Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> dneska sem se vyspal s holkou ;-)
<a> neznam ji...
<a> nejdriv sme vedle sebe sedeli v autobuse...
<a> a pak sme oba usli :D
Komentář: IT
<a> teda kluci fuj, samý nadrženci!!! Kyž venku vidíte nějakou kočku tak oněmníte a nebo kecáte kámošům co byste s ní chtěli dělat, ale odvahu na to za ní jít nemáte. A pak si léčíte mindráky tady na chatu... promiňte ale přijde mi to jako dost velká ubohost!!!
<b> a co tu na chatu delat ty? :)
Komentář: lide.cz
<Beezer> LOL
<Beezer> táta mě zavolal do kuchyně
<Beezer> nalejval si slívku do placatky
<Beezer> a trochu rozlil na linku
<Beezer> a prej na mě - volízni to, já řídím
<Buddy> :-D
<Beezer> to je moc
Komentář: Jak na psa...
<a> Cau, skočíme na pivko?
<b> jo, můžem.
<a> tak v 18:30 u ******
<b> dobře
...
<a> ROFL - sem netušil, že když se domluvíme že zajdem na pivko, že dojde jenom tvůj otec
<b> jj, normalne kdyz me nekdo napise, ja tu nejsem, tak s nim zajde tata
<PAiN.ther> dneska jak sem jel do skoly tak v radiu rikali, ze nejhorsi ridici sou ve veku mezi 18 a 25 lety
<PAiN.ther> tak me to rozhodilo, ze sem najel na obrubnik
<John Sobik> Heh, moje morče uslo s hlavou v misce, teď se probudilo, zívlo a začlo zase žrát.
Komentář: Jaký pán...
<thomas> :D
<thomas> ale neopovaz sa menit moje kody
<thomas> :D
<thomas> mam autorstvo
<thomas> :D
<johny> mas tam nejaky plugin, co posiela ":D" ako kazdy druhy message?
<a> čo je RTFM?
<b> read the fuckin manual
<a> ty debil, prečo by som mal čítať celý manuál, keď neviem jednu skratku?
Komentář: 1337 pr0
13:04 * Mewoack je na obede
13:08 * kamahl je na snídani
Komentář: njn :)
<Fox> tyve breaking the law od Judas Priest je docela dobra kdyz se pusit na plny koule se subwooferem... ty vykriky rodicu at to ztlumim tomu totiz dodavaj pekelne dobry vokály...