Nejlepší hlášky
-!- Elush is away: dneska den BLBEC!!!!!!!!!!!!
<Elush> ahoj
<Neubik> ahoj, co ten status?
<Elush> to je na dlouho
<Neubik> ja mam cas :D...
<Elush> ráno si vemu bílý kalhoty vyleju si na ně čaj, převlíknu se - kalhoty sou samozřejmě děravý, ujede mi bus, pak nastoupim na uplně jinej, vystoupim a jdu pěšky ke knihovně, zakopnu o ňákej šutr samozřejmě spadnu a roztrhnu si tašku, jdu do knihovny řekne mi ať jí zaplatim peníze samozřejmě že nemám peněženku, naštěstí tam byla jedna holka kterou znam tak mi pujčila, pak HODINU!!! hledam jednu knížku... když konečně najdu tu polici kde je vidim jak si jí bere jiná holka a odchází s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pak mi po cestě spadne do louže svetr, ujede mi bus před nosem naberu si do bot prach... UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Komentář: enjoy it :D
<A> uživatelské jméno: $l!wk&-_-DŽínoW(k)@
<B> Omlouváme se, ale uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky
<A> Kde?
<a> cau, jak se vede?
<b> nazdar, i ty ses podilel na te vtipne taskarici, kterou nekdo spachal na oslave?
<a> ne, proc? :)
<b> jen, ze jsem bez prace, vy idioti!!! SMS typu "Rad bych te mel dnes u sebe a trosku si zaradil!", "Mas paradni zadek a chtel bych...", a jeste mnohem horsi, ktere byly urcene zene, vsechny putovaly na mobil manzelky generalniho reditele!
<b> priradit v mobilu ke jmenum zcela jina cisla byl opravdu genialni napad!
<a> sorry :))
Komentář: prekvapen jsem byl nejen ja...
<a> Tak za mnou právě přišla mamka z vedlejšího pokoje a řekla mi, abych si ztlumil hudbu, že ji to ruší při televizi :D
<b> No a? nic zvláštního :)
<a> nebylo by, ale já mam jenom sluchátka :D
<ona> ahoj, čo robíš ? :o)
<on> seba :)
<ona> prasa
Komentář: nadržanec :D
<Private_Joker_cz> no jako já mám jasno, že tu svojí na poprví nedám ani kdybych se posral, protože 2500 slov je prostě moc, napíšu polovinu a pak mě pravděpodobně nechá dopsat tu druhou
<Shadow-hedgehog> no, to já si dal v sobotu 24 hodin domácích úkolů z lineárky, a jestli mi je neuzná, tak mu je omlátim o hlavu, a srovnam ho do symetrický matice s determinantem nula
Komentář: klasickej rozhovor o škole
<a> hele, proč se bavíme celou dobu o banánu? Rozhovor na úrovni :-D
<b> to nevim :) muzem se jeste bavit o broskvicce :)
<a> nebo meruňce
<b> broskvicka je lepsi :)
<a> meruňka...
<b> s broskvickou je vetsi zabava :)
<a> meruňka mi víc chutná... teda tekutá.
<b> mne zas vic chutna broskvicka :) zvlast ta kozena :)
<a> prase!
Komentář: :)
<ona> vzal bys mi mou nevinnost
<on> no, první bych nebyl
<ona> tsss, a co jako?
<on> vubec nic
<ona> jsem měla čekat na tebe, nebo co? :)
<on> kdepak, nejsem testovaci jezdec, ale profesionální závodník :D
Komentář: Takhle jednou odpoledne na ICQ :)