Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<Kosinka17> Kluci nechcete někdo pokecat s brunetkou? Je mi 17... ozvu se a foto pošlu... (dělám modeling)...
<prenosilmiroslav> mě je 16 a dělám programing
Komentář: chat...
<a> tye ted ke mne prisla babicka
<a> ona je trosku divna a povida si s televizi, a pry ze ji chteji zabit
<a> a ja jako proc a ona ze pry televize ji rekla "dnes zemřeš" a babička na ní cože? a televize "už za chvíly"
Komentář: vrazedne upoutavky...
<a> Ježiš, Ty jsi měl včera narozeniny, já na to úplně zapomněla... promiň :(
<b> Víš co? Ty se mi nebudeš omlouvat, já příště zapomenu na Tvoje a nebudeme to řešit, jo ;)?
<BanGoSh> Uděláme večírek?
<Joga John> marek je na fotbale
<Joga John> a u nás asi nic nebude
<Joga John> jsem doma a důchodci jsou z vašich pařev už pěkně nasraní
Komentář: Rozhovor s kamarádovou maminkou...
<a> Do prčic!!! Já jsem idiot!
<b> povídej
<a> Říkám si: "Co je to tady za cancour? To je nějaká provázek. Co tady dělá? Ten tady nebude, já ho tady nechci." Z pod stolu vyčuhoval nějaký provázek. Tak za něj tahám. Nešlo to, tak jsem pořádně zarval a najednou rána. Já se tak lekl!!! Až jsem spadl ze židle.
<b> a co to bylo?
<a> Au, praštil jsem se do lokte o postel! Znáš ty bouchací provázky?
<a> Já včera v opilosti svázal dva dohromady a přivázal to ze spodu pod stůl. Fakt nevím proč. Patrně jsem se bavil představou, že na to dneska samozřejmě zapomenu a budu za to tahat!
Komentář: Idiot, nemám pravdu?
<a> Hele, dostali sme dneska opravenou písemku z češtiny. Když sme jí minulej tejden psali, tak si všimla, že si to asi hledam na netu na mobilu. No, takže moje odpovědi protahla vyhledávačem...
<b> :-D takže si tu písemku dostal v podobě pyré?
<a> Ne. Dopsala mi k některejm odpovědím komentáře. U jednoho sem neměl nic, tak napsala "I toto lze vygooglit". U obsáhlých odpovědí obecně napsala "není nad wikipedii". Pak něco o Komenskym, co sem nestih, napsala: "Bylo tam příliš mnoho textu?"
<b> nevěřim kecáš máš foto? upni mi to někam :-D
<a> Se koukni http://i33.tinypic.com/27yubya.jpg
Komentář: Češtinářka je občas v ráži
<a> to ze za blby znamky rodice snizej nebo zatrhnou kapesny je normalni
<a> ze treba zabavej auto nebo prestanou platit ucet za mobil je taky docela normalni
<a> ale aby mi fotr vzal administratora doma na siti se muze stat jenom me!!!
Komentář: jak potrestat ajtaka... :o)
<a> jak se ti proboha povedlo, ze te policajti staveli tak vostre, ze ti odreli blatnik???
<b> no sme prijeli zajice... cista prace, celej byl ok, ale nemel hlavu. Tak sme ho nalozili, ze si ho druhej den udelame na vohni. No jenze ja si nevsiml, ze na mem krasnem bilem aute je asi dva m. dlouha krvava smouha... a na kufru jsem mel jeste krasny krvavy otisk ruky jak jsem zaviral kufr...
<X-dail> Ty woe, můj mladší bratr chtěl něco k svátku. Matka mu koupila tamagoči, takovou tu kravinu, jak máš zvíře jako digihru a musiš se o něj starat. Tak to má bratr. Musiš mu dát najíst, vono to pípá když chce nažrat. Hned první noc sem se vůbec nevyspal, protože mu to v pokoji furt pípalo. Ráno přišel Vojta na snídani celej ubrečenej, že mu jeho tamagoči umřelo, protože mu v noci nedal nažrat, protože se neprobudil. Dostal sem od matky příkaz, že když bude chtít tamagoči nažrat v noi, tak mu dám jídlo, aby furt nechcípalo. Nejdřív sem se chtěl na ně vykašlat ale abych se vyspal tak sem mu dal nažrat a spal sem. Ale Vojta ráno přišel, že mu zas chcíplo na nemoc, protože po jídle se vykadí a já mám prej počkat až to udělá a uklidit mu, aby nebyl v sračkách. Kvůli spánku sem byl ochoten přistoupit i na toto. Ale tamogoči potřetí chcíplo a Vojta zas při snídani brečel. Prej si mám s nim ob 2 hodiny hrát, jinak umře steskem. To už sem se fakt nasral a to debilní tamagoči sem eště při tý snídani hodil Vojtovi do čaje!
Komentář: NIKDY SI DO DOMU NENOSTE MLADŠÍ SOUROZENCE NEBO TAMAGOČI!