Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> kdo tam teda pujde zejtra semnou?
<b> kdo chce kick? :) :)
<c> ja
<d> ja ja!
<b> kdyz myslite :)
-!- c was kicked by b
-!- d was kicked by b
Komentář: sakra, uz dokonce vi co napisu :-)
<Disorder> Mám neskutečnou rodinu...
<Tesla> Copa zase? :D
<Disorder> No sedim si tu u kompu a najednou mi do pokoje vtančila matka. Postavila tu předemě nějakou kytku... zas odešla a vrátila se se dvěma květináčema. Postavila je tu, vzala kytku, dala jí do jednoho květináče... vyndala... do druhýho... a pak se mě zeptala, kterej tej kytce víc sluší!
<Tesla> :D :D :D Cože? Ještě řekni že byli voba stejný :D :D
<Disorder> No fakt... prej kterej tý kytce víc sluší. Stejný nebyly... Tak sem jí řekla, že víc jí sluší ten zelenej... že v tom oranžovým květináči vypadá moc tlustá...
<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava
<a> cus hale bracha vis jak mame ty skoro stejny trika
<b> no vim no proc se ptas mam ho na sobe
<a> no ja jen ze jsem si ho chtela vzit na sebe ale bohuzel neni tu. NEdiv se az se ti bude nekdo smat
<b> proc by se mi nekdo mel smat
<a> mas na zadech napis I LOVE MEN
<a> zdar, dneska peklo přednáška
<b> cus, povidej...
<a> borec pravděpodobně přišel nakalený z předešlého večera, sedl si do první řady a po chvilce usnul, docent si toho všiml a šel k němu, všichni se tak uchechtávali a docent říká: "Pane kolego, vstávejte..."... v tu chvilku se týpek probudil, zvedl ruku a: "Platíííím!"... posluchárna šla do kolen
<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo
<grawp> Jediné tvory schopné spracovať celulózu sú baktérie. Tieto majú schopnosť celulózu štiepiť a metabolizovať. Pri hydrolytickom štiepení celulózy vznikajú štiepne produkty (cellopentóza, cellotetróza, cellotrióza, cellobióza) až po glukózu.
<grawp> co to znamena?
<grawp> znamena to to ze ak zozenem dostatok tych bakterii tak mozeme spravit palenku z literatury
Komentář: pred maturou
<Yossarian> ČUS VOE ŽE NEVÍŠ CO SEM DOSTAL K NAROZKÁM???!!!
<David.Brent> Caps Lock?
<a> Čau, nevíš jaký jsou státy francouzský indočíny?
<b> Francie, Indie, Čína?
<a> ty taky pises stylem: hele pismenko ja ho zmacknu :D?
<b> hehe :)
<b> j
<b> f
<b> e
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> pripominka: uz nikdy nerikat: hele mesicek ja ho zmacknu :)