Nejlepší hlášky

<a> Já jsem teďka večer couvala z garáže a najednou jsem měla za zadkem oktávku... Kdyby brácha nezařval, tak už jsem to auto nabourala :)
<a> Jako nezakřičel, né jako umřel

<a> Ahoj, co matika?
<b> No, není nadšená, že bych měl někam jezdit, tím spíš do Prahy
<b> Zejtra jí můžu ještě něco říct, ale víš jak to dopadá...
<a> :D Přečti si to ještě jednou.

<Lusin> v Googlu neni nic o spisovateli co hledam
<jeff> jakej spisovatel?
<Lusin> alexander dimas
<jeff> tak zkus napsat Dumas
<Lusin> Dumas? a proc mam napsano v sesite Dimas ty woe
<bigsam> Dumas... cteno Dyma
<bigsam> se pak nedivim, ze ti to nic nenaslo
<Lusin> no a, stane se
<swaty> koukám podle toho co píšete, že asi je mnohem lepší matroš v okolí, než je moje tráva. bo jinak to nedokážu pochopit. tak ven s tím. co od koho berete???

<a> pocuj, minule som vycistil akvarko korytnacke, ale nechcelo sa mi premyt kamene, tak som to len tak zbezne a potom som tam nalial vodu, mal som plan, ze ked tam jebnem filter, tak to behom 2 hodin precisti a usetrim si robotu
<a> ale hned jak som tam nalial vodu a zapol filter, tak sa to tam cele zajebalo, to bolo fajn, teraz len pockat 2 hodiny a bolo by to ciste, ale ja som nepocital s tym, ze dojde mama skorej domov, cize prisla vtedy, ked to bolo najviac zajebane, tak som to musel robit jak kar este raz cele, jak na mna hucala a ja som bol za compom nasrany, tak som napisal do prehliadaca paneboze a ono je to pornostranka :D
<a> to by ani nevadilo, ale ona stala za mnou

Komentář: milovnik zvierat :)

<a> a já jdu opět řešit jak z "ahoj" udělat "01100001011010000110111101101010"
<b> neni to 01100001010101000110111101101010?
<a> ne, protože malý o je 01101000, ne 01010100 xD
<a> teda malý h
<b> OMG xD
<a> ty bys napsal aToj

Komentář: informatik na VŠ...

<Lina> Keca tu nesmysli.
<Cariba> :D
<Cariba> je to prednaska co chces
<Lina> stabilnejsi internet...

Komentář: Aneb hraní L2 při přednášce o počítačových sítí

<A> Nedávno jsem v televizi viděl nohejbalovej zápas - Messi a Tevez proti Maradonovi s Crespem a Maradona s Crespem vyhráli.
<B> No nediv se, když Crespo jedinej viděl přes síť.

Komentář: Pokud nejste fanoušci: Maradona 168cm, Messi 169, Tevez 168, Crespo 184 :)

<a> Tak <c> dokázal nemožné - vyhodili ho ze školení už po půl hodině
<b> Z toho školení Microsoftu, jak jste byli včera?
<a> Přesně. Lektor se ho zeptal, jak by něco našel, a <c> odpověděl: "No bych si to asi vygooglil...

Komentář: Zaměstnanci IBM

<on> Ty máš nádherné oči! Také pekné modré! Ako.. BSOD!
<ona> Jéeej, ďakujem :)

<a> zdar tož co šlehačka s kýsms vůbec chodils ?
<b> ahoj s klukama z partie sme zbíraly říkanky ale u páte sme se tak ožraly že nikdo z nás už nemohl dál psat
<a> tak jakto že si se mnou píšeš ? :D
<b> Tady Hanka on mě to diktuje

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.