Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> <Katuska> nevies o nejakej opekacke na dlhych dieloch?
<a> <lordraider> ne
<a> <lordraider> jaka opekacka?
<a> <Katuska> neviem
<b> jak je mozne ze vidim co pises katke???
<a> kokos si hackol urcite ICQ centralu
<b> CO? ja som nic nerobil, prisaham
<a> WTF si jebnuty... ti kopcim co si s nou pisem
<b> jaaaj... dobra finta

Komentář: ICQ antitalent

<ra1n> sousedka typa z horic
<ra1n> nasla rano svyho psa mrtvyho
<ra1n> tak ho chtela odvyst do takovy ty picoviny pro zvirata
<ra1n> nevim jak se to jmenuje
<ra1n> a nemela tu psi mrtvolku kam dat
<ra1n> tak to dala do KUFRU
<ra1n> a sla na nadrazi
<ra1n> a tam prej borec ze ji pomuze
<ra1n> "je to nejake tezke, co v tom mate?"
<ra1n> a ona "ale jenom nejake veci do pocitace pro pritele"
<ra1n> a ten chlap ji v tu chvili shodil na zem a utekl s kufrem
<ra1n> ......

Komentář: svine zlodejska :)

<Doom4> nevedel jsem ani kde je brzda me malem vyhodili :( :D
<asp> :D :D :D Kdes dělal autoškolu ?
<Doom4> jsem jim rekl, ze normalne brzdim sipkou do zadu

Komentář: Degenerace

<Michal> Ahoj
<Michal> Tak co, ještě jsi v lihu? :o)
<CZmen> ne
<Michal> Není ti něco? Nejsi nemocnej? :oD
<CZmen> ne
<Michal> Tam máš robota a ten automaticky odpovídá "ne", co?
<CZmen> ne
<Michal> Aha, tak to dává smysl...
<CZmen> ne
<Michal> Máš obě varlata?
<CZmen> ne
<CZmen> tady Petra
<CZmen> je linej vstat a neco napsat
<Michal> :oD

Komentář: Rozhovor s čerstvým bakalářem...

<Fruiko> Zacal jsem stahovat Krok za krokem...
<Kain> Vis, co je na tom nejhorsi?
<Fruiko> CoM
<Kain> To nevim, co znamena.
<Fruiko> To znamena, ze otaznik je moc blizko u m.

<Huckllebery> Pes mi žere kytky, co mam delat?
<johnnyss> newim...
<Huckllebery> uz vim, koupim mu kaktus :-D

Komentář: Ochranci prirody, prosim nedivat se

<ona> prozvoň mě nemůžu najít telefon
<on> tak mi pošli číslo
<on> :)
<ona> xxx xxxxxx
<ona> nezvednu to
<on> zvoní
<ona> díky
<on> nz
<ona> v lednici byl
<on> fakt ?
<ona> no já odmražju
<on> lol

Komentář: Ženy a technika aneb kde všude se dá nechat mobilní telefon :)

<a> čauky pls, neví někdo nákej program kde můžu uložit do filmu titulky?
<b> no ja to delam jednoduse najdu si titulky na netu pak si je vytisknu a ctu si to pri filmu z papiru.

<toms> mas divnu fotku ;)
<mirec> neni moja
<toms> to vidim
<mirec> to bolo v casoch ked som nemal fotak
<mirec> a nemal ani ziadnu vlastnu fotku
<mirec> tak som pouzil spoluziakovu :D

Komentář: co robit, ked nie je fotak :))

<Bodlák> zdar
<Bodlák> dneska sem dostal milionovej napad
<Bombadil> no nazdar
<Bodlák> budem davat slepicim pit rum a ony nam budou snaset vajecnej konak

Komentář: Podnikatel...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.