Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> kdo tam teda pujde zejtra semnou?
<b> kdo chce kick? :) :)
<c> ja
<d> ja ja!
<b> kdyz myslite :)
-!- c was kicked by b
-!- d was kicked by b

Komentář: sakra, uz dokonce vi co napisu :-)

<Disorder> Mám neskutečnou rodinu...
<Tesla> Copa zase? :D
<Disorder> No sedim si tu u kompu a najednou mi do pokoje vtančila matka. Postavila tu předemě nějakou kytku... zas odešla a vrátila se se dvěma květináčema. Postavila je tu, vzala kytku, dala jí do jednoho květináče... vyndala... do druhýho... a pak se mě zeptala, kterej tej kytce víc sluší!
<Tesla> :D :D :D Cože? Ještě řekni že byli voba stejný :D :D
<Disorder> No fakt... prej kterej tý kytce víc sluší. Stejný nebyly... Tak sem jí řekla, že víc jí sluší ten zelenej... že v tom oranžovým květináči vypadá moc tlustá...

<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava

<a> cus hale bracha vis jak mame ty skoro stejny trika
<b> no vim no proc se ptas mam ho na sobe
<a> no ja jen ze jsem si ho chtela vzit na sebe ale bohuzel neni tu. NEdiv se az se ti bude nekdo smat
<b> proc by se mi nekdo mel smat
<a> mas na zadech napis I LOVE MEN

<a> zdar, dneska peklo přednáška
<b> cus, povidej...
<a> borec pravděpodobně přišel nakalený z předešlého večera, sedl si do první řady a po chvilce usnul, docent si toho všiml a šel k němu, všichni se tak uchechtávali a docent říká: "Pane kolego, vstávejte..."... v tu chvilku se týpek probudil, zvedl ruku a: "Platíííím!"... posluchárna šla do kolen

<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo

<grawp> Jediné tvory schopné spracovať celulózu sú baktérie. Tieto majú schopnosť celulózu štiepiť a metabolizovať. Pri hydrolytickom štiepení celulózy vznikajú štiepne produkty (cellopentóza, cellotetróza, cellotrióza, cellobióza) až po glukózu.
<grawp> co to znamena?
<grawp> znamena to to ze ak zozenem dostatok tych bakterii tak mozeme spravit palenku z literatury

Komentář: pred maturou

<Yossarian> ČUS VOE ŽE NEVÍŠ CO SEM DOSTAL K NAROZKÁM???!!!
<David.Brent> Caps Lock?

<a> Čau, nevíš jaký jsou státy francouzský indočíny?
<b> Francie, Indie, Čína?

<a> ty taky pises stylem: hele pismenko ja ho zmacknu :D?
<b> hehe :)
<b> j
<b> f
<b> e
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> pripominka: uz nikdy nerikat: hele mesicek ja ho zmacknu :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.