Nejlepší hlášky
<a> Mám fail v Mafii, jak je předposlední mise, MELOUCH, tak jak v bance Paulie říká plán, tak z ničehonic po mě začnou vždycky hned střílet strážníci a mise se ukončí, neví někdo co s tím :((
<b> asi ho říká moc nahlas ;-)
<prvy> Ahoj. Poslal bys mi, prosim, to video co jsi dnes v 15:33 natacel na mobilni telefon?
<druhy> Ahoj. Mam tu dve videa z mobilniho telefonu v 15:33. To s rosnickou zelenou u rybnika ma 30 240 871 bytu a to video z mobilniho telefonu s ropuchou bradavicnatou ma 75 771 196 bytu.
<prvy> Mne by melo vystacit to video z mobilniho telefonu s rosnickou zelenou co ma 30 240 873 bytu, nechci te zbytecne otravovat. Dekuji ti mockrat.
<prvy> Oprava: video z mobilniho telefonu s rosnickou zelenou co ma 30 240 871 bytu. Pardon.
<druhy> Hihi, uz jsem si myslel, ze si ze me delas legraci.
<prvy> Promin, nemyslel jsem to nijak zle.
<druhy> Ne, ty promin. Malem jsem si z tebe utahl.
<a> ak dnes vyhra pittsburgh ja neviem co urobim
<a> uz viem... pojdem do zoo a oplujem tucniaka
Komentář: 7. zapas finale stanley cupu
<Tomik89> ty vole kamo... sem ted malem umrel. Na me mama rve at si ztlumim muziku, prej kdo to ma poslouchat. Tak to ztisim a vona prijde do pokoje a prej: Ja se ti divim ze tohle poslouchas, dyk je to jenom bliti do mikrofonu. Proc si neposlechnes radsi neco normalniho? Treba Madonnu?
<Tomik89> si rikam boze zase naka prednaska a vona pak dodala: Fakt je to hrozny, teda aza na Cannibal Corpse, to sou dobry reznici!
<Miky> wtf? :D
<Tomik89> nechapu to :)))
Komentář: Mama asi posloucha CC :-/
<a> ku*va p*ce tam!!!
<a> stahnem si porno jak slusny clovek...
<b> kde? :-)
<a> ...a tam dvaja koko*i s klobasami :D
Komentář: slusny clovek, a takato zloba!
<Fixa> můžeš mi prosímtě říct nějakou adrecu na stahování motivů do mobil a nějaký tóny na zprávy?
<Anubis> www.usethefuckinggoogle.com
<Fixa> a nemáš ještě jiný stránkdy pls?
<Fixa> ano třeba to Star Wars
<Anubis> www.googleforidiots.com
Komentář: s volem to jinak nejde =)
<A> a tak jak to vidíš?
<B> zítra bude nejhůř... jdu do sprchy :)
<A> to se tak bojíš vody?
<a> Nesnáším realitu, protože je tak nedokonalá... Nesnáším dokonalost, protože je tak nereálná...
<b> nesnáším když v baru dojde vodka
Komentář: fb + mládí...
<máma> Pojď do obýváku, mam problém s tou myší, co si mi koupil.
<já> Jakej problém?
<máma> Je rozbitá, když s ní hnu doprava, tak jde doleva a opačně...
<já> To je divný..a kde máš vlastně rolovací kolečko když jí držíš?
<máma> No na dlani, proč?
<já> Aha
Komentář: Bezdrátová myš pro maminku k vánocům