyz chces pozret libko?
<Timir> jeste lehceji jak se jmenuje takove to na co klikas kdyz chces spustit net
<Kristina> mozila firefox

<a> nie ste dvojcata? :D
<b> nie
<a> jednovajecne? :D
<b> este sa pytaj a ty budes jednovajecny :D
<a> :D

Komentář: chat na haxball-e (dvaja kamosi s podobnymi menami)

<a> čus, pamatuješ jak jsme se naposled spolu ožrali?
<b> ne
<a> já taky ne, to muselo teda vypadat

21:06:19 <a> :/ jak me se zitra nechce do skoly...
21:06:53 <a> omluv me pls u tridni, ze sem sel k doktorovi
21:07:32 <b> a k jakemu?
21:07:55 <a> to uz necham na tobe, dik :))

<ona> Co tam mam blbe? :(
<on> Kdybych nebyl gentleman tak bych rekl vsechno, ale protoze jsem, tak reknu skoro nic

<vlado212> cau nevies co je s lalou ??
<Status Owned> cus, no ona sa napojila na oficialny server s cracknutym clientom...
<vlado212> wtf??
<Status Owned> no isla nahulena na aute a ked ju zastavovali policajti tak im skusila ujst :D
<vlado212> ona ma odkedy vodicak ? :-o
<Status Owned> nema...

Komentář: dievcinu to stalo 120hodin verejno prospesnych prac a este dostala 2roky podmienku...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.