Nejlepší hlášky
<Ivo> covece
<Honza> hmm
<Ivo> Ja tu skolu hraju na hard ...
<Ivo> ... asi si budu muset v ISu snizit obtiznost.
<a> kolik stojí ty DVD ??
<B> asi kolem 10 kč
<C> ne tolik ne...
<C> já kupoval 10 DVD za 100 Kč
Komentář: chtělo by se to naučit počítat
<a> Jak mám udělat, aby mi na počítači nenaskakovaly reklamy?
<b> Vypnout ho.
<a> co dělaj vledničce ty žvíkačky
<b> a co tam dělaj ty kondomy
Komentář: v te ledničce bylo vše
<m> hej to je luskusní jak dokonale vonim po tom sprcháči.... smutný je že ráno projdu jídelnou a budu smrdět jako tejden stará pomazánka :(:(
Komentář: ach ta introvská jídelna :( :D
<a> kámo novej rok a já začnu novej život
<b> alkohol
<b> drogy
<b> sex
<a> až na alkohol, drogy a sex, přesně jak píšeš...
<a> Jdu pro pizzu, počkej...
<b> Okey
<a> Výborná :-)
<b> Chtěl bych být ta pizza :-(
<a> Já ji ale nekouřím, já ji jím :D
<a> dobrý den, proč na oficiálních webových stránkách uvádí, že Toshiba L505-111 je 4 GB. DDR3 1066 MHz, a vaše webové stránky říká, že DDR2 800Mhz? Takže, který z nich to je? díky
<techsupport> Toshiba uvádí pravdivý údaj.
Komentář: ale v parametrech to nezmenili
<a> to balenie red bull hostesiek je dost o nicom...clovek nevie ci mu to srdce tak busi kvoli tym 6 redbullom ktore kvoli nej vypil, alebo kvoli tomu ze sa do nej zalubil...
Komentář: red bull vs láska