Nejlepší hlášky

<Agacik> Ako sa mas?
<neon> omg zas
<neon> dalsi
<neon> napisem ti ked dohram
<neon> a mam sa na picu nic nevim

Komentář: Nervozita pred maturou ;)

<Zirael> akorát mi chtěl hodit podprsenku div ne do rybníka :-D
<Zirael> mi ji furt rval dolu :-D
<koste> ooo jarni nadseni
<koste> SAMCI MAJI TOUHU PLODIT POTOMKY
<Taťka> *LOL* to mají celý rok *LOL*

Komentář: co ty ženský nevymyslej, že? :P

<Emo boy69> ahoj
<Adam> čau
<Emo boy69> jak se máš?
<Adam> dobře :)
<Emo boy69> aha, tak čau

Komentář: Emaři

<a> som zvedava ze co bude zajtra
<b> zajtra? co sa deje zajtra?
<a> ved maturujes!

Komentář: nejak mi to nedocvaklo najprv

<a> co som zle napisal zas?
<b> prepac ale mam napicu naladua fakt ma uz unavuje ze nesi ty a kopec dalsich ludi schopny napisat dve vety do jedneho poslanie to co je kurva na tom ze to bude mackat ten enter miluin krat za sebeou? haaa? si nahanas pocet odoslanych sprav alebo co?

Komentář: uz ma to vytocilo

<a> http://www.novinky.cz/domaci/162650-video-aktiviste-vyhodili-prezidenta-klause-oknem-byl-z-gumy.html
<b> Dproc zrovna oknem. dyt to uz neni in
<a> No vis jak se rika: vyhodis li ho dvermmi, vrati se ti oknem. Tak jeho navratu asi chteli predejit :-D

Komentář: moc Cimrmana

<a> zdarec, heleď nepoužíváš nod32?
<b> cus... no ja ted nepouzivam nic...
<a> nic, žádnej antivir? lol
<b> přesně :)
<a> kecáš
<b> nekecám
<a> to není normální u lidí co mají blízko k IT
<b> no jo no... :) to víš... mám akorát ňákej firewall :)
<a> hm a to si myslíš že stačí?
<a> krom toho firewall tě snad neochrání proti virům a červům a jiné verbeži na flashkách, zrovna dnes sem si od tebe jeden přines...
<b> no jo no... stejne musim kazdej minimalne rok formatovat tak na co si spomalovat kompa NODem

<a> ještě furt vypadáš jak piča? :D
<b> jo :-D
<b> ty jak kokot? :D
<a> jo, ale dohromady to nedáme :D

Komentář: Rozhovor s kamosem v pul ctvrte rano :o)

<Damien> Ty vole kdy je valentýn?
<Damien> 14.?
<Steelge> jj
<Steelge> mas neco v planu?
<Damien> sebevraždu
<Steelge> mas ji v planu nekam pozvat?
<Damien> Jo... Na most se koukat.
<Steelge> pozves ji na svou sebevrazdu? jo, to muze bejt romanticky
<Damien> j

<a> sem chtěl napsat ctrl alt delete a místo toho sem je mačkal

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.