Nejlepší hlášky
<Agacik> Ako sa mas?
<neon> omg zas
<neon> dalsi
<neon> napisem ti ked dohram
<neon> a mam sa na picu nic nevim
Komentář: Nervozita pred maturou ;)
<Zirael> akorát mi chtěl hodit podprsenku div ne do rybníka :-D
<Zirael> mi ji furt rval dolu :-D
<koste> ooo jarni nadseni
<koste> SAMCI MAJI TOUHU PLODIT POTOMKY
<Taťka> *LOL* to mají celý rok *LOL*
Komentář: co ty ženský nevymyslej, že? :P
<Emo boy69> ahoj
<Adam> čau
<Emo boy69> jak se máš?
<Adam> dobře :)
<Emo boy69> aha, tak čau
Komentář: Emaři
<a> som zvedava ze co bude zajtra
<b> zajtra? co sa deje zajtra?
<a> ved maturujes!
Komentář: nejak mi to nedocvaklo najprv
<a> co som zle napisal zas?
<b> prepac ale mam napicu naladua fakt ma uz unavuje ze nesi ty a kopec dalsich ludi schopny napisat dve vety do jedneho poslanie to co je kurva na tom ze to bude mackat ten enter miluin krat za sebeou? haaa? si nahanas pocet odoslanych sprav alebo co?
Komentář: uz ma to vytocilo
<a> http://www.novinky.cz/domaci/162650-video-aktiviste-vyhodili-prezidenta-klause-oknem-byl-z-gumy.html
<b> Dproc zrovna oknem. dyt to uz neni in
<a> No vis jak se rika: vyhodis li ho dvermmi, vrati se ti oknem. Tak jeho navratu asi chteli predejit :-D
Komentář: moc Cimrmana
<a> zdarec, heleď nepoužíváš nod32?
<b> cus... no ja ted nepouzivam nic...
<a> nic, žádnej antivir? lol
<b> přesně :)
<a> kecáš
<b> nekecám
<a> to není normální u lidí co mají blízko k IT
<b> no jo no... :) to víš... mám akorát ňákej firewall :)
<a> hm a to si myslíš že stačí?
<a> krom toho firewall tě snad neochrání proti virům a červům a jiné verbeži na flashkách, zrovna dnes sem si od tebe jeden přines...
<b> no jo no... stejne musim kazdej minimalne rok formatovat tak na co si spomalovat kompa NODem
<a> ještě furt vypadáš jak piča? :D
<b> jo :-D
<b> ty jak kokot? :D
<a> jo, ale dohromady to nedáme :D
Komentář: Rozhovor s kamosem v pul ctvrte rano :o)
<Damien> Ty vole kdy je valentýn?
<Damien> 14.?
<Steelge> jj
<Steelge> mas neco v planu?
<Damien> sebevraždu
<Steelge> mas ji v planu nekam pozvat?
<Damien> Jo... Na most se koukat.
<Steelge> pozves ji na svou sebevrazdu? jo, to muze bejt romanticky
<Damien> j