Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<ona> a ty preco niesi vonku?
<on> lebo ja by som mohol ist tak s nejakou kravou
<ona> preco ste vy chalani taky hnusni na baby?
<on> preco?
<ona> no ked o babach hovoris ako o kravach
<on> us 5mesiacov som na farme v irsku a najblizsi zijuci tvor su kravy :D :D :D
<a> promin, musel jsem jít náhle se psem
<b> náhle =) to zní pěkně jak to, pes si stěžoval?
<a> ani nic neřekl, za vše hovořili činy
<a> Cus, co ste delali ve skole vcera? :-)
<b> No, hele... Nic moc... Akorát sme dostávali známky z fyziky... :D Víš, jak celý naší horní lavici vždycky počítá ty příklady <c>? ;)
<a> No... Se divim, ze vas za to jeste nevyprcal :-)
<b> :D To právě dneska, žejo... Sme dostali písemku, <c> normálně za dvě... A my samozřejmě taky... Úplně stejný chyby, stejný postupy, všechno... Tak se raduju a najednou kouknu do pravýho rohu... A tam je můj podpis, červeně (učitelem) přeškrtnutej a místo něj napsano "<příjmení c>"... Tak si říkám, co má jako kua bejt a najednou slyšim, jak učitel říká: "Takže <příjmení c> si za tuto písemku připisuje čtyři dvojky, zbytek zadní řady má za pět...
<a> :-D Borec :-D
<b> Jn, akorát já teď propadám z fyziky :-/
Komentář: Fyzika na gymplu :)
<a> právě mi napsal otec pry: spis? nespi! hraj dal nemam klice
Komentář: Bylo asi 2:30 když mi to napsal
<a> jo mimochodem, nedalo by se zařídit u těch kašpárků ze správy budovy, aby si ty cvičné poplachy přesunuli někam ke konci pracovní doby?
<b> proč?
<a> no, chlapci se odevakuovali někam do hospody a teď je nemůžu sehnat, ani nejsou na signálu (nebo vypnuli mobily)
<b> ale houby, šel jsem kolem kanclu před obědem a viděl jsem tam tomáše
<a> jo tak ten už tu taky není, poslal jsem ho aby je našel a asi je našel protože hodinu a půl už taky není na signálu
<b> ty tam máš partičku koukám
<a> njn, hele já to tu zapíchnu a jdu se po nich podívat
<a> jestli je někde nenajdu
<b> rozumím, takže jestli nebudeš zbytek dne na signálu tak hledání dopadlo úspěšně
Komentář: volané číslo je dočasně nedostupné...
<a> nepochopiš
<b> co?
<a> sme byli dnes ve škole a kamoš zaperlil
<b> jak?
<a> učitel u pisemky: hoši už to budu sbírat a kamoš na něj: ale pane učiteli tady ještě někteří opisují
<b> :D a co na to učitel
<a> ten nás vymak prej pane <c> ta 4 odpověď je ale špatně. A vedle něj se začalo jen ozývak kurva druhy do prdele a třeti to snad ne. Učitel se tak usmal a pry: dělal jsem si srandu mate to dobře ale už vím kdo tu opisoval.
<b> :D ROFL
Komentář: převezl nás
<a> zdar, co děláš?
<b> čus
<b> hraju, jdeme na bosse
<a> OMG, smažte už to wowko!
<b> jj, smažíme :)
<redtime> uz i tak sem musel platit 50 euracu za nadvahu :)
<admix> LOL
<admix> za tvoji?
<admix> nebo za kufry?
<redtime> za kufry vole :)
Komentář: #penguin.cz@IRCnet
<a> Sem si konečně minulý týden pořídil nový HDD, externí
<b> Gratuluju, tak konečně po dlouhé době...
<a> Tak jsem si poztavil k PC, když vypadá tak dobře, tak sem si ho dal dopředu, aby šel vidět.
<b> Alespon ti ten pokoj líp vypadá
<a> A máma my pořád dáva nějaké lístečky se vzkazem před monitor, abych něco udělal, nebo tak, a já sem na ty lístky moc nereagoval
<b> A co to má s tím společného?
<a> No a ona asi myslela, že ty vzkazy pořád přehlížím, tak mi ty lístky začla přidělávat malým magnetkem na ten exterňák...
<a> Pak my začal blbnout disk, některá data nšla přečís... Tak jsem ten magnetek schoval, a ona si našla taky obrovský magnet a přidělala to tím...
<b> To máš dobré :D
<a> No a ted mám 500GB filmů v...
03:56 <MonstER> Cago lidi, je tu nekdo na pokec ??
03:57 <littlepuppy> MonstER: Ja tu sem mazej spat
03:57 <MonstER> littlepuppy: Kdo si kurva myslis ze ses ze me posilas spat?
03:57 <littlepuppy> MonstER: O ty mluve si promluvime zitra ted mazej spat, tata.
-!- MonstER has quit