Nejlepší hlášky

<a> Mám fail v Mafii, jak je předposlední mise, MELOUCH, tak jak v bance Paulie říká plán, tak z ničehonic po mě začnou vždycky hned střílet strážníci a mise se ukončí, neví někdo co s tím :((
<b> asi ho říká moc nahlas ;-)

<prvy> Ahoj. Poslal bys mi, prosim, to video co jsi dnes v 15:33 natacel na mobilni telefon?
<druhy> Ahoj. Mam tu dve videa z mobilniho telefonu v 15:33. To s rosnickou zelenou u rybnika ma 30 240 871 bytu a to video z mobilniho telefonu s ropuchou bradavicnatou ma 75 771 196 bytu.
<prvy> Mne by melo vystacit to video z mobilniho telefonu s rosnickou zelenou co ma 30 240 873 bytu, nechci te zbytecne otravovat. Dekuji ti mockrat.
<prvy> Oprava: video z mobilniho telefonu s rosnickou zelenou co ma 30 240 871 bytu. Pardon.
<druhy> Hihi, uz jsem si myslel, ze si ze me delas legraci.
<prvy> Promin, nemyslel jsem to nijak zle.
<druhy> Ne, ty promin. Malem jsem si z tebe utahl.

<a> ak dnes vyhra pittsburgh ja neviem co urobim
<a> uz viem... pojdem do zoo a oplujem tucniaka

Komentář: 7. zapas finale stanley cupu

<Tomik89> ty vole kamo... sem ted malem umrel. Na me mama rve at si ztlumim muziku, prej kdo to ma poslouchat. Tak to ztisim a vona prijde do pokoje a prej: Ja se ti divim ze tohle poslouchas, dyk je to jenom bliti do mikrofonu. Proc si neposlechnes radsi neco normalniho? Treba Madonnu?
<Tomik89> si rikam boze zase naka prednaska a vona pak dodala: Fakt je to hrozny, teda aza na Cannibal Corpse, to sou dobry reznici!
<Miky> wtf? :D
<Tomik89> nechapu to :)))

Komentář: Mama asi posloucha CC :-/

<a> ku*va p*ce tam!!!
<a> stahnem si porno jak slusny clovek...
<b> kde? :-)
<a> ...a tam dvaja koko*i s klobasami :D

Komentář: slusny clovek, a takato zloba!

<Fixa> můžeš mi prosímtě říct nějakou adrecu na stahování motivů do mobil a nějaký tóny na zprávy?
<Anubis> www.usethefuckinggoogle.com
<Fixa> a nemáš ještě jiný stránkdy pls?
<Fixa> ano třeba to Star Wars
<Anubis> www.googleforidiots.com

Komentář: s volem to jinak nejde =)

<A> a tak jak to vidíš?
<B> zítra bude nejhůř... jdu do sprchy :)
<A> to se tak bojíš vody?

<a> Nesnáším realitu, protože je tak nedokonalá... Nesnáším dokonalost, protože je tak nereálná...
<b> nesnáším když v baru dojde vodka

Komentář: fb + mládí...

<máma> Pojď do obýváku, mam problém s tou myší, co si mi koupil.
<> Jakej problém?
<máma> Je rozbitá, když s ní hnu doprava, tak jde doleva a opačně...
<> To je divný..a kde máš vlastně rolovací kolečko když jí držíš?
<máma> No na dlani, proč?
<> Aha

Komentář: Bezdrátová myš pro maminku k vánocům

<A> přes co stahuješ?
<B> přes žalud

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.