Nejlepší hlášky

<a> No ja jenom chtěl aby mi Windows běžel bez problémů ...
<b> Tak to si věříš chlapče!

Komentář: Bezproblémový windows? :D

<a> Na jaké straně je východ? Na levé nebo na pravé?
<b> Představ si mapu Středozemě.
<b> Tam, kde je Mordor, je východ.

Komentář: <a> jen něco hledala

<a> kolik se mi na ten disk vejde filmů?
<b> zalezi na tom jak je ten disk velkej
<a> 460GB
<b> no a jak velkejch filmů?
<a> 1Gigovejch

<a> co je to anonymous?
<b> to je skupina lidí, na který si teď hraje půlka republiky...

<a> zas som ten najväčší debil ja...
<b> samochvála smrdí

<a> prosimte, kouknes na tu dokumentaci?
<b> jasne
<b> ..hele, dobry, jen drobnost - NOD je frakce v Command & Conquer, prvek stromu je node..

<a> btw včera jsem si uřízl kus prstu
<b> jak jako, jen tak pro prdel?... cos dělal?
<a> krájel cibuli
<a> byla nějaká tuhá, a já jí potřeboval na 2 půlky tak jsem ji chyt jen tak do ruky, že jí rozkrojim ve vzduchu a uříz jsem si bříško prstu
<b> špatnej nápad...
<b> eště že nemáš na ntb čtečku otisku prstu, bys byl v tyči, kámo..

<honza> Zdar nevíš co je s pepou? že už měsíc nebyl na FB tak se bojím jestli neumřel.
<petr> co, ty to nevíš
<honza> Co nevim on fakt umřel?
<petr> né, oženil se! =D

Komentář: když není kamarád dlouho na facebooku tak to může znamenat jen jedno

<a> 3x0=0
<b> co?
<a> no ohledne nasich vedomosti jak jsi psal ze si budem radit vsichni pri testu...

<a> hra se mi hrozne seka a na zacatku druhe mise mam jen cernou obrazovku... nevi nekdo co s tim?
<b> Zkus trochu stáhnout detaily :)
<a> a kde ty detaily stahnu ? nemas nejaky odkaz? na googlu sem nic nenasel

Komentář: Diskuze o jedné hře v topicu na nejmenovaném fóru - :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.