Nejlepší hlášky
<Jumbowar> Takže poslouchejte, u tohoto bosse nejde o nic jiného než běhat, potom jak napíšu stoupnete si do rohu téhle kulaté místnosti
<Neruku> Jsi si jisty, že má kulatá místnost hrany?
<admi> Dobrý den
<femi> dobry, co potřebujete?
<admi> jen jsem se chtěl zeptat zda-li jste náhodou nejel v pátek 18.9 okolo 22:30 přes **** ulici?
<femi> ano myslím že jel, proč se ptáte?
<admi> jen tak, protože mi někdo ten den v tuto dobu s Vašim autem zboural plot před mím domem!!
-!- <femi> has quit [offline]
Komentář: :-D radši offline na netu než offline ze světa :-D
* a joined the group "Máme rádi rovné kšilty,dlouhé trička a volné kalhoty !!"
<b> Kdyby alespoň dokázali napsat správně "dlouhá trička"... Na to nemusí mít zrovna pod čepicí, ať už má kšilt seberovnější... nemluvě o tom, že jedna věc jsou volné kalhoty, ale úplně jiná je neschopnost přečíst si štítek s velikostí!
<a> sorry ale <ona> je fakt kid, nevi co chce, mele hovna
<a> sam bych si nafackoval jak jsem do ni jel minule
<b> hele ale když ji nepustíš ke slovu tak není špatná
<a> Ale to asi kazda kamo :D
<a> Hej kámo,píšu si na internetu s jednou úžasnou holkou,rozumíme si a je to fakt kus!
<..> o dva týdny později..
<b> Tak jak ta buchta?
<a> Byl to chlap a chtěl dobít kredit..
Komentář: životní zklamání ;)
<Martin> Takové věci, jako že zrovna souložím, si do osobního stavu v ICQ jako ty psát nebudu :-)
...
<Katka> To vyznělo, jako že právě souložíš.
<Martin> Jo, že souložím? Ne, to ne, není přestupný rok :-)
<Katka> :-D :-D
<Martin> Se moc nesměj, až bude, sem u tebe :-)
Komentář: Z jedne ICQ duskuse :P
<a> a hee sem takle koutkem oka neco zaslech... :-(
<b> koutkem oka? zaslechl? okem? :-D :-D :-D
<a> jak se přeskoci řada na čekani?
<a> ve wowu
<b> alt+f4
<a> tak jendoduchy?
<b> jasne
<b> porad dokola
<a> za 5 min se zeptam zase bo to zapomenu...
<a> však alt+f4 me ale vyhodi ze hry
<b> jenom nekdy to vyhodi, musis zkouset
<a> jo vyhodi...
<b> tak zkus znova, 2x rychle
<b> nebo vickrat
<a> a když to dam tak se vubec nic nestane...
<a> kolikrat to udelas ty aby ses dostal na ten instant?
<b> asi 5x
-!- a has quit
Komentář: (asi řadu přeskočil :D)
<A> Poraďte mi, mám dylena jak sviňa...
<B> dylyna?
<C> dilema?
<D> máš kamaráda Dylena jak sviňa?
Komentář: kamarádi...
<a> Chci si k sobě pozvat Lukáše, ale bojím se...:(
<b> Že by nepřišel?
<a> Ne!!:D
<b> Tak čeho?
<a> Že by neodešel!:)