Nejlepší hlášky
<a> Už bych s tou farmeramou měla přestat
<b> Proč?
<a> Při budování dílny a čekání na nářadí jsem jednou hlasitě zvolala: Do pr... potřebuju kladivo. Vzápětí se dostavil můj muž a nesl mi ho - i s kleštěma.....
<a> grygar ma novej uces a boty, to je znamka punku.
<b> V mé době tenhle účes celkem leťel. Děckám, které ho nosily, se říkalo hitlerjugend.
<Grygar> Jsem kadeřnici říkal, že ty moje neposedný vlasy potřebujou nějaký konečný řešení.
Komentář: TiscaliGames.Cz Grygar je redaktor.
<ona> Takze ty mi chces rict, ze mas kamarady kterym by nevadilo mit v posteli dve holky najednou ?
Komentář: slecna je proste az moc slusna :-D nebo vam by to snad vadilo ?
<a> no prostě ten typ triček kterej preferuješ
<b> žádnej nepreferuju, hele já sem rád že se umím oblíct, a preferování nápisu nebo obrázku je fakt mimo můj svět
<a> tvl oblíknout se umí aj bratr a to jsou mu tři
Komentář: rozhovor dvou matfyzáků
<a> naskenujes mi pls tu biolu na zitrek?
<b> zas? no dobre no. skocim pro knizku a uvidime.
...
<b> normalne jsem zjistil, proc se mi rozpadla knizka.
<a> :-D co si s ni robil?
<b> to je z toho tvojeho zku.veneho skenovani!
<a> hmm :P hrozne, takto sa flakat :P ked to mne trvalo semester + 4 tyzdne tak ty to zvladnes urcite skor
<b> co zvladnem skor? :D
<a> prechod z fazy: robim to na poslednu chvilu do fazy robim to hned ako mozem :D
<b> aaaaaach tu fazu chcem... to by bolo tolko volneho casu...
<b> zatial mam fazu: stiham, stiham, stiham, nestiham, NESTIHAM, NESTIHAM! (jedna praca vynechana), stiham, stiham... :/
Komentář: ako sa robia pisomne prace na vysokej skole :)
<Rumcajs> baf!!!!!!!
<Radek> kuuuuuu**a ja byt slabši na srdce, tak to se mnou sekne!!!
Komentář: duvody infrktu pri chatovani
<a> To na tom tak záleží že to je AMD?
<b> vysvětlim ti to takhle
<a> Vysvětluj
<b> ty by sis koupil kšiltovku Slavie kdyby byla v akci??
<a> Ne
<b> tak vidíš
<a> Co je to sex?
<b> pohlavní styk
<c> to se používá k čemu? :D
<d> k nadívání buchty tvarohem
<a> hele ale můžu ti něco říct... donedávna jsem si myslel že je na svetě málo blbců... dneska za mnou přišel týpek že mu nejede Net a že mu to píše že je kabel odpojen... a já se ho zeptal a zapojil jste síťový kabel a on to mě nenapadlo
<b> a to vadilo?
<a> noo... možna trošku
Komentář: <b> je blondýnka :-D