Nejlepší hlášky

<a> No já myslím, že když máš doma psa nebo dítě, tak je to uplně jedno, pořád se o ně musíš starat.
<b> Jeden dost podstatný rozdíl tam přece jen je
<a> Jaký ?
<b> Pes do 15ti let umře...

<a> Skype?
<b> ne :D
<b> nechci zapínat pc....
<a> a teď píšeš z kalkulačky?
<b> nechce se mi zapínat ntb....
<a> na co ntb?
<b> jen tam mám mikrák
<a> dělej, já chci s někým kecat...
<b> ok, pošlu ti kontakt na bráchu, možná ho máš v kontaktech - najdi si "Echo / Sound Test Service"
<a> tyjo, opravdu ho tu mám :-O, a je dokonce online .. ale proč tam nemá normální jméno ale nějakej servis??
<b> je to firemní skype, on maká v pneuservisu..
<a> je tam furt nějaká divná hlasová schránka, co s tim?
<b> nech mu tam vzkaz, určitě se ozve :D
<a> ok, už sem mu tam nahrál vzkaz
<b> lol :D

<ona> Ty teď budeš maturovat žejo?
<on> bože :D jak to víš??
<ona> protože chodíš do čtvrťáku?
<on> ?
<on> aha, maturovat..
<ona> jo, maturovat, co jsi četl??
<on> ale nic :D

Komentář: Masturbovat..

<klient> dobrý den ne mohu najít svou dominu

Komentář: podpora domény :-)

<a> TDI = Ten Dým Ignoruj

<a> po 4 hodinach libani (nepocitam tu pulhodinu sexu) jsem totalne vysuseny
<a> nastesti,ze funguji non-stop bary napr. Desperado
<b> debile jsou 3 rano!a navic je to moje segra!
<a> ok,tak prijd na pivko a na cigaro :) budu povidat
<b> ze ja te s ni seznamoval........

Komentář: na ceste domu -> pivko a cigarko po :)

<a> Ty bole posrany Facebook
<a> rofl
<b> co tam mas? :-D
<a> S kým zažiješ nejlepší sex v životě?
<a> #1 - <c>
<a> #2 - <d>
<a> #3 - <e>
<a> #4 - <f>
<a> #5 - <g>
<a> ta posledni je moje matka :-D
<b> tak si to uzij teda xD
<a> sakra ale <c> bych bral na miste :-D

Komentář: FB nehledi na rodinne vztahy :-D

<a> Tyvole Martin zas zabil:D
<b> Co zas řekl?
<a> Učitel prej ''všichni chlapci budou na jednom pokoji''
<a> Martin do toho ''tak to bude teplo''
<b> Klasika :D

<ona> hej ja se vracim..v unoru jsem zpet
<on> mám položit klasickou otázku, nebo tě mám nechat si myslet, že jsem z toho vyrostl?
<ona> ??
<on> dáme sex v únoru?
<ona> ty si vul
<on> nene ... vůl by se na sex neptal

Komentář: no uvidíme...

<a> už ste si někdy prdli a u zadku vám chcipla moucha? :D
<b> tak ty na sraz nejedes
<c> jestli něco já jim!
<d> co řekl?
<c> už to neopakujte prosím!

Komentář: WOW - pár dní před srazem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.