Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Ahoj, napiš prosímtě nějakej jednoduchej skriptík, kterej se jednou za třeba 30s připojí ke mně na port 9999, pokusí se tam případně hodit text "Ahoj." a zase se odpojí. Dík moc
<b> coto?
<a> Promiň, to mělo být pro Toma :)
<b> jo ty chces spamovat :) to mas rict hned, jsem ti plne k dispozici!
<a> Hehe :D
<a> na obou legálních licencích mi proběhla kontrola pravosti Windows...
<a> a na tom jediným počítači kde mám "určitým způsobem" nelegální (již přes rok jedu na zkušební verzi) Wokna, to po mě Microsoft nechtěl :D
<a> přemýšlím, jestli kontrola pravosti nefunguje třeba jen na pravých Windows...
<a> víš jak jsem ti včera psal, jak mě otec fláknul, když jsem řekl, že ta naše dějepisářka je neuvěřitelná pi*a
<a> Dneska byl na tom rodičáku, a když se vrátil domů, tak se mi přišel omluvit... prej takovou píí*u fakt ještě neviděl
<b> lol
Komentář: prostě ICQ :D
* a vytvořil slova ..., MĚNA, MEZ, SAZE, ...
* b vytvořil slova ..., SMĚNA, ZEM, ZNAK, ...
<a> Sakra, na směnu jsem zapoměl.
<b> kurva ja taky, musim do prace, cus
-!- b has quit
Komentář: Slovní fotbal na hry.cz...
<a> a ví že jsi zamilovaný až po uši?
<b> dneska sme se líbali, ale neví to...
<a> a to se ti povedlo jak aby o tom nevěděla?
<a> kluku lol... prave sem rekl ze je venku hnusne, a segra prej ze to klidne muze jit ven naha, ze splyne s okolim =D
<b> :-D omg
<a> sem myslel ze me sejme...
<Moniczzka> AhOy potReBuYu zJiStiTh nAkOu iP AdReSu nEwIsH jAk?
<Scorpion> smarja zase tydle sifry
<Scorpion> Jestli myslis svoji ip adresu tak: otevri start, klikni na Spustit a napis tam "cmd" potvrd enterem a tam napis "ipconfig /all a zmackni enter" a ta m uz to snad najdes
<Moniczzka> nEcHApuU?! :(
<Scorpion> pf, tak jinak
<Scorpion> OtHeWrI StHaRtH WoE, kLiKnI Na sPuStHiTh a nApIs tHaM "cMd" PoThWrD EnThErEm a tHaM NaPiS "iPcOnFiG /aLl A ZmAcKnI EnThEr" A ThA M Uz tHo sNaD NaYdEs =( FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
<Scorpion> tak co funguje?
<Moniczzka> aHa UzH Mi tHo jDe. dÍÍkY :-**
<Balone> Vymyslel jsem novy vtip.
<Heavy> Jakej?
<Balone> Vis proc zeny plivou mene, nez muzi?
<Heavy> Ne, proc?
<Balone> Protoze polykaji...
<TinTen> rofl, dobrej
<Heavy> nechapu
...
<Heavy> Mama to taky nepochopila a tata mozna jo, protoze se smal, ale nechtel mi to vysvetlit
<a> nějak se mi pomalu stahuje
<b> tak zkus otevřít okno a dej tam kovovou lžičku
<a> proč?
<b> protože ty data se šíří vzduchem a stěny apod. je zachytávají a nepropustí a kovová lžiščka je přisává k sobě, takže když otevřeš okno a dáš tma lžičku, tak ti přiletí rychleji a bude jich více
<a> ok, mám jí tma normálně položit?
<b> jj a samozřejmě čím více přiíboru tím líp
<a> mám tam šest lžiček
<b> a ty svítíš
<a> ano
<b> tak zhasni, protože jak mají ty žárovky ty vlákna tak to ruší signál
<a> zhasnuto
<b> už to běží rychleji?
<a> ne, zastavilo se to
<b> to je tím jak ty data hledají novou cestu...
<a> aha, jsem nevěděla, že jsi tak chytrej
<b> jsem nevěděl, že všemu uvěříš :D