Nejlepší hlášky

-!- Elush is away: dneska den BLBEC!!!!!!!!!!!!
<Elush> ahoj
<Neubik> ahoj, co ten status?
<Elush> to je na dlouho
<Neubik> ja mam cas :D...
<Elush> ráno si vemu bílý kalhoty vyleju si na ně čaj, převlíknu se - kalhoty sou samozřejmě děravý, ujede mi bus, pak nastoupim na uplně jinej, vystoupim a jdu pěšky ke knihovně, zakopnu o ňákej šutr samozřejmě spadnu a roztrhnu si tašku, jdu do knihovny řekne mi ať jí zaplatim peníze samozřejmě že nemám peněženku, naštěstí tam byla jedna holka kterou znam tak mi pujčila, pak HODINU!!! hledam jednu knížku... když konečně najdu tu polici kde je vidim jak si jí bere jiná holka a odchází s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pak mi po cestě spadne do louže svetr, ujede mi bus před nosem naberu si do bot prach... UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Komentář: enjoy it :D

<A> uživatelské jméno: $l!wk&-_-DŽínoW(k)@
<B> Omlouváme se, ale uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky
<A> Kde?

<a> Čo znamená NWM ?
<b> neviem...
<a> Ty kokos nikto nevie

<a> cau, jak se vede?
<b> nazdar, i ty ses podilel na te vtipne taskarici, kterou nekdo spachal na oslave?
<a> ne, proc? :)
<b> jen, ze jsem bez prace, vy idioti!!! SMS typu "Rad bych te mel dnes u sebe a trosku si zaradil!", "Mas paradni zadek a chtel bych...", a jeste mnohem horsi, ktere byly urcene zene, vsechny putovaly na mobil manzelky generalniho reditele!
<b> priradit v mobilu ke jmenum zcela jina cisla byl opravdu genialni napad!
<a> sorry :))

Komentář: prekvapen jsem byl nejen ja...

<a> Tak za mnou právě přišla mamka z vedlejšího pokoje a řekla mi, abych si ztlumil hudbu, že ji to ruší při televizi :D
<b> No a? nic zvláštního :)
<a> nebylo by, ale já mam jenom sluchátka :D

<ona> ahoj, čo robíš ? :o)
<on> seba :)
<ona> prasa

Komentář: nadržanec :D

<a> fakt na h*ovno den ..!!

Komentář: na co ta hvezdicka >D

<Private_Joker_cz> no jako já mám jasno, že tu svojí na poprví nedám ani kdybych se posral, protože 2500 slov je prostě moc, napíšu polovinu a pak mě pravděpodobně nechá dopsat tu druhou
<Shadow-hedgehog> no, to já si dal v sobotu 24 hodin domácích úkolů z lineárky, a jestli mi je neuzná, tak mu je omlátim o hlavu, a srovnam ho do symetrický matice s determinantem nula

Komentář: klasickej rozhovor o škole

<a> hele, proč se bavíme celou dobu o banánu? Rozhovor na úrovni :-D
<b> to nevim :) muzem se jeste bavit o broskvicce :)
<a> nebo meruňce
<b> broskvicka je lepsi :)
<a> meruňka...
<b> s broskvickou je vetsi zabava :)
<a> meruňka mi víc chutná... teda tekutá.
<b> mne zas vic chutna broskvicka :) zvlast ta kozena :)
<a> prase!

Komentář: :)

<ona> vzal bys mi mou nevinnost
<on> no, první bych nebyl
<ona> tsss, a co jako?
<on> vubec nic
<ona> jsem měla čekat na tebe, nebo co? :)
<on> kdepak, nejsem testovaci jezdec, ale profesionální závodník :D

Komentář: Takhle jednou odpoledne na ICQ :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.