Nejlepší hlášky
<a> Někdy si jako táta připadám opravdu moc nedoceněnej.
<b> Proč?
<a> Ale... dcerka měla narozeniny, tak jsme jí se ženou koupili takový ty gumový bonbóny, a jedny cucací, že si to může ráno rozdat ve třídě. Jenže já to večer nevydržel, otevřel pytlík těch cucacích... tak jsem to radši všecko sesypal do jednoho. No a že ráno si to vezme. Jenže ona to zapomnětlivka nechala doma, a ejhle. Ještě jí s autem zastihnu pár metrů před školou, vylezu z auta, a dávám jí ten pytlík. Jenže kolem mě šel zrovna nějakej pomatenej táta z tý unesený Aničky, tak tam na mě vyběhl, jakože chci svojí dcerku unést... Fakt. Já mám na tohle smůlu.
Komentář: Nakonec jsme druhej den zašli s tím tátou na pivo. :-)
<a> Cau,co tvoris?
<b> umírám hlady
<a> Tak si neco uvar,ne?
<b> ale já jsem strašně línej..
<a> Naproti mas pizzerii,ne?
<b> no vidíš,objednám si pizzu
Komentář: 15 metrů = strašná dálka
<Vojtech> asi seru na vysku, jedu do ciny do nejakeho kungfu klastera
<Fry> jn to by bylo fajne.))
<Fry> to by me bavilo..az na to ze clovek tam nemuzem it holku
<Vojtech> ne?
<Fry> tak to je asketicky zivot ne?
<Vojtech> ale picu
<Vojtech> draci bojovnik moze met vsechno co chce
<Fry> Se moc divas na kungfu panda
<a> aj ty pijes ty cvarga ukrajinska :D
<b> :D
<b> nemozem
<a> why?
<b> zacina semester a este nemam okraje v zosite
Komentář: studenti...
<a> Jn znám ten pocit, ale tak to bude dobrý přestan s ní mluvit atd nic jí neříkej a pak to bude v pohodě no u mě toTakBylo,sry,ale,bracha,je,pi*a,dneska,mi,nalil,caj,do,klavesnice,a,prilepil,se,mi,mezernik,do,piiiiii*e
<a> LoL ten <c> to dneska přehnal :)
<b> A co udelal prosimte ? :D
<a> Debil prisel k nam domu totálně skouřenej, vzal muj elektronickej modem zeme a zacal si ho mlátit o hlavu, po chvili az mu doslo ze ho to boli tak ho mrdnul o zem a uplne se rozzářil že nešli videt ani ty kontinenty a nakonec do toho jeste kompul a to se ten globus celej roztristil a vypadl proud v celym baraku :D
<b> xD to je debil :D
<a> tyve dneska výtlem jak sviň
<a> sme byli v Praze a někdo se zeptal na co jsou ty světla pod jezdícíma schodama
<a> a kámoš na to že sou prej pro slepce aby věděli kde ty schody končej
<a> všichni z toho mrtví...
Komentář: slepci nejsou ažzastak slepí
<a> juchuuu mame tu hustou bourku, vy taky?
<b> u vas prsi?
<a> jj
<b> mmt sundam sluchatka a roztahunu zaluzie
<b> tyvole takova bourka :D
Komentář: Venku je všechno jinak...
<ona> jaký filmy tě berou<
<on> horory
<ona> aha, ja spis taký to zahulíme uvidíme... kokotinky a odpočinkovy
<on> jo to je takovy to jak ji to tam narve do zadecku a pak ji pochcije?
<on> sakra blbej chat, pardon
<ona> myslim že jo :-D
<ona> dost se mi ty parodie pletou
<ona> řekni mi ještě něco
<on> posere ji hlavu a pak ji znasilni
<ona> hele možná v jedničce, ve dvojce asi ne... je možný že se pletu páč těch parodií je a sou si tak podobný že ani nwm
<on> a vis co bylo nejlepsi, jak si zalozil ten gay klub u prostouchnuteho kadacku
<ona> jj
<on> Muzu se na neco zeptat?
<ona> ano
<on> Ty jsi neco pila?
<ona> ne jsem cista
<on> tim hur :-D
Komentář: Vynatek z ICQ - pokud jste nekdo videl ten film dejte mi vedet xD
<a> Ty vo*e, zajímalo by mě, kterej blbec popisoval tohle video ***
<b> Proč? Co je tam špatně? :O
<a> V názvu má napsáno mega mix 105 minut, a přitom to video trvá hodinu a třičtvrtě ...
<b> ...
Komentář: Když někdo píše rychleji jak přemýšlí :D