Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> ale nějaký nový mladý holky by se mohly objevit :-)
<a> akorát už mi taky kurňa není 20, na to bych neměl zapomínat :-)
<b> :-D Ale pořád ti není zas tak moc :-P
<a> lucko, na podzim mi bude 25!!!
<a> chápeš?!!! :-)
<a> už 10 let se mi líbí sedmnáctiletý holky
<b> :-D  Chápu no... Honzovi taky :-P Ježiši... 25, sakra to je ale už fakt pořádnej věk :-X :-D
<a> jak začla chodit na hody vaše generace (ty, klárka, sandra) tak sem si říkal super - mladá šťáva :-D a vy pomalu odrůstáte, mě taky přibývaj roky, ale zase mě zajímaj ty sedmnáctky! :-D
<a> už radš nic neříkám :-P :-)
<b> :-D :-D  To je v pohodě, klidně povídej dál, to je zajímavý náhodou :-D
<a> víš co mě nasralo? :-) jak sem v sobotu šel do sokolovny, tak před barákem byla ******* nevlastní dcera, půlku zadku měla holou a z toho jí čučely tanga, tak si říkám ještě rok dva, a dal bych si říct :-) tak lezu z fábie a říkám ČAU, a víš co ona na to?
<a> dobrý den
<a> ona mi řekla DOBRÝ DEN!!!

<a> Hoj, kdy jsi včera zmizel z té diskotéky?
<b> Ani nevim, byl jsem nasrot, nesledoval sem cas.
<a> Si představ, já pak šel domů po té naší louce a po cestě jsem zakopl o jakéhosi kokota, co tam ležel. Jsem se lekl, že jsem začal zrdhat domů.
<b> Aha, tak tos byl ty...

<a> sex je skvělej!
<BlastFX> přístě laskavě napiš "spoiler alert", než nám něco takovýho vyzradíš!

<a> Vyspinkany?
<b> Prosim Ta, co sme vcera robili? Mam rozbitu hubu a nepamatam sa, ako...
<a> Je mi ctou povedat ti to ako prvy... takze :
<a> Asi do desiatej si pil a miesal vsetko, co bolo na stole, tos pamatas...
<a> cca o jedenastej si sa zobudil, ked niekto zakrical, ze miluje stolny futbal...
<a> Si sa postavil, dosiel k tomu futbalu, vytiahol si ho a povedal si, ze ho tiez milujes a strcil si ho tam, kde sa vhadzuju lopticky... Vsetci okolo samozrejme plakali smiechom.
<b> och...
<a> Potom sis siel sadnut. Po chvili si hodil sablu to mojej tasky na zrkadlovku.
<a> Keby som ju nemal vtedy na krku, na mieste by som ta uskrtil... Tasku by si mal mat niekde u Teba doma.
<b> rano som o nu zakopol, sry...
<a> asi o druhej sme ta museli niest s <c> domov...
<a> samozrejme si nejaka vaha... asi po polhodine, ked sme presli cca 100 metrov, dosli policajti.
<a> zacali sa pytat, co a ako, ty si sa vtedy zobudil, a zahlasil: "jeeej, striptizaci su tu", hned na to si im zacal rozpravat, ako ta vzrusuju uniformy a spytal sa ich, ci im ich mozes pomoct vyzliect
<b> och...
<a> Zobrali to s humorom, a pomohli nam ta odviezt autom domov.
<a> chceli sme ta prepasovat do tvojej izby, tvoja mama sa ale zobudila a zazala svetlo.
<a> Na to si sa zase prebral a zahlasil "Jaj, to uz je rano, musim si ist spravit domace ulohy", vysmykol si sa nam z ruk a padol hubou o tu skrinu, co tam mate. Este ti pripomeniem, ze si 3 roky na VS...
<a> Vasi ta odniesli do kupelne, kde sa objavili tvoje nadsvetelne reflexy a zahlasil si "Au".
<a> odniesli sme ti veci do izby, plus moju tasku.
<a> zbytok sa uz musis spytat rodicov
<a> a tasku poprosim ocistit do 18:00, potom ideme s chalanmi von oslavit meniny.
<b> kam? dojdite po mna, pridam sa.

Komentář: a nepouci sa...

* a má bohužel strašnou arachnofobii
<a> POMOOOC PAVOUK!!!
<b> tak jdi pryč ne?!
<a> MI STOJÍ V CESTĚ NEMŮŽU Z ROHU PŘIJĎ MI POMOC!!!
<b> šmarja já jsem v práci
<a> TU UMŘUUU
<b> chjo tak ho zkus zabít
<a> SE BOJÍÍM
<b> sakra čapni to co máš nejblíž k ruce a umlať ho ne!!!
-!- a has quit

Komentář: V té chvíli mě polil pot... obával jsem se, že čapla noťase. Naštěstí to odnesla "jen" klávesnice

<a> Našel nádherný překlep ve skriptech: "Císař byl v Konstantinopoli vždy volem."

Komentář: status na FaceBooku

<Iva> Já se těším na pátek :)
<Marthy> Ivuška na jejích osumnáctinách, leží na zemi, poblitá od hlavy až k patě...
<Iva> No to né, nebudu to přehánět...
<Marthy> Ale já jo... tě shodím a pobleju

<a> Čím to, že před zkoužkou jsem míň nervní než před schůzkou s holkou?
<b> Kolik jsi už udělal zkoušek a kolik holek?
<a> Taky fakt :D

<a> :-DDDD
<b> Copak? :-)
<a> Víš, jak Ondrův soused utekl z toho blázince? Včera byla u jeho baráku zásahovka :-)
<b> Hovno :-)
<a> A víš, co je na tom nejlepší? Že si spletli barák a bouchali na Ondrovu bránu, ať okamžitě otevře...
<b> :-DDD
<a> Ondra prý totálně vyhulený a v trenkách otevřel bránu a čtyři zakuklenci na něj mířili bouchačkama... tak se jim prý vysmál do ksichtu a zase zabouchl :-D
<b> Loool :-DDD

<a> Ondro, ty parchante zajebaný, včera jsi to fakt podělal... odteď na tebe už kašlu, protože jsi normální vylízaný kokot!!!
<b> Tady Ondrova mamka, Ondra tu teď není.
<a> Aha...
<a> A mohla byste mu to aspoň vyřídit?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.