Nejlepší hlášky
<J@ndys> Loucim se, pac musim jit delat jednu cinnost, kterou ty moc nemusis, ale je pro me povinnosti...
<Linča> ty jo, ty jdes zehlit, jo? :-D
<J@ndys> NE! Jdu se s brachou koukat na Hvezdne Valky :-D :-D :-D
Komentář: nj, holky :-)))
<a> neprovokuj
<b> velmi ucinny bezpecnostni system.
<a> ???
<b> jaktoze tvoje obranne veze nereaguji na me letadlo?
<b> my jsme spojenci, pitomce
Komentář: Hra po síti
<server> Výpadky:
<server> Při načítání výpadků došlo k chybě.
Komentář: A pak pracuj...
<a> ohorela nam jedna kolegyna tak pomaham pripravit zajtrajsi rozvoz
Komentář: ochorela
<a> divny dneska s tim pc, samy problemy
<b> a co se s nim deje jako? presne?
<a> no vsechno se zvetsilo...
<b> a nechodila jsi pred nim naha?
Komentář: chalani..
<a> ty vole sem si pred 3ma dnema polozil pomeranc na papiry z banky docela dulezity a dneska sem prisel a pomeranc nahnilej na papire, sem ho odtrhl a v papire mam douru jak svine a zrovna tam kde je heslo xD
Komentář: Potěší :-D
<a> hej dneska to byl zas za hlod.
<b> no?
<a> tak <c> vytah o přestavce mobil a přehraval tam porno všichni na to kukáme a <d> řekne nemaš tam něco s chlapama :D
<b> XD
<a> co je tohle za srandu?
<b> em?:)
<a> hledám nějaký obrázky 2paca,že si s ním udělám sig,a jako google reklama tam vyskočí :
<b> to bude něco na styl "Musíme tam všichni,pohřební služby za super ceny" ne?:D
<a> kdyby to,fajnová recese..ale : Milujete Eminema? My také! Fan věci u nás levně a skladem
<a> .. a odkaz na stránku www.metalshop.cz