Nejlepší hlášky
<a> No ja jenom chtěl aby mi Windows běžel bez problémů ...
<b> Tak to si věříš chlapče!
Komentář: Bezproblémový windows? :D
<a> Na jaké straně je východ? Na levé nebo na pravé?
<b> Představ si mapu Středozemě.
<b> Tam, kde je Mordor, je východ.
Komentář: <a> jen něco hledala
<a> kolik se mi na ten disk vejde filmů?
<b> zalezi na tom jak je ten disk velkej
<a> 460GB
<b> no a jak velkejch filmů?
<a> 1Gigovejch
<a> co je to anonymous?
<b> to je skupina lidí, na který si teď hraje půlka republiky...
<a> prosimte, kouknes na tu dokumentaci?
<b> jasne
<b> ..hele, dobry, jen drobnost - NOD je frakce v Command & Conquer, prvek stromu je node..
<a> btw včera jsem si uřízl kus prstu
<b> jak jako, jen tak pro prdel?... cos dělal?
<a> krájel cibuli
<a> byla nějaká tuhá, a já jí potřeboval na 2 půlky tak jsem ji chyt jen tak do ruky, že jí rozkrojim ve vzduchu a uříz jsem si bříško prstu
<b> špatnej nápad...
<b> eště že nemáš na ntb čtečku otisku prstu, bys byl v tyči, kámo..
<honza> Zdar nevíš co je s pepou? že už měsíc nebyl na FB tak se bojím jestli neumřel.
<petr> co, ty to nevíš
<honza> Co nevim on fakt umřel?
<petr> né, oženil se! =D
Komentář: když není kamarád dlouho na facebooku tak to může znamenat jen jedno
<a> 3x0=0
<b> co?
<a> no ohledne nasich vedomosti jak jsi psal ze si budem radit vsichni pri testu...
<a> hra se mi hrozne seka a na zacatku druhe mise mam jen cernou obrazovku... nevi nekdo co s tim?
<b> Zkus trochu stáhnout detaily :)
<a> a kde ty detaily stahnu ? nemas nejaky odkaz? na googlu sem nic nenasel
Komentář: Diskuze o jedné hře v topicu na nejmenovaném fóru - :-)