Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> <Katuska> nevies o nejakej opekacke na dlhych dieloch?
<a> <lordraider> ne
<a> <lordraider> jaka opekacka?
<a> <Katuska> neviem
<b> jak je mozne ze vidim co pises katke???
<a> kokos si hackol urcite ICQ centralu
<b> CO? ja som nic nerobil, prisaham
<a> WTF si jebnuty... ti kopcim co si s nou pisem
<b> jaaaj... dobra finta
Komentář: ICQ antitalent
<ra1n> sousedka typa z horic
<ra1n> nasla rano svyho psa mrtvyho
<ra1n> tak ho chtela odvyst do takovy ty picoviny pro zvirata
<ra1n> nevim jak se to jmenuje
<ra1n> a nemela tu psi mrtvolku kam dat
<ra1n> tak to dala do KUFRU
<ra1n> a sla na nadrazi
<ra1n> a tam prej borec ze ji pomuze
<ra1n> "je to nejake tezke, co v tom mate?"
<ra1n> a ona "ale jenom nejake veci do pocitace pro pritele"
<ra1n> a ten chlap ji v tu chvili shodil na zem a utekl s kufrem
<ra1n> ......
Komentář: svine zlodejska :)
<Doom4> nevedel jsem ani kde je brzda me malem vyhodili :( :D
<asp> :D :D :D Kdes dělal autoškolu ?
<Doom4> jsem jim rekl, ze normalne brzdim sipkou do zadu
Komentář: Degenerace
<Michal> Ahoj
<Michal> Tak co, ještě jsi v lihu? :o)
<CZmen> ne
<Michal> Není ti něco? Nejsi nemocnej? :oD
<CZmen> ne
<Michal> Tam máš robota a ten automaticky odpovídá "ne", co?
<CZmen> ne
<Michal> Aha, tak to dává smysl...
<CZmen> ne
<Michal> Máš obě varlata?
<CZmen> ne
<CZmen> tady Petra
<CZmen> je linej vstat a neco napsat
<Michal> :oD
Komentář: Rozhovor s čerstvým bakalářem...
<Fruiko> Zacal jsem stahovat Krok za krokem...
<Kain> Vis, co je na tom nejhorsi?
<Fruiko> CoM
<Kain> To nevim, co znamena.
<Fruiko> To znamena, ze otaznik je moc blizko u m.
<Huckllebery> Pes mi žere kytky, co mam delat?
<johnnyss> newim...
<Huckllebery> uz vim, koupim mu kaktus :-D
Komentář: Ochranci prirody, prosim nedivat se
<ona> prozvoň mě nemůžu najít telefon
<on> tak mi pošli číslo
<on> :)
<ona> xxx xxxxxx
<ona> nezvednu to
<on> zvoní
<ona> díky
<on> nz
<ona> v lednici byl
<on> fakt ?
<ona> no já odmražju
<on> lol
Komentář: Ženy a technika aneb kde všude se dá nechat mobilní telefon :)
<a> čauky pls, neví někdo nákej program kde můžu uložit do filmu titulky?
<b> no ja to delam jednoduse najdu si titulky na netu pak si je vytisknu a ctu si to pri filmu z papiru.
<toms> mas divnu fotku ;)
<mirec> neni moja
<toms> to vidim
<mirec> to bolo v casoch ked som nemal fotak
<mirec> a nemal ani ziadnu vlastnu fotku
<mirec> tak som pouzil spoluziakovu :D
Komentář: co robit, ked nie je fotak :))
<Bodlák> zdar
<Bodlák> dneska sem dostal milionovej napad
<Bombadil> no nazdar
<Bodlák> budem davat slepicim pit rum a ony nam budou snaset vajecnej konak
Komentář: Podnikatel...