Nejlepší hlášky

<ona> někdo tak milej kdo umí odblokovat paměťovky (bo aspoň formátovat) a poradí?
<on> umim jedine udelat ale poradit to ne
<ona> tak dojeď a proveď ;))
<on> ty prijed a naformatuju i tebe:P

<a> mi psala hned co přijeli. i potom, sama od sebe. a včera jsem jí volal a prej "Já se ti zítra ozvu..."
<a> se s ní budu furt hádat! bože! to snad ne...
<a> umí mě dobře vytočit...
<a> já jsem ale v klidu
<a> dopíče

Komentář: klidnej člověk

<a> jak se jmenujou ty latky, co poskozuji ozon?!
<b> feromony?

Komentář: těsně vedle...

<a> čau, proč jsi včera nepřišel?
<b> šli jsme s kamošem WC...
<a> Wc?
<b> no na raid nás bylo málo, tak sem vzal twinka...
<a> cože? Ty si děláš diskový pole na hajzlu?

Komentář: wow vs IT master

<a> uz sem ti to nekolikrat psal: staci zmacknout printscreen a pres Ctrl+V to vlozit do malovani nebo do nejakeho graf. programu
<b> ten printscreen je jaky tlacitko???
<a> tlacitko (klavesa) - Print Screen xD nevim jak ho nazvat jinak, lol
<b> jo, jo prynt scrín mam, ale furt nevim kam se mi ty obrazky ukladaji
<a> otevri si start - vsechny programy - prislusenstvi - malovani - dej Ctrl+V a mas to. Pak musis dat, ulozit jako, nejlip JPG a supnout to do photobucketu
<b> OK takze print screen, potom start-malovani-Ctrl+V .Mam to tam ulozit jako .jpg. Potom do photobucketu akorat ten photo bucket si musim v Tento pocitac vytvorit je to tak???
<a> ten PHOTOBUCKET najdes tu .link. je to stranka kde si musis vytvorit account a potom tam muzes pridavat obrazky z harddisku na tu stranku a potom z toho webu na forum a tak
<b> parada uz to chapu, zmacknul sem print screen, do toho malovani sem to pak
dostal jednoduse a uz to mam na pc ulozeny. Ale nevim,jak vytvorit ten account na te strance - to na ni mam jako jit, kliknout pravym a dat novy - account?

Komentář: zkus to, treba to pujde... xD

<a> coze 4krat dvd-rom to si snad delate **** to tam jako dam 4 cedecka kdo tohle vymyslel? no ale jinak mam vse.
<b> DVD 4x znamená rychlost mechaniky né počet DVD/CD.

<a> Zdar, nevies nahodou nejaky rychly a lahky sposob ako spojit 2 videa?
<b> V pohode... urob si playlist :P

<a> jeziiiis
<b> co?
<a> me leze brouk po monitoru a ja ho chtel vyfotit screenshotem :D

Komentář: ICQ

<a> pockej az Ti za par dni napise: hele a Ondro nechtel bys poznat moje rodice, kdyz se budem brat?
<a> a Ty: "lol"

Komentář: ICQ

<ona> copak delas?
<on> hledam guruho pro felaci z planety Q

Komentář: asi tak :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.