Nejlepší hlášky

<a> Já sem taková kráva blbá :(
<b> Nepodceňuj se debile :-D

Komentář: Sebekritika nadevše

<a> Ahoj... tak jaka byla party
<b> Cus, jo bylo to supr... sem si musela jit namocit tricko, ptz me nejaka pica polila pitim...
<b> tak du k Lukinovy do koupelny, sundam si tricko... a mezi tim si napoustim do umivadla vodu... tak cekam... cekam uz asi 5 minut a pak zjistim ze sem si tam nedala spunt... skvely... xD
<a> Lol..

Komentář: Ach ty blondyny... xD

-!- ona is away: ked ma milujes, nie je co riesit
<on> no tak sa pomilujme a nebudeme nic riesit

<a> mišo bojim sa o seba
<b> lebo?
<a> einstain je mrtvy Shakespeare je mrtvy novak ide do dvochotku a ja sa tiež necitim najlepšie...

Komentář: icq

<a> Kdyby byla v hypernově 150% sleva, tak by tam bylo tolik lidí že kdybys tam hodil granát, bylo by tam tak 500 mrtvých a z toho tak 1000 zraněných...

Komentář: Po devíti hodinách školy xD

<a> Nie je dolezite vyhrat, ale superovi co najviac zneprijemnit hru!

<Jeronymo> Jsem na tebe nasranej!
<Rik> Proč?
<Jeronymo> Ani jsi mi nepopral ke svatku.
<Rik> Ale vždyť Martin slaví svátek až v listopadu! :)
<Rik> Lol, už mi to došlo! :D

Komentář: Dnes je 30.9. 2008, svátek má Jeroným.

<a> kamos zase dneska vsem predvedl,jak dobre ovlada anglicky jazyk :-)
<b> no rikej
<a> mel prelozit do cestiny: Would you like coming round to our house for a meal some time? - a on prej: budes chodit kolem naseho domu, abys dostal nekdy jidlo?
<b> LOL, tak to je teda anglictinar, nevi snad,ze meal je setkat se?
<a> tk ty tu anglinu taky skillis hochu...

Komentář: neni meal jako meet xD

<_wao> ciao
<Kratz> tady nekdo chce *.it :))
<otis> Kratz: afaik je /die vypnute
<dunno_that> se to preci nekomu povedlo minuly podzim ne?
<dunno_that> afaik
<_wao> jo jo
<Kratz> otis: no svyho casu jsem ho mel zapnute a taky jsem si blahove myslel ze se nic nemuze stat
<_wao> moze byt tomu uz rok
<fefo> Kratz: jeden myslel...
<fefo> a bol to inzinier...
<Kratz> otis: a pak to dopadlo takto: http://www.lamer.cz/quotes/show/1803
<_wao> a bol to fefo
<brm> [ lamer.cz - Citace #1803 - ICQ, MSN, Yahoo, Jabber, QIP, Miranda, Google talk, AIM, IRC, chat, hlášky, zábava, zábavné hlášky ]
<dunno_that> _wao: to je zajimave, to skoro vychazi na ten minuly podzim co jsem rikal co?
<_wao> ;P
<_wao> dunno_that: no, je cas na 2. rocnik
<_wao> :D
<_wao> Muaddib: 2.rocnik invite party
<dunno_that> _wao: zatim mas 1x1 dil :)
<Muaddib> _wao: Party s ivanama.
<_wao> dunno_that: chce to 1x2 :-P
<otis> Kratz: na gts by to svc.startd okamzite nahodil
<fefo> wigwam: ja nemam este ani bc. wole
<otis> Kratz: skusime?
<Kratz> otis: jo :)
-!- slon has quit [Server died]
-!- jimy has quit [Server died]
-!- s3rvac has quit [Server died]
-!- danysek has quit [Server died]
-!- jezek2 has quit [Server died]
-!- majkls has quit [Server died]
-!- iSteve has quit [Server died]
-!- m0d0r has quit [Server died]
-!- madcz has quit [Server died]
-!- BoaR_1 has quit [Server died]
-!- vicak has quit [Server died]
-!- kubicek_ has quit [Server died]
-!- Plnt has quit [Server died]
-!- dev_null has quit [Server died]
-!- guli has quit [Server died]
-!- noby has quit [Server died]
-!- lukash has quit [Server died]
-!- zviratko has quit [Server died]
-!- mrmak has quit [Server died]
-!- Scendel has quit [Server died]
-!- TheBill has quit [Server died]
-!- DJManas has quit [Server died]
-!- chemik has quit [Server died]
-!- RAMM has quit [Server died]
-!- aquarius_ has quit [Server died]
-!- parth has quit [Server died]
<wigwam> otis: neviem co ste teda skusali
-!- IcemanCZ has joined #linux.cz
-!- aquarius_ has joined #linux.cz
<wigwam> ale neskusajte to znovu :)
-!- CentrinO has joined #linux.cz
<Kratz> LOL
<otis> aspon odchytame drony
<noby> a sakra!
<dunno> otis: ee
<dunno> otis: na tohle se to reconnecti
<dunno> alespon irssi teda ano
<dunno> nebo ne?
-!- mode/#linux.cz [+b *!*@r3as*.upc.cz] by brm
-!- slashdot has joined #linux.cz
<honzik> hahahah
<fefo> kery server to zhadzujete?
<fefo> Kratz, otis
<_wao> gts
<Areo> vite, ze drogy jsou spatne? :)
<wigwam> njn, neznasam ludi co beru drogy...
<wigwam> ...policajtov, colnikov...
<otis> normalne som zajebal ze /die
<_wao> a fungovalo!
<otis> a fungovalo
<_wao> proti gustu ziaden disputat

Komentář: Nejen Kratzovi se obcas zadari

<ona> jeeee
<ona> to je pekny..
<on> tohle je moje predstava
<ona> no to vis, me at ukazes cokoliv, dycky budu jasat :D
<on> fakt? :D :D :D

Komentář: někdo se tu baví o návrhu na pozvánku na maturák?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.