Nejlepší hlášky

<Jumbowar> Takže poslouchejte, u tohoto bosse nejde o nic jiného než běhat, potom jak napíšu stoupnete si do rohu téhle kulaté místnosti
<Neruku> Jsi si jisty, že má kulatá místnost hrany?

<admi> Dobrý den
<femi> dobry, co potřebujete?
<admi> jen jsem se chtěl zeptat zda-li jste náhodou nejel v pátek 18.9 okolo 22:30 přes **** ulici?
<femi> ano myslím že jel, proč se ptáte?
<admi> jen tak, protože mi někdo ten den v tuto dobu s Vašim autem zboural plot před mím domem!!
-!- <femi> has quit [offline]

Komentář: :-D radši offline na netu než offline ze světa :-D

* a joined the group "Máme rádi rovné kšilty,dlouhé trička a volné kalhoty !!"
<b> Kdyby alespoň dokázali napsat správně "dlouhá trička"... Na to nemusí mít zrovna pod čepicí, ať už má kšilt seberovnější... nemluvě o tom, že jedna věc jsou volné kalhoty, ale úplně jiná je neschopnost přečíst si štítek s velikostí!

<a> sorry ale <ona> je fakt kid, nevi co chce, mele hovna
<a> sam bych si nafackoval jak jsem do ni jel minule
<b> hele ale když ji nepustíš ke slovu tak není špatná
<a> Ale to asi kazda kamo :D

<a> Hej kámo,píšu si na internetu s jednou úžasnou holkou,rozumíme si a je to fakt kus!
<..> o dva týdny později..
<b> Tak jak ta buchta?
<a> Byl to chlap a chtěl dobít kredit..

Komentář: životní zklamání ;)

<Martin> Takové věci, jako že zrovna souložím, si do osobního stavu v ICQ jako ty psát nebudu :-)
...
<Katka> To vyznělo, jako že právě souložíš.
<Martin> Jo, že souložím? Ne, to ne, není přestupný rok :-)
<Katka> :-D :-D
<Martin> Se moc nesměj, až bude, sem u tebe :-)

Komentář: Z jedne ICQ duskuse :P

<a> a hee sem takle koutkem oka neco zaslech... :-(
<b> koutkem oka? zaslechl? okem? :-D :-D :-D

<a> jak se přeskoci řada na čekani?
<a> ve wowu
<b> alt+f4
<a> tak jendoduchy?
<b> jasne
<b> porad dokola
<a> za 5 min se zeptam zase bo to zapomenu...
<a> však alt+f4 me ale vyhodi ze hry
<b> jenom nekdy to vyhodi, musis zkouset
<a> jo vyhodi...
<b> tak zkus znova, 2x rychle
<b> nebo vickrat
<a> a když to dam tak se vubec nic nestane...
<a> kolikrat to udelas ty aby ses dostal na ten instant?
<b> asi 5x
-!- a has quit

Komentář: (asi řadu přeskočil :D)

<A> Poraďte mi, mám dylena jak sviňa...
<B> dylyna?
<C> dilema?
<D> máš kamaráda Dylena jak sviňa?

Komentář: kamarádi...

<a> Chci si k sobě pozvat Lukáše, ale bojím se...:(
<b> Že by nepřišel?
<a> Ne!!:D
<b> Tak čeho?
<a> Že by neodešel!:)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.