Nejlepší hlášky

<a> Slečna v počítačové učebně naproti...
<a> Píše prezentaci
<a> Obrovský nápis "Výsledky výskumu"
<b> :-D
<a> Prostě v PowerPointu
<a> ten standardní obrovský nápis
<a> už ho tam má asi 10 minut
<a> a pořád nic :D
<b> ideální příležitost k seznámení :-D
<a> hh
<a> ona je to Slovena

<a> TY SI MYSLÍŠ ŽE SI V BESPEČÍ ALE ŽIDI PLÁNUJÍ ÚTOK NA NÁS VŠEHNY KDYŽ TO BUDEME NEJMÍN ČEKAT!!!
<b> Na tom něco bude - představa, že na mě fyzicky útočí Natalie Portman s Bar Refaeliovou, mě kolikrát budí ze spaní celého zpoceného.
<b> Nebo zákeřný plán, kdy mě v kavárně přepadne Amos OZ a bude u lahvinky cabernetu z Horní Galileje vyslýchat podlými metaforickými otázkami na Arnošta Lustiga či Ortena - brrr!
<b> Ale ne, určitě to bude přepadení ze zálohy - Amos Talmon s Izraleským symfonickým orchestrem hrající Mendelssohna...

<Dejv> zdar ptaku jdes na obed?
<Benjamin> Víš že na obědy nechodím a proč mi píšeš když sedíš vedle mě?
<Dejv> ta megera rikala ze mame bejt zticha :D :D :D
<Benjamin> Ta ,,megera" stojí za Tebou a čte ti chat frajere,hlavně se neotáčej ;-)
<Dejv> dopr*ele co teď???
<Benjamin> Dělej napiš,že je to bezvadná profesorka!
<Dejv> offline
<Benjamin> Hodně štěstí!

Komentář: Hodina informační technologie!

<Gwaihir_intr> Já mám hlad a už nemám pívo

<a> Ideš se mnou teda zítra ráno do školy?
<b> Jj jasně... a mimochodem...
* b is writing
<a> Nn... podchodem...

Komentář: Myslím, že není co dodat...

<Vranis> ale chcem mluvit
<davidek> nie som gay
<Vranis> sak neva ze si gay ja chcu mluvit po skype

Komentář: cech a slovak

<Q4z3R> nieco ma napadlo s cim sa pochvalim :)
<Barca> noo pochval :)
<Q4z3R> no takze
<Q4z3R> od tej debilnej kamosky dostala frajerka maca na narodky
<Q4z3R> ked som videl toho maleho picuza, je mi jedno ze je to chutne... bol hned pred mojim macom oprety onho
<Q4z3R> tak som jej ho zajebal za skrinku tak pred 3 tyzdnami a povedal som ze neviem de je ze ho mozno niekam dali... a vzdy ked som tam sa smejem ze ho este nema na mieste :D :-[
<Barca> :D :D :D jak si ju ojebal :D :D
<Q4z3R> sak a co :( vedla mojho macka :-/ od tej kravy :-!
<Q4z3R> a ide s nou na jarmokk sobotu asi, sme ju dnes stretli... jak jebnuta pica sa spravala... take hlasky... a smiech na nicom vtipnom... proste uplne mimo... aj frajerka cumela niekedy... ze lol... jediny moj smiech bol smerovany na jej krasnu... prijebanost
<Barca> :D :D :D
<Q4z3R> ospravedlnujem sa ze pouzivam vulgarne slovicka ktore nepatria do slovnej zasoby normalneho cloveka ale jej rozumove zmyslanie je natolko neschopne ze ja som bol normalne v pici z nej
<Barca> :D :D :D nemozem s teba :D
<Q4z3R> neni to moc huste? vies nechcel by som vyzerat jak nejaky clovek co si potrebuje dat najavo svoju silu tym ze pouziva take slovicka a sprava sa nejak crazy, aby ho ostatni zrali a pritom je neschopny trud (to sa mi dost podarilo... celkom cool hh)
<Barca> kks zasnem :D :D
<Barca> kde sa to v tebe bere :D
<Q4z3R> cloveku ked sa nieco pletie v hlave a ma dobru naladu plnu plnohodnotnych slovicok a pouziva pritom svoj rodny jazyk... pripominam ze v tomto pripade je to moja maticka slovencina a vie krasne a malebne opisat co ma na jazyku, popripade chyti dlhe a hrube crevo plne napadou tak je to nadherny pocit... moj materinsky jazyk je tak krasne zalozeny na zmekcovani a je tak zvukomalebny, ani sa necudujem ze tu mame tolko basnikov ktori ho naplno vyuzivali vedeli vychytit kazdu jeho kladnu stranku a nerobili si z toho picu... to sa mi paci
<Barca> :D :D :D kks :D :D
<Barca> skapem :D :D :D
<Q4z3R> heh no som rad ze sa smejes
<Q4z3R> ani neviem ci je to psychopatia alebo fakt ze vtip ked sa na tom smejem aj ja :D

Komentář: jeden "nudny" vecer cez ICQ s kamoskou :D

<a> chudákradek :/
<a> *mezera

<a> nebyl by nějaký kondom, co by uměl propustit moč, ale nepropustil by spermie? To proto aby mohl být nasazen nonstop a nemusel se navlékat těsně před zalehnutím k dívce, když v ten okamžik, jsou asi jiné myšlenky, než jestli mám nasazenu čepičku.
<b> tvůj problém by možná vyřešil armádní protichemický oblek......spermie neprojdou a moč může plynule odcházet nohavicema. Jediným problémem bych viděl navození patřičně erotické nálady ale to chlap tvého formátu jistě snadno zvládne

Komentář: fb

<ona> je už tak 5 měsíců v opravně :( už sem přestala aj doufat že ho budu mět doma :D
<on> tak tam třeba zavolej..?
<ona> volám tam každý týden..
<on> a co říkají?
<ona> zavolejte si příští týden :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.