Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> ahoj Sabino... z důvodu výluky na trase Metra D je provoz odkloněn na tvůj icq acc. prosím omlouváme se za případný spam. S pozdravem MHD
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
<a> vroouuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Komentář: metro...
<Cyberqwert> kamaratovi sa zadarilo na prednaske. ze ucitel hovori ze vsetci vieme ze na prstoch dvoch ruk sa da napocitat do desat. a on: na prstoch dvoch ruk sa da napocitat do 1024
Komentář: Binary rulezz
<yuri> hm. som zvedavy ako sa teta zatvari
<yuri> stazovala sa, ze jej mailserver nedorucuje postu z troch adries tak som jej poslal vypisy logov tykajuce sa mailov pre nu z danych adries a dokopy to ma tak pol mega
<yuri> tak som jej to poslal nech mi ukaze ktory konkretne jej neprisiel
<caky> yuri: rolf :-)
<caky> ale ked je krepa...
<yuri> hehe. pise mi jej manzel ktory je konatel tej firmy
<yuri> ze dakuje, ze som jej vymyslel na 2 dni robotu, ze aspon nebude otravovat jeho :>
Komentář: irc - co dodat :)
<a> tohle sem jeste nezazil...
<b> co?
<a> sem se f praci nudil a pustil si IT Crowd ...
<a> nacapal me sef... sem vubec nevedel co delat... nejak divne na me cumel...
<b> a mas pruser?
<a> myslel sem ze jo
<a> mi pak ale rek ze mu omezili rychlost a ze nema dostahovany prvni 2 serie...
<a> taxe me zeptal jestli se muze divat taky
Komentář: omg
<a> ty vole dneska mi NOD našel vir v AVASTU uplne ve stejnou chvili kdyz to avast našel v AVG :D
Komentář: Konkurenční boj?
<a> asi mi vybouchne hardisk
<a> nejde nejak rozsirit pamet? :D
<a> kazdy rika ze pamet se trenuje a hovno
<a> mazu nahravam mazu nahravam mazu nahravam a furt jen 40gb
Komentář: :D
<Heno> Heh idem vcera od mladej busom, a vnom taky asi 3 rocny chlapcek husti do otca ze "Tatoo pome na pivoo". On ze nie nech sa sprava slusne... po 3 minutach zasa "Tatoo pome na pivoo" On zasa ze nie nech sa sprava ze nie... a hned na to "Tato pome na pivo, lebo poviem mame ze curas do umyvadla" Cely bus rehot a pan cerveny ako paprika hned vystupoval
Komentář: Co sa clovek dozvie v autobuse
<a> ty nikde nekalis? co se deje?
<b> proc bych kalil ;) sem se slecnou delal terarko pro hada, tak sem ted docela unaveny a du za chvili spat :P
<a> slecna chce i jinyho hada, nez tvyho? ;-)
<b> :D co nadelam, 60 centaku je 60 centaku ;)
<a> a ten v tom terarku je jak velkej?
Komentář: vecerni icq...
<a> děcka, ten pocit... leží vám o rameno opřená holka, pěkná, fakt že jo a vypadne z ní, že má jako seminář programování... Přál bych vám zažít.
<a> CHEŠ SLYŠET PECKU? :D
<b> jj
<a> DOBRÝ DEN, CHTEL BYCH SE OMLUVIT ZA POZDNÍ ODEVZDÁNÍ, VÝKRES JSEM DODELAL NA PC PŘÍTELKYNĚ KTERÉ NAROZDÍL OD MÉHO MÁ AUTOCAD, TAK JSEM TO DODĚLÁVAL U NÍ... A MÁM VÁS POZDRAVOVAT PREJ CHODILA S VASIM SYNEM ASI TEJDEN, RIKALA ZE STE MAGOR ALE JÁ SI TO NEMYLSIM
<a> V PŘÍLOZE ZASÍLÁM:
<a> - SOUBOR ŽIDLE
<a> - ZÁLOHOVÝ SOUBOR ( PRO JISTOTU )
<a> - RENDER
<a> A JESTE SE OMLOUVAM ZE PISU VELKEJMA PROTOZE TU NEJAK UPLNE NEJFUNGUJE KLAVESNICE...
<a> DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
<a> TED SEM TO NASEL NA MAILU, SEM VOŽRALEJ ODESÍLAL DOMÁCÍ ŮKOL :D
<b> megamocná pecka
<a> hej ja sem takovej kokot :D
<a> hej já sem moc :D ted na to koukam :D
<a> mu neposlal ty přílohy :D
Komentář: ...ZÁLOHOVÝ SOUBOR ( PRO JISTOTU )