Nejlepší hlášky

<on> Co máš za operační systém
<ona> ESET Nod 32

Komentář: kámoška :D

<ona> a nejlepší bylo, že by mi mohl dělat tatu...
<on> cože? kolik mu bylo?
<ona> 38 asik
<on> já tě stejně miluju... :-D
<ona> já tebe taky, škoda, že jsi ženatý
<on> je s tebou fakt prdel a mám tě fakt rád
<ona> oo drahý, to mě těší...
<on> a chci jet na tvoji svatbu a ojet tě ve svatebních šatech
<ona> ok, domluveno :-D

<BUFU> potreboval sem neco zaridit za svetla... :)
<wegas> za jaky svetla?
<BUFU> denniho pico :-D

<a> ...a musím souhlasit i s tím, že nebýt tu internet, tak tady umřu
<b> nj, to je nevyhoda malomest... tam muze bud akorat mrdat, chlastat nebo prolejzat net... co to tady kurva kecam, du se tam vodstehovat

Komentář: tož už mi chybí dneska akorát to pivko

<a> vis jak je ta reklama jak maj doma tu kravu a delaj z ni ten jogurt nebo co..?
<b> vim vim
<a> tak rikam mame "Mami,proc taky nemame doma kravu?"
<a> a ona name "Protoze mame doma vola..."

<a> musis rict, ze jsem dobrej...
<a> za 10 minut 47 stranek
<a> staci abych si uvaril kafe a uz jsem naspeedovanej... a co teprv az ho vypiju
<b> Rofl
<b> Dobře ty
<b> A s tím kafem jsi me fakt rozsekal

Komentář: učení na maturitu

<a> jsem vcera slysel skvely vtip
<b> sem s nim
<a> rika jeden kamos druhemui: kdyz jsi predstavim, jaky jsem ja inzenyr, tak mam strach jit k doktorovi...
<b> dobryyy :-D
<a> jsem z toho chcal smichy
<a> no ale abych se priznal, tak to vidim stejne se svoji povinnou praxi na chire
<b> necekane umrti pri operaci slepaku?
<a> no ty vole...
<b> neva, to nejak zamaskujes
<b> ses prece machr! :-D

<Ona> Na fb ti pošlu botičky co si přeju, zajímá mě tvůj názor. Ale počítej, že si je koupím i bez dovolení.

<on> ...stále nemám pochopení pro potřebu být s někým, kdo nechce být se mnou
<ona> protože nejsi nešťastně zamilovaný a nedoufáš že se jednou ten člověk do tebe taky zamiluje :D
<on> nešťastně zamilovaný... to se správnýmu egoistovi nikdy stát nemůže... protože i když se ti ten člověk samotný hrozně líbí, pořád by měl neodpustitelnou chybu - že tě neshledává úžasným :D

<A> víš, že čím větší bota, tím větší penis? Kvůli rovnováze
<B> Ty jseš debil :D
<A> No fakt! Si vem, že má chlap velký péro a malý nohy... by přepadával dopředu :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.