Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> napiš mi nco pozitivního
<b> +

<a> Ahoj, napiš prosímtě nějakej jednoduchej skriptík, kterej se jednou za třeba 30s připojí ke mně na port 9999, pokusí se tam případně hodit text "Ahoj." a zase se odpojí. Dík moc
<b> coto?
<a> Promiň, to mělo být pro Toma :)
<b> jo ty chces spamovat :) to mas rict hned, jsem ti plne k dispozici!

<a> Hehe :D
<a> na obou legálních licencích mi proběhla kontrola pravosti Windows...
<a> a na tom jediným počítači kde mám "určitým způsobem" nelegální (již přes rok jedu na zkušební verzi) Wokna, to po mě Microsoft nechtěl :D
<a> přemýšlím, jestli kontrola pravosti nefunguje třeba jen na pravých Windows...

<a> víš jak jsem ti včera psal, jak mě otec fláknul, když jsem řekl, že ta naše dějepisářka je neuvěřitelná pi*a
<a> Dneska byl na tom rodičáku, a když se vrátil domů, tak se mi přišel omluvit... prej takovou píí*u fakt ještě neviděl
<b> lol

Komentář: prostě ICQ :D

* a vytvořil slova ..., MĚNA, MEZ, SAZE, ...
* b vytvořil slova ..., SMĚNA, ZEM, ZNAK, ...
<a> Sakra, na směnu jsem zapoměl.
<b> kurva ja taky, musim do prace, cus
-!- b has quit

Komentář: Slovní fotbal na hry.cz...

<a> a ví že jsi zamilovaný až po uši?
<b> dneska sme se líbali, ale neví to...
<a> a to se ti povedlo jak aby o tom nevěděla?

<a> kluku lol... prave sem rekl ze je venku hnusne, a segra prej ze to klidne muze jit ven naha, ze splyne s okolim =D
<b> :-D omg
<a> sem myslel ze me sejme...

<Moniczzka> AhOy potReBuYu zJiStiTh nAkOu iP AdReSu nEwIsH jAk?
<Scorpion> smarja zase tydle sifry
<Scorpion> Jestli myslis svoji ip adresu tak: otevri start, klikni na Spustit a napis tam "cmd" potvrd enterem a tam napis "ipconfig /all a zmackni enter" a ta m uz to snad najdes
<Moniczzka> nEcHApuU?! :(
<Scorpion> pf, tak jinak
<Scorpion> OtHeWrI StHaRtH WoE, kLiKnI Na sPuStHiTh a nApIs tHaM "cMd" PoThWrD EnThErEm a tHaM NaPiS "iPcOnFiG /aLl A ZmAcKnI EnThEr" A ThA M Uz tHo sNaD NaYdEs =( FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
<Scorpion> tak co funguje?
<Moniczzka> aHa UzH Mi tHo jDe. dÍÍkY :-**

<Balone> Vymyslel jsem novy vtip.
<Heavy> Jakej?
<Balone> Vis proc zeny plivou mene, nez muzi?
<Heavy> Ne, proc?
<Balone> Protoze polykaji...
<TinTen> rofl, dobrej
<Heavy> nechapu
...
<Heavy> Mama to taky nepochopila a tata mozna jo, protoze se smal, ale nechtel mi to vysvetlit

<a> nějak se mi pomalu stahuje
<b> tak zkus otevřít okno a dej tam kovovou lžičku
<a> proč?
<b> protože ty data se šíří vzduchem a stěny apod. je zachytávají a nepropustí a kovová lžiščka je přisává k sobě, takže když otevřeš okno a dáš tma lžičku, tak ti přiletí rychleji a bude jich více
<a> ok, mám jí tma normálně položit?
<b> jj a samozřejmě čím více přiíboru tím líp
<a> mám tam šest lžiček
<b> a ty svítíš
<a> ano
<b> tak zhasni, protože jak mají ty žárovky ty vlákna tak to ruší signál
<a> zhasnuto
<b> už to běží rychleji?
<a> ne, zastavilo se to
<b> to je tím jak ty data hledají novou cestu...
<a> aha, jsem nevěděla, že jsi tak chytrej
<b> jsem nevěděl, že všemu uvěříš :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.