Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> dneska sem se vyspal s holkou ;-)
<a> neznam ji...
<a> nejdriv sme vedle sebe sedeli v autobuse...
<a> a pak sme oba usli :D

Komentář: IT

<a> teda kluci fuj, samý nadrženci!!! Kyž venku vidíte nějakou kočku tak oněmníte a nebo kecáte kámošům co byste s ní chtěli dělat, ale odvahu na to za ní jít nemáte. A pak si léčíte mindráky tady na chatu... promiňte ale přijde mi to jako dost velká ubohost!!!
<b> a co tu na chatu delat ty? :)

Komentář: lide.cz

<Beezer> LOL
<Beezer> táta mě zavolal do kuchyně
<Beezer> nalejval si slívku do placatky
<Beezer> a trochu rozlil na linku
<Beezer> a prej na mě - volízni to, já řídím
<Buddy> :-D
<Beezer> to je moc

Komentář: Jak na psa...

<a> Cau, skočíme na pivko?
<b> jo, můžem.
<a> tak v 18:30 u ******
<b> dobře
...
<a> ROFL - sem netušil, že když se domluvíme že zajdem na pivko, že dojde jenom tvůj otec
<b> jj, normalne kdyz me nekdo napise, ja tu nejsem, tak s nim zajde tata

<PAiN.ther> dneska jak sem jel do skoly tak v radiu rikali, ze nejhorsi ridici sou ve veku mezi 18 a 25 lety
<PAiN.ther> tak me to rozhodilo, ze sem najel na obrubnik

<John Sobik> Heh, moje morče uslo s hlavou v misce, teď se probudilo, zívlo a začlo zase žrát.

Komentář: Jaký pán...

<thomas> :D
<thomas> ale neopovaz sa menit moje kody
<thomas> :D
<thomas> mam autorstvo
<thomas> :D
<johny> mas tam nejaky plugin, co posiela ":D" ako kazdy druhy message?

<a> čo je RTFM?
<b> read the fuckin manual
<a> ty debil, prečo by som mal čítať celý manuál, keď neviem jednu skratku?

Komentář: 1337 pr0

13:04 * Mewoack je na obede
13:08 * kamahl je na snídani

Komentář: njn :)

<Fox> tyve breaking the law od Judas Priest je docela dobra kdyz se pusit na plny koule se subwooferem... ty vykriky rodicu at to ztlumim tomu totiz dodavaj pekelne dobry vokály...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.