Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> ahoj Sabino... z důvodu výluky na trase Metra D je provoz odkloněn na tvůj icq acc. prosím omlouváme se za případný spam. S pozdravem MHD
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

Komentář: metro...

<Cyberqwert> kamaratovi sa zadarilo na prednaske. ze ucitel hovori ze vsetci vieme ze na prstoch dvoch ruk sa da napocitat do desat. a on: na prstoch dvoch ruk sa da napocitat do 1024

Komentář: Binary rulezz

<yuri> hm. som zvedavy ako sa teta zatvari
<yuri> stazovala sa, ze jej mailserver nedorucuje postu z troch adries tak som jej poslal vypisy logov tykajuce sa mailov pre nu z danych adries a dokopy to ma tak pol mega
<yuri> tak som jej to poslal nech mi ukaze ktory konkretne jej neprisiel
<caky> yuri: rolf :-)
<caky> ale ked je krepa...
<yuri> hehe. pise mi jej manzel ktory je konatel tej firmy
<yuri> ze dakuje, ze som jej vymyslel na 2 dni robotu, ze aspon nebude otravovat jeho :>

Komentář: irc - co dodat :)

<a> tohle sem jeste nezazil...
<b> co?
<a> sem se f praci nudil a pustil si IT Crowd ...
<a> nacapal me sef... sem vubec nevedel co delat... nejak divne na me cumel...
<b> a mas pruser?
<a> myslel sem ze jo
<a> mi pak ale rek ze mu omezili rychlost a ze nema dostahovany prvni 2 serie...
<a> taxe me zeptal jestli se muze divat taky

Komentář: omg

<a> ty vole dneska mi NOD našel vir v AVASTU uplne ve stejnou chvili kdyz to avast našel v AVG :D

Komentář: Konkurenční boj?

<a> asi mi vybouchne hardisk
<a> nejde nejak rozsirit pamet? :D
<a> kazdy rika ze pamet se trenuje a hovno
<a> mazu nahravam mazu nahravam mazu nahravam a furt jen 40gb

Komentář: :D

<Heno> Heh idem vcera od mladej busom, a vnom taky asi 3 rocny chlapcek husti do otca ze "Tatoo pome na pivoo". On ze nie nech sa sprava slusne... po 3 minutach zasa "Tatoo pome na pivoo" On zasa ze nie nech sa sprava ze nie... a hned na to "Tato pome na pivo, lebo poviem mame ze curas do umyvadla" Cely bus rehot a pan cerveny ako paprika hned vystupoval

Komentář: Co sa clovek dozvie v autobuse

<a> ty nikde nekalis? co se deje?
<b> proc bych kalil ;) sem se slecnou delal terarko pro hada, tak sem ted docela unaveny a du za chvili spat :P
<a> slecna chce i jinyho hada, nez tvyho? ;-)
<b> :D co nadelam, 60 centaku je 60 centaku ;)
<a> a ten v tom terarku je jak velkej?

Komentář: vecerni icq...

<a> děcka, ten pocit... leží vám o rameno opřená holka, pěkná, fakt že jo a vypadne z ní, že má jako seminář programování... Přál bych vám zažít.

<a> CHEŠ SLYŠET PECKU? :D
<b> jj
<a> DOBRÝ DEN, CHTEL BYCH SE OMLUVIT ZA POZDNÍ ODEVZDÁNÍ, VÝKRES JSEM DODELAL NA PC PŘÍTELKYNĚ KTERÉ NAROZDÍL OD MÉHO MÁ AUTOCAD, TAK JSEM TO DODĚLÁVAL U NÍ... A MÁM VÁS POZDRAVOVAT PREJ CHODILA S VASIM SYNEM ASI TEJDEN, RIKALA ZE STE MAGOR ALE JÁ SI TO NEMYLSIM
<a> V PŘÍLOZE ZASÍLÁM:
<a> - SOUBOR ŽIDLE
<a> - ZÁLOHOVÝ SOUBOR ( PRO JISTOTU )
<a> - RENDER
<a> A JESTE SE OMLOUVAM ZE PISU VELKEJMA PROTOZE TU NEJAK UPLNE NEJFUNGUJE KLAVESNICE...
<a> DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
<a> TED SEM TO NASEL NA MAILU, SEM VOŽRALEJ ODESÍLAL DOMÁCÍ ŮKOL :D
<b> megamocná pecka
<a> hej ja sem takovej kokot :D
<a> hej já sem moc :D ted na to koukam :D
<a> mu neposlal ty přílohy :D

Komentář: ...ZÁLOHOVÝ SOUBOR ( PRO JISTOTU )

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.